ogs-lipa-k2-750V pořadí třináctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 27. července na dokonale vyladěném a přátelském hřišti v České Lípě. Ferveje zelené a měkké jako koberec doplňovaly hladké pevné greeny doslova vybízející ke skórování. A hráči toho dokázali využít, vždyť více než polovina z nich dokončila turnaj se 36 a více stablefordovými body. Hrálo se ve třech kategoriích, které navzdory početné dámské účasti tentokrát opanovali výhradně muži: Jiří Polák, Jakub Krňák (na snímku uprostřed) a František Holub.

A co říct závěrem? Pro mě neexistuje lepší kombinace, než když perfektní zážitek z golfu umocní dokonalá kuchyně. A to se zde stalo. Já měl kuřecí stehno a la bažant s jasmínovou rýží a bramborové noky plněné mákem, obalené v karamelu s jablkovým pyré. Ještě v noci se mně o nich zdálo. Prostě v Golf Resortu Česká Lípa dali slovu „snoubení" novou dimenzi. Pohodové, udržované hřiště střídající technické a ranařské pasáže za přátelskou cenu a profesionální špičková kuchyně s dnes již těžko uvěřitelnými cenami kolem 150 Kč za hlavní jídlo.

ogs-lipa-k1-250Kategorie 0 - 13
1. POLÁK Jiří, GCTUL, 43, st. bodů
2. JAHN Michal, CESGK, 41, st. bodů
3. BENEŠ David, GCJES, 39, st. bodů

 

 

ogs-lipa-k2-250Kategorie 13,1 - 20
1. KRŇÁK Jakub, KHGCS, 42, st. bodů
2. SAMBORSKYY Yevhen, GCBER, 42, st. bodů
3. KRŇÁK Pavel, KHGCS, 40, st. bodů

 

 

ogs-lipa-k3-250Kategorie 20,1 - 54
1. HOLUB František, GCBER, 45, st. bodů
2. MATĚJOVSKÁ Lucie, GCBBS, 44, st. bodů
3. NEUVIRT Lukáš, LGCPY, 40, st. bodů


 

 

Kompletní výsledky turnaje:
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=682333678

Žebříček Open Golf Series 2022
https://www.cgf.cz/cz/sportovni-golf/zebricky?matchId=685799687

ogs-lipa-inca-250Celoročním partnerem OGS je společnost Inca Collagen, výrobce výživového doplňku s obsahem 100 % čistého mořského kolagenu bez přísad, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, pokožky, nehtů a vlasů. V průběhu každého turnaje tak najdete na stolech nejenom ukázkové vzorky denní dávky, ale na úplný závěr vždy jeden z účastníků vyhraje měsíční balení v hodnotě 1 400 Kč.

Více o společnosti Inca Collagen a jejích produktech:
https://www.incacollagen.cz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...