Golfiq
Golf aktuálně

Trojice Čechů si na dalším turnaji EPD Tour připravila v úvodním kole nadějnou pozici k účasti ve finálovém programu. Lukáš Tintěra, Marek Nový a Jan Zedníček, přesně v tomto pořadí nalezneme české profesionály ve výsledkové listině prvního dne golfspielen.de Open.

Celý článek...

I v srpnu pokračuje na Slapech nedělní odpolední série o roční green fee 2013. Hraje se vždy na 18 jamek stableford a každý turnaj je spojený s tříchodovým degustačním menu restaurace. Nezapomeňte si proto v kalendáři poznamenat termín dalšího turnaje, který se odehraje už 26. 8. a je jím druhý Major.

Celý článek...

Třetí turnaj slapské juniorské série je tady, rozlučte se s prázdninami a skočte rovnýma nohama do školních lavic. Akce proběhne ve čtvrtek 30. srpna od 10 hodin, hrát se bude 18 jamek stableford ve třech kategoriích: děti do 12 let, junioři 13 – 18 let a třetí kategorie jsou rodiče a přátelé turnaje. Děti jdou samostatně ve svých flightech bez rodičů.
Poslední, čtvrté kolo čeká na juniory na Slapech v říjnu (5. 10.) se startem na 9 jamek od 14 hodin.

Celý článek...

Vážení přátelé (nejen historického) golfu, ne že bych si dělal valné naděje na úspěch, nicméně... Při hromadném probrání našich sklepů mi byl ukraden mj. černý bag „Gotta Golf" a spolu s ním větší množství nejrůznějších holí (taky míčů aj.). Mezi nimi, bohužel, i poměrně unikátní ucelená sada „Gredidge", se kterou hrával i můj otec. Nejde sice o hickorky, nýbrž o rané hole s již kovovým šaftem, ale potaženým „maskovacím" hnědým potahem – 1 dřevo a plný set želez včetně putteru.

Celý článek...

Čtvrtým šampionem historického golfu v ČR se v sobotu 18. srpna na Líšnici stal Dalibor Procházka. Potvrdil, že je nejen odborníkem v mnoha golfových oborech, ale rovněž i výborným hráčem, ať vezme do ruky, co vezme. Ve hře historickými holemi a míči dosáhl kvalitního výsledku 71 úderů. V kategorii dam se mistryní ČR stala Hana Škábová z GC Hostivař.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...