Golf aktuálně

Švédky v Německu, Švédi ve Švédsku slaví tituly mistrů Evropy družstev dorostenek a dorostenců. Švédky ve finále v St. Leon-Rot porazily Španělky 4:3. Švédové ve finále v Lidingö Golfklubu zdolali Italy 5:2. A Češi? Po mírném zklamání z výkonů v kvalifikaci na rány přišlo hodně radosti ve hře na jamky.

Celý článek...

Marek Siakala, Jiří Zuska, Matyáš Zapletal, Jana Melichová, Tereza Melecká a Melánie Vendelbergerová se stali vítězi svých kategorií na třetím majoru NGTM letošní sezony (hrál se 14.-15.7.). Z veliké dálky musely sledovat záda vítěze zejména hráči v kategorii mladších žáků, kterou vyhrál s výsledkem (-5) a náskokem 13 úderů před druhým v pořadí Matyáš Zapletal.

Celý článek...

Steve Stricker byl před finálovým kole ve hře o svůj čtvrtý vavřín na John Deere Classic v řadě, nakonec se ale musel spokojit s dělenou pátou příčkou, o čtyři rány za dvěma nejlepšími hráči.
Těmi byli Troy Matteson a Zach Johnson (oba 264/-20), kteří se o titul poprali v play-off. To se odehrálo na dvou jamkách a úspěšnější byl nakonec druhý jmenovaný, když na čtyřparové osmnáctce zahrál birdie. Pro Johnsona to byl letos druhý a celkově devátý triumf na okruhu PGA Tour.

Celý článek...

Co stojí za dnešní vyrovnaností golfistů? Že žádný z hráčů dnes nikterak nevyčnívá nad ostatní, svádí Ernie Els především na technologický pokrok v oblasti vybavení.

Celý článek...

V loňském roce nenaplnil Rory McIlroy na British Open velká očekávání. Poté, co v typicky anglických podmínkách propadl a ani neprošel cutem, se nechal slyšet, že turnaje jako The Open vůbec nemá rád. Vítěze prý určuje počasí, ne umění.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...