Golf aktuálně

Na chladné a vlezlé počasí jsou skokani na lyžích zvyklí. Na můstcích je sužuje v zimě dost často. Při prvním ročníku golfového Ski Jumping Cupu v Golf Clubu Liberec-Machnín proto moc neremcali, když jim na hru foukalo, pršelo a skoro i sněžilo, ale přece jen by na greenech raději uvítali sluníčko.

Celý článek...

Druhé kolo druhého turnaje druhého dílu marocké části Winter Series EPD Tour – Open Dar Es Salam (15.–17. dubna) se Markovi Novému vydařilo, zahrál 71/-2 a cut má jistý.

Celý článek...

Na oficiální mailové adresy všech klubů sdružených v ČGF dorazily v těchto dnech závažné informace týkající se jejich financování v roce 2012. Výbor ČGF kluby vyzývá, aby u obecních zastupitelstev zahájily jednání o zásadním navýšení finanční podpory golfu z obecních rozpočtů. Ty budou letos v souvislosti s novelou zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích posíleny o 4,3 mld. korun. Novela však mění i způsob, jakým se výtěžek z loterijních a sázkových her rozděluje, a ten bohužel sportu automaticky nezaručuje nějaký podíl.

Celý článek...

I tohle může být náplní práce kedíka na PGA Tour. Nosič Briana Gaye musel na 15. jamce prvního kola turnaje RBC Heritage odhánět aligátora. Kousek od ležícího živočicha totiž dopadl míč jeho zaměstnavatele. Kip Henley ale neváhal a vzal hrábě, aby se mu po chvilce pošťuchování podařilo rozladěného soka zahnat zpět do rybníčku.

Celý článek...

S pohodlným náskokem pěti ran na druhého Zacha Johnsona (-9) přidal Švéd Carl Pettersson do své sbírky už pátý titul z PGA Tour. Třetí místo na hřišti Harbour Town Golf Links v Hilton Head vybojoval Colt Knost.
Chuť po Masters si nespravila ani do té doby úřadující světová jednička Luke Donald, který po výsledku 286/E dělil až 37. místo, což ho stálo post nejlepšího hráče světa, an který znovu vystoupal Rory McIlroy.

Celý článek...

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...