ciac2022-winn-750Obě zlaté medaile z Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na rány zůstaly doma. Zásluhu na tom mají Filip Jakubčík a Denisa Vodičková (na snímku).

Filip Jakubčík ani na chvíli nedal svým pronásledovatelům šanci. Zvlášť když Marian Ludwig hned na druhé jamce zapisoval triple bogey! Filip nakonec zvítězil s úctyhodným náskokem sedmi ran před Slovincem Lukou Nagličem a Slovákem Jakubem Hrindou. Jeho skóre -15 po čtyřech kolech zaslouží respekt. V Top 10 skončilo pět Čechů – vítěz Filip Jakubčík, šestý Stanislav Nestrašil, sedmý Matěj Bača, devátý Jakub Hejlek a desátý Timotej Formánek.

O titulu mezi ženami definitivně rozhodla předposlední jamka, na níž Patricie Macková potřebovala tři putty. Do té doby buď těsně vedla, nebo byla s Denisou Vodičkovou stejně – po bogey na 13. jamce. Pozdější vítězka na poslední jamce osvědčila nervy ze železa – drajv na střed ferveje, skvělá příhra na hodně dlouhý pin a jeden putt znamenaly vítězství o dvě rány. Třetí s odstupem dalších čtyř ran skončila domácí Sofie Hlinomazová. Nejlepší zahraniční hráčka – Rakušanka Johanna Ebner – skončila čtvrtá.

Konečné výsledky – muži
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=682479012&categoryId=682479032

Konečné výsledky – ženy
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=682479012&categoryId=682479034

Zdroj: cgf.cz
Foto: Zdeněk Sluka


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...