Brother-leaderboard
Golf aktuálně

Jméno Thomas Levet nepatří v golfu mezi nikterak zvláště známé hráče. Zaujal před deseti lety druhým místem na British Open v Muirfieldu nebo loňským vítězstvím na French Open, po kterém se vrhl do rybníku. Levet by ale chtěl zajít ještě dále.

Celý článek...

S přehledem a pohodlným náskokem čtyř úderů na druhou Katherine Hull si pro titul v kariéře na LPGA Tour došla domácí Stacy Lewis. Nic na tom nemění fakt, že po dvou skvostných rundách zahraných na 65 ran zapisovala ve finále „jen“ 71 (celkově 201/-12).

Celý článek...

Španělka Carlota Ciganda zvládla nejlépe finálovou rundu dalšího z podniků LET, když zapisovala 69 úderů, a celkovým výsledkem 207/-9 zvítězila a dvě rány Finkou Ursulou Wikstron, další tři údery ztratila třetí Lee-Anne Pace z Jihoafrické republiky.

Celý článek...

Rory McIlroy vloni vyhrál US Open, krátce před letošním ročníkem to ale na obhajobu příliš nevypadá. Sebevědomý rodák ze Severního Irska totiž potřetí v řadě neprošel cutem, tentokráte se předčasně loučil s podnikem The Memorial.

Celý článek...

Phil Mickelson odstoupil z turnaje The Memorial. V prvním kole podniku, jehož hostitelem byl Jack Nicklaus, zahrál 79 ran (+7) a v pátečním druhém by býval musel hodně moc bojovat o cut. Lefty se ale rozhodl odstoupit.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...