Pravidla
Golf aktuálně

Stejně jako v Německu, kde vybojovala své nejlepší letošní umístění na LET, i na slovenském Ladies Slovak Open ztrácí Klára Spilková po úvodní rundě jen jednu ránu na vedení. Spilková startovala z desítky a obešla hřiště na 70 úderů (-2), když ještě čtyři jamky před koncem byla čtyři rány pod par, ale na 6. a 7. jamce přišla bogey.

Celý článek...

Puma, jeden ze sponzorů Ricky Fowlera, zveřejnila jeho "šatník" na nadcházející U.S.Open. Oblečení samozřejmě pochází z její nejnovější kolekce. Teď jde jen o to, aby je chlapec – hlavně co se týče dvou posledních dnů – unosil.

Celý článek...

Olympic Club v San Franciscu už s napětím očekává příští čtvrtek, kdy zde odstartuje druhý major sezony, již 112. ročník US Open. Vítězství bude obhajovat Rory McIlroy, kterému se ale v posledních týdnech příliš nedaří.

Celý článek...

Petr Skopový měl na Land Fleesensee Classic ze série EPD Tour našlápnuto k dobrému výsledku, když po úvodním kole dokonce sdílel vedení, nakonec si ale z Německa odvezl, stejně jako Marek Nový, jen dělené 41. místo (oba +2). Naopak opačný trend, tedy vzestupný, měla výkonnost Martina Příhoda. Po úvodních 76 ranách přidal dvakrát 68 úderů (celkem –4), což stačilo na dělené 17. místo.

Celý článek...

O další případný posun na žebříčku i o vylepšení letošního maxima v podobě dělené 22. příčky bude ode dneška bojovat na Slovensku jediná řádná česká účastnice na LET Klára Spilková. Tentokrát však nebude jedinou Češkou ve startovním poli. Kromě ní se představí také Karolína Vlčková a Daniela Proroková.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...