Golf aktuálně

Jasper Parnevik, hvězdný švédský hráč let nedávno minulých, si musí na golf nechat zajít chuť nejméně čtyři měsíce. Strkal totiž prsty kam neměl – do motoru na svém motorovém člunu. Málem přitom přišel o pravý ukazováček, prst v golfu nadmíru důležitý.

Celý článek...

Vedené PGA Tour potvrdio místo konání světové jamkovky pro příští rok. Od dvacátého února příštího roku se sledovaný turnaj 64 čtyř nejlepších světových hráčů vrátí počtvrté v řadě do Dove Mountain.

Celý článek...

Tommy Hilfiger patří v Americe (a nejen tam) už čtvrt století ke kultovním značkám klasicko-sportovního oblečení. Pan Thomas Hilfiger byl původně rebel, dlouhé vlasy, džíny ke každé příležitosti, tím velice dráždil například svého spořádaného otce – a tuhle linii dokázal přetvořit ve značku, kterou už dávno nevyhledávají jen rebelové.

Celý článek...

Nepříjemná událost potkala Američana Brandta Snedekera při jeho první cestě do Španělska. Během pondělního letu z Miami do Madridu na jamkovku World Match Play Championship musel jeho letoun nouzově přistát. Důvodem byl infarkt jednoho z cestujících. Když se nakonec dostal do Malagy na navazující let, nenašel své hole a kufry. Ve středu tak musel na pro-am hrát s holemi půjčenými.

Celý článek...

Vyhrál PGA Championship, stal se nováčkem roku na PGA Tour, dostal se mezi americkou golfovou elitu. Ještě před rokem ale Keegan Bradley zřejmě netušil, jak skvělý rok ho nakonec čeká. Vše odstartoval na turnaji HP Byron Nelson Championship, kam se nyní vrací obhajovat první vítězství na PGA Tour v kariéře.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...