Na turnaji Indy Women Championship, který byl na pořadu LPGA ve dnech 26.-29. září, nejprve Klára taktak proklouzla cutem, aby po závěrečném kole 68/-4 (celkem 285/-3) nakonec podělila 47. příčku oceněnou 7 380 dolary.
„Hrála jsem solidně. Bohužel jsem udělala trochu víc chyb ve druhém i třetím kole," hodnotila Klára Spilková svůj výkon na turnaji, který vyhrála Korejka Mi Jung Hur s 21 pod par.
„Při druhém kole hodně foukalo a byl to náročný den. Chyby na konci mě stály čtyři rány. Na osmnáctce jsem ale dala dvoumetrový putt do paru a zajistila si tak víkend, za což jsem moc vděčná," dodala hráčka.
Třetí kolo popsala jako „nahoru – dolů" a to nejlepší přišlo ve finále. Čtyři birdie v čisté skórkartě. „Když jsem konečně eliminovala bogey, byl z toho solidní výsledek čtyři pod par," uzavřela hodnocení Klára Spilková, která z Indianapolis cestuje na
další turnaj do Dallasu v Texasu.
Zdroj: TZ, www.klaraspilkova.eu
< Předchozí | Další > |
---|
Přihlášení Golf News
Kontakty
Redakce
Inzerce na www.golfinfo.cz
Inzerce v týdeníku Golf News
Inzerce v časopise Golf
Advertising in Golfinfo.cz in English
Advertising in Golf News in English
GOLF magazine profile in English
Profil časopisu Golf
Profil a ceník Ročenky Golf 2025/26
Profil Hot Travel Revue 2025
Profil Hot Equipment Revue 2025
Profil Hot Wellness Revue 2025
Austerlitz Golf Trophy 20.- 23.5.2025
Czech PGA Tour 2025
World Corporate Golf Challenge
Národní finále 13.8.2025
Kaskáda Golf Trophy 2.-5.10.2025
Grandfinále Czech PGA Tour 2025
CCB, spol. s r. o.
Okružní 19
638 00 Brno
šéfredaktor: Josef Slezák
e-mail: golfinfo@golfinfo.cz
mobil: +420 604 210 053
tel.: +420 545 222 774
RSS Sitemap Tvorba webových stránek Brno - Webservis © 2024. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.