Golfiq
Golf aktuálně

Sobotní kolo Open de France, turnaje ze seriálu European Tour, by mohlo mít následky pro Lee Westwooda. Světový hráč číslo tři totiž během chůze okolo prvního odpaliště uklouzl a jak se zdá, možná se i zranil.

Celý článek...

Poprvé usedl Luke Donald na golfový trůn loni v květnu a poté vládl žebříčku dlouhých 40 týdnů, než ho v únoru sesadil Rory McIlroy. Od té doby se poměrně pravidelně na pozici světové jedničky střídají. Právě teď ale patří zase Donaldovi, který tak v čele celkově strávil už 52 týdnů – tedy jeden celý rok.

Celý článek...

V úterý čekají na BMW Horimex – Match Play 2012 zbývající osmičku hráčů dva zápasy (čtvrtfinále a semifinále), které rozhodnou jak o středečních finalistech, tak i dvojici bojující o bronz.

Celý článek...

Druhé kolo BMW Horimex – Match Play 2012 zastavilo snahu o čtvrtý titul na profesionální jamkovce v podání Lukáše Lizánka. V prvním utkání nedal šanci Alanu Pancovi, ale ve druhém byl nad jeho síly vítěz ze Skalice Ian Campbell. Drobný Velšan ukončil vzájemný zápas na šestnáctce.

Celý článek...

Hned úvodní kolo letošního profesionálního šampionátu na jamky BMW Horimex – Match Play 2012 svedlo dohromady několik zajímavých dvojic a u dvou zápasů nestačilo k rozřešení ani standardních osmnáct jamek. Nejdramatičtější duely zahajovacího dne sehráli Petr Nič s Jaroslavem Krejcarem a Robert Schovánek s Barborou Barcalovou.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...