nic-750Devátý ročník Czech Pro-Am Teaching Tour vyvrcholil na Černém Mostě, kde se i přes nepříznivou zdravotní situaci v zemi podařilo uskutečnit tradiční finálový turnaj. Ten potvrdil letošní vítězství Petra Niče v hlavní kategorii.

Učící profesionál z Albatrossu měl díky třem letošním výhrám zajištěn celkový titul už před závěrečným turnajem. V něm skončil s výsledkem 75 (+3) na děleném 6. místě spolu s Jaroslavem Krejcarem.

Skóre 74 znamenalo dělenou 2. příčku, na které se sešla čtveřice Jiří Němeček, Rudolf Nechanický jr., Radek Wagner a letos debutující Eva Koželuhová. S náskokem tří ran mezi teaching pros vyhrál Petr Skopový (71).

Vůbec nejlepší skóre ale přinesl apprentice Jakub Švarc: pouhých 69 (-3) s pěti birdie a třemi bogey. Letos tak už podruhé trumfl učící profesionály. Ostatní učně předčil vítězný hráč z GC Praha o devět ran. A vzhledem k tomu, že mezi amatéry vyhrál jeho otec Pavel s 85 údery a 39 stablefordovými body, bylo snadné určit vítězný tým. Pozornost si zaslouží i druhé místo amatéra, protože prezident Black Bridge, Pavel Švehla, zahrál na 38 bodů skvělých 74 ran.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...