Inzerce
Golf aktuálně

Česká golfistka Klára Spilková vstoupila velmi dobře do turnaje UniCredit Ladies German Open. V prvním kole zahrála pět birdie a jedno bogey a celkovým výsledkem 68/-4 ztrácí na vedoucí čtveřici jediný úder. Jediné bogey zahrála v samém závěru na osmé jamce (par 3), když na první devítce, již zahajovala desátou jamkou, byla zcela bezchybná, navíc přidala dva berdíky. Další tři přišly na jamkách č. 3, 4 a 6.

Celý článek...

Ve třiadvaceti letech vládne Rory McIlroy golfovému žebříčku. A jak přiznal, nevidí důvod, proč by tomu mělo být jinak, potřebné sebevědomí získal především loňským triumfem na US Open v Congressional.

Celý článek...

Jihoafričan Ernie Els provedl i před letošním ročníkem ostře sledovaného turnaje European Tour BMW PGA Championship změny na hřišti West Course ve Wentworthu. Zatímco loni byly tyto změny kritizovány, letos se zdá, že Els u konkurentů obstál.

Celý článek...

V loňském roce si došel Tom Watson pro šek na 360 tisíc dolarů, který si zajistil triumfem na Senior PGA Championship. Na prestižním turnaji ale letos vítězství obhajovat nebude. Za všechno může skřípnutý nerv v jeho zápěstí, ze kterého už se sice Watson zotavuje, ještě ale stále není v pořádku, a tím pádem ani není schopný bojovat o obhajobu.

Celý článek...

Lee Westwood podle agentury AP naznačil, že jeho výkony v letošní sezoně mohou být vážně ohroženy. Angličan se totiž delší čas bude muset obejít bez svého kedíka Billyho Fostera, jenž podstoupil operaci pravého kolena, které si zranil během charitativního fotbalového mače.

Celý článek...

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...