Golf aktuálně

Chcete vidět strhující závěr show Davida Fehertyho na Golf Channel, jehož účastníkem byl John Daly? Pak pozorně sledujte přiložené video. Jen malé upozorněn na závěr – sami to doma raděj nezkoušejte.

Celý článek...

Psát se rok 2013, připsala by si vítězka US Open z roku 2008 na své konto již druhý major. Jenže Evian Masters rozšíří stávající čtyři grandslamy až v příštím roce, i tak se výhra na tomto podniku počítá, vždyť jde o nejštědřeji dotovanou akci roku. Stejně ohodnocené je už jen US Open.
Čtyřiadvacetiletá Inbee Park dominovala v turnaji s náskokem dvou ran (celkem 271/-17) před zkušenou Karrie Webb a letos výbornou Stacy Lewis (obě 273/-15).
Turnaj naopak nevyšel světové jedničce Yani Tseng, jež o jedinou ránu neprošla cutem.

Celý článek...

Američan Scott Piercy se na úvod Canadian Open parádně rozjel a výsledkem 62 ran stanovil nový rekord hřiště. V následujícím průběhu třikrát obešel hřiště na 67 úderů a o jedinou ránu přehrál krajany Roberta Garriguse a Williama McGirta.

Celý článek...

Týden poté, co Jihoafričan Ernie Els získal Claret Jug za vítězství na British Open, přijeli do Velké Británie o cenný titul bojovat i golfisté ze seniorského okruhu. Nejlepší hráči starší 50 let ovšem nehráli v Anglii ale ve Skotsku na slavném hřišti v Turnberry. Nejlépe se dařilo Fredu Couplesovi.

Celý článek...

Jak si všimli redaktoři serveru thegolfchannel.com, Phil Mickelson v posledních 13 soutěžních rundách pokořil par jen dvakrát, na British Open totálně propadl a vůbec neprošel cutem, což se mu na majoru přihodilo poprvé od roku 2007. I proto je borec, kterého jsme dlouho vídali mezi nejlepšími hráči světa, nyní „až“ na 17. pozici. Kde je problém?

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...