V sobotu 30. 8. od 14:00 začíná již třetí ročník vinobraní v areálu hotelu Port u Máchova jezera. I letos lze očekávat ojedinělou kombinaci čerstvého burčáku a skvělých vín moravských vinařů, atraktivního prostředí Máchova jezera a pestrého doprovodného programu. Ten, kdo sem zavítal i v předchozích letech, již ví, že kromě dobrého pití a jídla, se může těšit na odpoledne plné zábavy pro dospělé i pro děti.
Hlavní partner akce, Vinné sklepy Valtice - Chateau Valtice, doveze bílý i růžový burčák a široký výběr vín nejen z vlastní produkce, ale i z vinařství Kovács. Atmosféru bude zpříjemňovat skupina NaEx-band, kterou stylově doplní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, a to až do večerních hodin.
Po celé odpoledne si návštěvníci budou moci bezplatně užívat okružní plavby lodí Hynek po Máchově jezeře, učit se žonglování či jiné kejklířské praktiky. Mražené speciality a dřeně značky Dione doveze firma Agrimex, která je již tradičně bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny.
Velká dětská soutěž
Na děti všech věkových kategorií čeká velká dětská soutěž se sedmi soutěžními úkoly, za jejichž absolvování budou sbírat razítka a následně i odměny. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou dvakrát za odpoledne losovány lístky s nasbíranými razítky. V tomto případě majitel lístku vyhrává nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu.
Dětské divadlo Minor
Nejen děti bude bavit i oblíbené dětské divadlo Minor z Prahy. To na letošní vinobraní přiveze originální hru „Autobus", kterou v rámci odpoledne zahraje hned dvakrát. Celé představení probíhá přímo v autobusu, kterým přijedou i samotní herci a který údajně umí i zpívat. Kromě toho skrývá také jednu tajemnou cestující a právě od ní se celý příběh odvíjí.
Hotel Port vnímá tradici Vinobraní u Máchova jezera jako příležitost k dalšímu prohlubování dobrých vztahů s místními občany, ale i jako možnost prezentovat výjimečný areál a služby hotelu všem návštěvníkům akce. Proto je vstup na akci i na veškerá představení zdarma.
Zdroj: Regata Čechy; www.regata-cechy.cz
|
Přihlášení Golf News
Kontakty
Redakce
Inzerce na www.golfinfo.cz
Inzerce v týdeníku Golf News
Inzerce v časopise Golf
Advertising in Golfinfo.cz in English
Advertising in Golf News in English
GOLF magazine profile in English
Profil časopisu Golf
Profil a ceník Ročenky Golf 2025/26
Profil Hot Travel Revue 2025
Profil Hot Equipment Revue 2025
Profil Hot Wellness Revue 2025
Austerlitz Golf Trophy 20.- 23.5.2025
Czech PGA Tour 2025
World Corporate Golf Challenge
Národní finále 13.8.2025
Kaskáda Golf Trophy 2.-5.10.2025
Grandfinále Czech PGA Tour 2025
CCB, spol. s r. o.
Okružní 19
638 00 Brno
šéfredaktor: Josef Slezák
e-mail: golfinfo@golfinfo.cz
mobil: +420 604 210 053
tel.: +420 545 222 774
RSS Sitemap Tvorba webových stránek Brno - Webservis © 2024. Všechna práva vyhrazena.
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů.