Brother-leaderboard
Golf aktuálně

Pondělní kvalifikace ve Sunningdale, kde se hrálo o blížící se Open, byla zase pořádně dramatická. Zatímco takoví Colin Montgomerie, José María Olazábal nebo Matteo Manassero kvalifikací neprošli, na jiné se usmálo štěstí. To poznal Sam Walker, který hrál první kvalifikaci už před čtrnácti lety, kdy mu bylo dvacet. Až letos se ale dočkal. „Jsem unavený, ale cítím se úžasně,“ radoval se Angličan, který v kvalifikaci skončil druhý.

Text: Petr Sobol

Bubba Watson si od golfu dává další pauzu. Od té doby, co vyhrál Masters, se v akci představil jen čtyřikrát. Naposledy nyní o víkendu, na Travelers Championship, kde v roce 2010 získal svůj první titul na PGA Tour. Letos zde skončil druhý.

Celý článek...

Žebříčkům na obou stranách Atlantiku aktuálně dominují hráči, kteří nepatří mezi nejblyštivější hvězdy. V Evropě je v čele Justin Rose, americkému hodnocení vévodí Jason Dufner.

Celý článek...

Tradiční charitativní turnaj pod záštitou Notaha Begaye bude mít i letos hvězdnou účast. Tu již přislíbil i Tiger Woods, spolubydlící Begaye ze Standforské univerzity. Přijede i další star Rickie Fowler, nebo ženská světová jednička Yani Tseng.

Celý článek...

Druhý ročník české kvalifikace turnaje Faldo Series se uskutečnil tento víkend, 22.-–24. 6. 2012 v Golf Resortu Telč. Krásné počasí, skvěle připravené hřiště a především vidina kvalifikace na celosvětové finále Faldo Series Grand Final přilákala celkem 112 hráčů.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...