Brother-leaderboard
Golf aktuálně

Pražský turnaj ze série Ladies European Tour, který se uskutečnil 22.-24. června na Albatrossu proběhl k velké spokojenosti všech zúčastněných stran. Málokdy se stane, aby nejenže přijela na turnaj ta nejlepší konkurence, ale aby také vyhrála jedna z největších hvězd, kterou Melissa Reid, nyní už čtyřnásobná vítězka na Ladies European Tour a navíc golfistka s pohnutým životním příběhem, bezesporu je.

Celý článek...

Členové golfové Síně slávy, golfoví novináři, historikové a hlasovací orgány budou do 27. července v tajném hlasování volit svého příštího člena. Mezi již navržená jména pro uvedení v příštím roce přibyli David Duval, Steve Stricker a Padraig Harrington, který byl zařazen do mezinárodního hlasování.

Celý článek...

S významnou novinkou přichází PGA Tour. Neprestižnější golfová série planety na svém webu zveřejnila informaci, podle které od podzimu 2013 začne golfová sezona tohoto okruhu právě již na podzim.

Celý článek...

Druhá liga amerického profesionálního golfu, nebo jestli chcete golfová tour, na níž se rodí budoucí hvězdy PGA Tour, mění titulárního sponzora. Namísto společnosti Nationwide bude počínaje dneškem hlavním partnerem golfové tour firma Web.com.

Celý článek...

Skalica se stává v posledních letech městem golfu. Dlouhé roky ale vždycky platilo, že ve Skalici se hraje výborný hokej a narodil se tu a vyrostl jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších slovenských hokejistů Žigmund Pálffy. S hokejem tady 40letý kanonýr začínal a na závěr kariéry se sem zase vrátil. Jako hrdý Skaličan nemohl chybět ani na HANT Trophy 2012 (turnaji ze série Pilsner Urquell Czech PGA Golf Tour 2012), kde se sice sám nepostavil na start s holí v ruce, ale předal Ianu Campbellovi vítěznou trofej.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...