Tomi-David-750David Tomi, talentovaný český golfový hráč, se s radostí připojí k události Flogas Irish Men's Amateur Open Championship, která se koná v dnech 9. až 12. května 2024 na hřišti The County Sligo Golf Club na severozápadě Irska. Tato prestižní soutěž přivítá špičkové amatérské golfisty z celého světa a David Tomi se chystá reprezentovat naší vlast a předvést své dovednosti na tomto významném turnaji.

Turnaje Irish Amateur Open Championship, jehož první ročník se odehrál v roce 1892, se zúčastnilo v jeho historii mnoho golfistů světové kvality. Vítězem tohoto prestižního podniku se stal také účastník D+D Real Czech Masters z roku 2018 a trojnásobný major šampion Pádraig Peter Harrington, jihoafričan a runner-up všech čtyř major turnajů Louis Oosthuizen. O vítězství v roce 2006 přišel až v závěrečném playoff jeden z nejznámějších golfistů světa a bývalá světová jednička Rory McIlroy.

David Tomi je znám svojí precizní a přesnou hrou s úžasným přehledem na golfovém hřišti. Jeho zapálení pro golf, tvrdá práce a neochvějná odhodlanost ho posouvají k novým vrcholům.

„Moje hra je konečně na vrcholové úrovni. Mám za sebou tvrdou a dlouhou přípravu v JAR a také ve Španělsku, kde jsem si několika turnaji potvrdil kvalitu své hry. Turnaj Flogas Irish Men's Amateur Open Championship pro mě představuje nesmírně důležitý milník. Moje hra je stabilní a komplexní, jsem také připravený na podmínky, které v Irsku v květnu panují a uvidíme, co přinese samotný turnaj. Již teď můžu říct, že se moc těším na reprezentaci České republiky a děkuji všem, kteří mě podporují v cestě za mými sny." říká sebevědomě vycházející hvězda českého golfu David Tomi.

V cestě za vítězstvím má možnost porovnání s nejlepšími amatérskými světovými hráči dnešní doby, což pro něj představuje výzvu. Turnaj je jistě také průpravou pro jeho budoucí kariéru a soutěžení s nejlepšími hráči světa.

Těšíme se na sledování Davida Tomiho, jak se postaví vzrušujícím výzvám tohoto turnaje a jak prokáže své golfové umění v nehostinných ostrovních podmínkách, kde hlavní roli představuje nárazový vítr a déšť. Držíme mu palce a přejeme mu mnoho úspěchů a skvělých výkonů na Flogas Irish Men's Amateur Open Championship!

Zdroj: TZ, Jakub Mareš


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...