Golf v ČR Klára Spilková v Rakousku sedmnáctá
SpilkovaKlára Spilková zahrála celkem -2 po třech kolech a na turnaji Uniqua Ladies Open, který se hrál na hřišti Golf Club Fohrenwald v Rakousku od 2. do 4. září, skončila na 17. místě. V prvním kole  zapisovala výborných 69 ran (-3), v druhém 73 (+1) a v posledním třetím 72, v paru.

V úvodní rundě se Kláře podařilo zahrát tři birdie, přičemž jí skóro nezkazilo ani jedno bogey. Ve druhém kole startovala v odpoledních hodinách, kdy už slunce bylo vysoko a pěkně pálilo. Klára v něm zahrály výsledek 73 ran (+1). Na třetí kolo bylo opět krásné počasí a česká golfistka v něm zahrála dvě bogey na první devítce, která v další fázik smazala dvěma birdie. Hráčky měly celkově velké štěstí na příznivé počasí, které turnaj provázelo po všechny tři hrací dny.

DSC04297Par hřiště Golf Club Fohrenwald je 72, první devítka je delší, je na ní pouze jeden třípar a má par 37, druhá má tři jamky s parem tři a celkově par 35. Hřiště je velmi rovinaté jen se dvěmi menšími sestupy do údolí.
„Na hřišti se dá hrát často drajvrem, je tu hodně příležitostí ke skórování, ale zároveň se to dá také jednoduše pokazit, člověk se musí stále koncentrovat, aby nevypustil ani na minutu. Hru tu mohou trochu ztěžovat všudypřítomné syslí nory,“ poznamenala česká naděje.

Ta si hru v Rakousku moc užila a celkově svůj výkon komentovala následovně: „Do Rakouska jsem se moc těšila, protože to tu mám moc ráda, je to jen malý kousek od Prahy, a tak se tu cítím jako doma, vždycky se mi tu daří.“

Dalším turnajem, na který se Spilková chystá, je Prague Golf Masters v České republice, který se hraje již tento týden (9.–11. 9.) na hřišti Albatross Golf Resort. Klára je zároveň tváří tohoto turnaje.

Text a foto: Aneta Zárubová, INGOLF


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...