Golfiq
Golf aktuálně

Po víc než měsíční pauze, která utekla od červnového Prague Golf Masters na Albatrossu, nejlepší česká profesionálka Klára Spilková (na snímku) znovu naskočila do zeleného kolotoče turnajů Ladies European Tour. Klářinou další štací je Ladies Irish Open, které se v Killeen Castle hraje od pátku 3. do neděle 5. srpna. V prvních dvou kolech Klára hrála 76 a 73 (+5) a prošla cutem do finálového kola z děleného 43. místa.

Celý článek...

Po prvním kole Ladies Irish Open je Klára Spilková těsně nad hranicí cutu, když zahrála čtyři údery nad par. S náskokem jediné rány vede Skotka Catriona Matthew (-5), druhé místo patří Pernille Lindberg (-4) a třetí je prozatím Felicity Johnson z Anglie (-3).

Celý článek...

Reno-Tahoe Open, podniku souběžně hranému s WGC-Bridgestone Invitational, zatím dominuje Argentinec Romero. Turnaj počítaný netradičně na stablefordy (8 bodů za double eagle, 2 za birdue, 0 za par, -1 za bogey, -3 double bogey či horší výsledek) si v úvodním kole podmanil svou agresivní hrou.
„Měl jsem dobrý pocit z greenů, což se podepsalo na mém skóre," pochvaloval si Argentinec.

Celý článek...

Jim Furyk i v polovině World Golf Championship-Bridgestone Invitational vévodí startovnímu poli. V silné konkurenci je na jedenácti úderech pod par. Druhé místo průběžně drží překvapivě Španěl Rafael Cabrera Bello, který ztrácí na Furyka dvě rány.

Celý článek...

Rok bez získaného majoru není v podání Tigera Woodse sezona hodná obdivu. A nic by na tom nezměnil ani fakt, že už má letos ve sbírce tři turnajové vavříny. A tak poslední šanci zachránit letošní rok bude mít za týden na PGA Championship na Kiawah Island v Jižní Karolině. Netřeba dodávat, že poslední major Tiger dobyl v roce 2008 na US Open.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...