Golf aktuálně

"Jsem jen o tři rány pozadu a v posledním kole mám dobré šance na vítězství," prohlásil sebevědomě bývalý první hráč světového žebříčku. "Tohle bude jedna z nejnapínavějších nedělí tohoto roku. Je tu pořád pár chlapíků, kteří mohou vyhrát turnaj i celkově FedEx Cup. Jsem rád, že jsem mezi nimi. Tři rány pozadu, to bude vzrůšo," řekl McIlroy.

Celý článek...

Nejdelší drajv zahrál pozdější vítěz European RE/MAX World Long Drive Championship (WLDC) v semifinále, a to 417 yardů (375 metrů). Kromě 3 000 euro čekala na vítěze jediné evropské kvalifikace i pozvánka na Grand Final do Las Vegas. Protože Brit Dan Konyk měl místo ve Vegas již zajištěné, postupuje ze Španělska i celkově druhý Švéd Jorgen Trank.

Celý článek...

Podzimní kurz pro trenéry golfu III. třídy se uskuteční během dvou listopadových víkendů v Praze, a sice 17. a 18. listopadu a poté 24. a 25. listopadu. Teorie se bude vyučovat na FTVS v Dejvicích (José Martího 31, Praha 6), praxe bude v zimní vzdělávacím centru české PGA v GC Dejvice (Podbabská 81/17, Praha 6).

Celý článek...

Vrcholem této sezóny, ale vlastně i dvouletého reprezentačního cyklu je Mistrovství světa družstev žen a mužů, které se v roce 2012 uskuteční v Turecku, a kde se Češi i Češky pokusí vylepšit 32. místo z Buenos Aires v roce 2010. Jako první se do dějiště MS vydají hráčky, a to už tuto sobotu 22. září (ostrá kola odehrají 26.-29.9.), muži odletí o týden později a své mistrovství odehrají od 4. do 7. října.

Celý článek...

Berdych se po vítězném semifinále Davis cupu v Argentině těšil, že dostane od svého trenéra Tomáše Krupy alespoň pár dnů volna. "Slíbil mi to. Doufám, že své slovo dodrží. Osm týdnů jsem nebyl doma. Těším se, že si lehnu k televizi, kterou jsem dlouho neviděl. A zajdu si na golf," nastínil nejbližší plány šestý tenista světového žebříčku.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...