Golf aktuálně Spilková po deseti letech opět v Irsku

„Do Irska jsem se těšila, protože jsem tu už hrála turnaj LET u Dublinu," připomněla profesionálka poměrně dávné časy. Na Irish Ladies Open v roce 2012 uhrála 52. místo, rok předtím tam neprošla cutem. Takové ohlédnutí za víc než dekádou kariéry v pouhých 27 letech už něco znamená. Tentokrát se v Irsku hraje na parkovém hřišti Dromoland (délka 5 793 m) u zámku ze 17. století, na čtyři kola od čtvrtka 22. září do neděle 25. září. Po cutu půjde o prize money 400 000 eur.

Průběžné výsledky ZDE
https://ladieseuropeantour.com/reports-page/?tourn=2028&tclass=rnk&report=tmscores~season=2022~params=P*1SRC01~

„Parkové hřiště je v krásném stavu a myslím, že to bude dobrá výzva pro celou českou čtveřici, která tady startuje," připomněla Klára Spilková, že kromě ní se irského turnaje účastní Jana Melichová, Tereza Melecká a Kristýna Napoleaová.
Všechna čtyři kola vysílá v přímých přenosech O2 TV Sport, první dvě od 16 do 19 hodin a o víkendu od 15 do 18 hodin.

Pokud se nyní v Irsku zopakuje její symetrická řada na Ladies European Tour z přelomu června i července, bude vše v nejlepším pořádku. Klára Spilková sice startuje na evropském golfovém okruhu letos teprve počtvrté, ovšem hned poté, kdy na Lacoste Ladies Open de France v předchozím týdnu obsadila 8. místo.

Umění navázat na jedno Top 10 okamžitě druhým ukázala začátkem léta, kdy po druhé příčce při Tipsport Czech Ladies Open v Berouně následovalo 10. místo na German Masters u Berlína.

Nyní má LET na programu KPMG Women´s Irish Open, než se Klára vrátí do USA na zbývající turnaje sezony Epson Tour.

www.klaraspilkova.eu


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...