Golf aktuálně

Péči o co nejlepší výkony svých smluvních hráčů dokazuje společnost Acushnet každoročním testováním v Mladé Boleslavi, kde je provozováno špičkové Fitting centrum. To letošní se uskutečnilo 15. – 19. května a kromě českých profesionálů a špičkových amatérů se mohli zúčastnit i další nahlášení zájemci.

Celý článek...

Jasper Parnevik, hvězdný švédský hráč let nedávno minulých, si musí na golf nechat zajít chuť nejméně čtyři měsíce. Strkal totiž prsty kam neměl – do motoru na svém motorovém člunu. Málem přitom přišel o pravý ukazováček, prst v golfu nadmíru důležitý.

Celý článek...

Vedené PGA Tour potvrdio místo konání světové jamkovky pro příští rok. Od dvacátého února příštího roku se sledovaný turnaj 64 čtyř nejlepších světových hráčů vrátí počtvrté v řadě do Dove Mountain.

Celý článek...

Tommy Hilfiger patří v Americe (a nejen tam) už čtvrt století ke kultovním značkám klasicko-sportovního oblečení. Pan Thomas Hilfiger byl původně rebel, dlouhé vlasy, džíny ke každé příležitosti, tím velice dráždil například svého spořádaného otce – a tuhle linii dokázal přetvořit ve značku, kterou už dávno nevyhledávají jen rebelové.

Celý článek...

Nepříjemná událost potkala Američana Brandta Snedekera při jeho první cestě do Španělska. Během pondělního letu z Miami do Madridu na jamkovku World Match Play Championship musel jeho letoun nouzově přistát. Důvodem byl infarkt jednoho z cestujících. Když se nakonec dostal do Malagy na navazující let, nenašel své hole a kufry. Ve středu tak musel na pro-am hrát s holemi půjčenými.

Celý článek...

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...