Golf aktuálně

Úspěchem skončilo vystoupení českých seniorů na ME družstev mužů v Portugalsku. Ač ze tří jamkových zápasů dva prohráli, celkově skončili na 12. místě v Evropě, což vůbec není k zahození. Zvlášť když posledním soupeřem našich hráčů byli domácí Portugalci.

Celý článek...

Hendikepovaný sedmatřicetiletý cyklista Jiří Ježek, který po vítězství v časovce na paralympijských hrách v Londýně získal svou šestou zlatou a celkově 11. medaili, plánuje ukončit závodní kariéru. Ročně absolvuje mezi 55 a 75 závody a ujede kolem 30 000 km; před čtyřmi lety mu vyšla knižní monografie s názvem Frajer; jako své zájmy uvádí film, hudbu, literaturu, golf a ekonomiku.

Celý článek...

Rusko se snaží čím dál více zviditelňovat na světové golfové mapě, a tak v Celejevu pořádá turnaj Challenge Tour. Vedle kompletní špičky této série startují nedaleko Moskvy i domácí hráči - ale hlavně i dva čeští profesionálové - Marek Nový a Martin Příhoda.

Celý článek...

Na turnaji UNIQA Ladies Golf Open ze série LET, který hostí 7.-9. září Golfclub Föhrenwald ve Wiener Neustadt, dělí Klára Spilková výsledkem 68/-4 třetí příčku, dvě rány za vedoucí Alison Whitaker.

Celý článek...

Olympijský vítěz a bývalý první tenista světa Jevgenij Kafelnikov má v plánu startovat za čtyři roky v Riu de Janeiro znovu pod pěti kruhy, ovšem jako golfista. Nikoli však v barvách rodného Ruska, ale chystá se reprezentovat Ukrajinu.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...