Golf aktuálně

Ve skvěle vybaveném Pravec Golf Resortu & Spa se sejdou elitní evropští vyučující profesionálové podruhé. Letošní turnaj se uskuteční ve dnech 17. - 20. září 2012. Určující pro nominaci reprezentantů české PGA byly výsledky turnaje Pilsner Urquell Czech PGA Strokeplay Championship v Karlových Varech, přičemž do Bulharska vysílá každá ze zemí sdružených v PGAs of Europe dva profesionály.

Celý článek...

252 hráčů z více než 20 zemí světa stálo na startu 86. Boys Amateur Championship, které se hraje od 14. do 19. srpna v Notts & Coxmoor GC v Anglii. Dvoukolovou kvalifikaci na rány Šimon Zach zvládl a po výsledcích 74, 73 (+3) skončil na skvělém děleném 15. místě, což ho posunulo do match play mezi 64 nejlepších. Druhý Čech ve startovním poli - Vítek Novák - hrál 74 a 80 ran a obsadil dělené 111. místo.

Celý článek...

Vrcholem této sezóny, ale vlastně i dvouletého reprezentačního cyklu bude Mistrovství světa družstev mužů a žen 2012, které se uskuteční v tureckém Beleku a na kterém se naši reprezentanti pokusí vylepšit 32. místo z Buenos Aires v roce 2010. Do týmu žen byly nominovány Karolína Vlčková, Kateřina Růžičková a Lucie Hinnerová, za muže nastoupí Ondřej Lieser, Vítek Novák a Šimon Zach.

Celý článek...

Už jen jediné jméno zbývá odhalit, aby byl Olazábalův tým pomocníků pro letošní Ryder Cup poslední. Známi jsou už tři asistenti – Darren Clarke, Paul McGinley a Thomas Björn.

Celý článek...

Jediná česká zástupkyně na LET, Kára Spilková, zahájila Ladies British Open nadějným 17. místem, když zahrála 70 úderů (-2). Spilková začínala na druhé desítce a po šesti jamkách byla tři údery pod par, zakolísání na 17. jamce (osmé v pořadí, kterou hrála) napravila na úvodní devítce hřiště dvěma berdíky. Bohužel v závěru dvakrát chybovala, ale i tak je její výsledek příslibem do druhého kola, do něhož odstartuje v 9.30.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...