Pravidla
Golf aktuálně

Udělování divokých karet pro Ryder Cup jako vždy vyvolalo řadu nesouhlasných reakcí. Tentokráte spíše za mořem. Kapitán USA rozdal žolíky 4 borcům, ale nebyli mezi nimi Hunter Mahan nebo Rickie Fowler.

Celý článek...

Stejně jako v roce 2010 se bude o tu správnou náladu v americkém rydercupovém týmu starat Michael Jordan. Bývalý fenomenální basketbalista vyslyšel volání kapitána družstva, Davis Love III tak získal silnou posilu. Informaci přinesl server golf365.com.

Celý článek...

Vyzývám studenty všech forem studia na vysoké škole do 26 let věku, aby se přihlásili k registraci do akademického žebříčku. Podle akademického žebříčku 2012 a 2013 bude nominována reprezentace ČR na Akademické mistrovství světa 2014 v Crans Montaně ve Švýcarsku a na 27. letní univerziádu 2015 v Koreji.

Celý článek...

Čtyři hráče a pět hráček nominovala ČGF na Mezinárodní mistrovství Rakouska mužů a žen ve hře na rány pro rok 2012, které se hraje už v tomto týdnu v GC Linz - St. Florian. Muži hrají čtyři kola od čtvrtka 6. do neděle 9. září, ženy tři kola od pátku 7. do neděle 9. září.

Celý článek...

Už jste hráli osmnáct jamek za pětistovku a dostali k tomu ještě oběd? Pokud ne, můžete se přihlásit tento pátek, 7/9 na turnaj Let´s Golf na Jezerech u Uherského Hradiště. Jedná se o standardní turnaj série Let´s Golf a jedna z posledních možností, jak si vylepšit svá skóre před finišem celé série.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...