Golf aktuálně

V sobotu 21. dubna proběhl první venkovní turnaj pro tělesně hendikepované golfisty – členy, přátele a partnery naší asociace. S potěšením jsme přijali pozvání GC Sokolov, který pro všechny zúčastněné připravil naprosto optimální podmínky. Tento turnaj byl zároveň prvním tréninkovým soustředěním, na kterém se vedle širšího kádru sešla i kompletní reprezentace CZDGA, která bude hájit české barvy na mezinárodních turnajích.

Celý článek...

Na hřišti Royal Lytham and St. Annes se hrál major British Open naposledy v roce 2001. Letos se zde turnaj vrací. Hřiště však doznalo drobných změn – bylo prodlouženo o 181 yardů, tedy o 164,7 metrů.

Celý článek...

Kniha The Big Miss, kterou vydal Woodsův bývalý kouč švihu Hank Hanney, vyvolala velké ohlasy. Nyní přišel jeden kritický. Postaral se o něj další z bývalých Tigerových trenérů švihu Butch Harmon, který se do Hanneyho neváhal pustit.

Celý článek...

Nejen Česká, ale i Slovenská republika má na svém území jeden z turnajů Ladies European Tour. I letos v červnu, dva týdny před Prague Masters, zavítá LET do slovenských Tálí na známé hřiště Grey Bear. K místní osmnáctce brzy přibude nové hřiště, které ponese název Little Bear.

Celý článek...

Na dalším podniku z třetiligové EPD Tour, marockém Open Lixus, šli do závěrečné rundy jen dva čeští zástupci, Stanislav Matuš nakonec výsledkem 218/+2 dělil 19. místo, Marek Nový zahrál ještě o pět ran víc (223/+7), za což bral 37. příčku.

Celý článek...

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...