Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR Diamant k diamantu: Klára Spilková získává podporu DIC

spilkovaNa čtvrteční tiskové konferenci stvrdila Klára Spilková, diamant českého golfu a největší diamantová společnost regionu Diamonds International Corporation, která je jako jediná ve střední a východní Evropě členem a akcionářem nejstarší diamantové burzy v Antverpách, roční spolupráci s opcí na další období.
„Krásu diamantu postupně objevuji a těším se, až přijdu na grín v nejluxusnějších špercích. Ráda bych také jako Blanka Matragi navrhla nějakou kolekci, i když už nyní vím, že by byla asi docela šílená, extravagantní," poznamenala na tiskové konferenci v prostorách exkluzivního diamantového showroomu v Praze Klára Spilková, jež v pondělí absolvovala reklamní fotografování pro D.I.C.

 

„Byl to neskutečný zážitek. Mazlila jsem se s jedenáctikarátovým diamantem za více než deset milionů korun.“ Majitel a prezident společnosti MUDr. Luboš Říha zažertoval, že zmíněný diamant vykazuje roční zhodnocení kolem 11 procent ročně, a pokud se stejně rychle bude na světových hřištích zhodnocovat také slečna Klára, budeme všichni spokojeni.

spilkova2Nejdražší diamantový patr na oslavu podpisu
Na oslavu spolupráce si Diamonds International Corporation, a. s., nechala zhotovit zakázkovou diamantovou hůl. Jde zřejmě o nejdražší golfový patr v Evropě, který si jako první osoba vyzkoušela Klára Spilková.

Na šaftu z jednoho kusu vzácné japonské měkké oceli je vyobrazeno celkem sedm log společnosti D.I.C. Grip je individuálně šitý z nejluxusnější hovězí kůže a rovněž opatřen logem společnosti D.I.C.
Hlava hole obsahuje tři ručně vsazené jednokarátové diamanty nejvyšších parametrů D a IF o souhrnné aktuální ceně ve výši 1,7 milionu Kč. Na spodní hraně je ručně vygravírován podpis majitele a prezidenta společnosti D.I.C. MUDr. Luboše Říhy a logo D.I.C.
Celková cena patru, který je vyráběn výhradně ručně a na zakázku, je 2 000 000 Kč bez DPH.

„Diamanty jsou umístěny tak, aby se dalo s holí běžně hrát, což je fantastické," ocenila Klára Spilková.
„Byl jsem ujištěn našimi předními fasery, že diamanty jsou zasazeny tak, aby nevypadly. Pokud se tak stane, budou mít vážný problém...," usmíval se dr. Říha.

U příležitosti předání diamantové hole si přítomní novináři mohli vychutnat diamantový přípitek. Diamant o velikosti 0,01 karátu objevil ve své sklence šampaňského Jaroslav Cícha z časopisu Golf & Style. 

Kdo je Klára Spilková
Diamant českého golfu Klára Spilková se narodila 15. prosince 1994. Navzdory svému mládí – vždyť jí je stále teprve 16 let – patří k největším fenoménům české golfové historie. Při přestupu k profesionálům měla handicap +4, stala se Golfistkou roku 2009 a 2010, členkou reprezentačního týmu ČR je od roku 2007. Ve vitríně má domácí tituly i zahraniční individuální úspěchy, přičemž nejvýše řadí vítězství v European Young Masters 2009, gloriolu mezinárodní vicemistryně Německa 2009 a 2010 a juniorské vicemistryně Francie 2009.

Jakožto profesionální hráčka Ladies European Tour má Klára Spilková nejen významné postavení v populárním sportu, ale je trendmakerem a přitažlivým vzorem pro mladé talenty, a to nejen golfové. Její výkony a výsledky navíc sledují všichni fanoušci světového golfu. Pro Diamonds International Corporation Spilková představuje prototyp úspěšné ženy, která je půvabná a ráda se líbí. Ve sportovním ohledu je symbolem zhodnocení předpokladů, tak jako investiční kameny, a ukázkou dokonalosti přírody, tak jako diamantové šperky, které společnost Diamonds International Corporation nabízí.

„Naší značce nemůže být lhostejné mládí a píle, s jakou slečna Spilková dobývá golfové vavříny. Chceme ji maximálně podpořit a motivovat, protože peníze vnímáme jako alfu a omegu kvalitního golfu. Čím větším rozpočtem bude Klára disponovat, tím více turnajů absolvuje a tím lepších výkonů a výsledků může konsekventně dosahovat," říká prezident Diamonds International Corporation MUDr. Luboš Říha. 

Kdo je Diamonds International Corporation
Diamonds International Corporation – D.I.C., a. s., vznikla roku 2005. Za pouhých šest let existence si vypracovala dominantní postavení na tuzemském trhu ve výrobě a prodeji vlastních originálních ručně zhotovených diamantových šperků a investičních kamenů. Jde o českou, dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž dceřiné společnosti se momentálně nacházejí ve 13 zemích světa, a to na Slovensku, v Polsku, Belgii, Srbsku, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku, na Ukrajině, v Hongkongu, Maďarsku, Vietnamu, Číně a Rusku. Více informací na www.dicholding.com.

Diamonds International Corporation – D.I.C., a.s., je jako jediná společnost ze střední a východní Evropy členem i akcionářem nejstarší diamantové burzy v Antverpách – Beurs Voor Diamanthandel. Jako jediná společnost v historii nežádala o členství, nýbrž jí bylo nabídnuto přímo prezidentem burzy Arturem Bellerem.

Veškeré diamanty, které společnost nabízí, jsou opatřeny certifikátem některé ze světově uznávaných nezávislých gemologických laboratoří. Ten D.I.C. přikládá dokonce i k větším kamenům zasazeným do šperku, což je ve světě zcela ojedinělý postup, jenž je jen dalším z dokladů maximální transparentnosti společnosti.

Hlavními aktivitami D.I.C. je výroba a prodej originálních diamantových šperků, investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny ochrannou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C a puncovní značkou dle platné legislativy. Partnery společnosti jsou přední světové brusírny. Společnost spolupracuje s významnými návrháři a designéry v čele s Blankou Matragi, podílí se na charitativních akcích a napomáhá k utváření kvalifikovaného názoru na diamant.

Text a foto: Kateřina Ederová, First Class Publishing


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...