Golf aktuálně European Young Masters hostí Švýcarsko

Smíšený tým dvou chlapců a dvou dívek bude usilovat o umístění na předních příčkách na neoficiálním Mistrovství Evropy do 16 let. Turnaj pod názvem European Young Masters mění svou lokalitu každé dva roky. Vloni a letos se hraje ve Švýcarsku na hřišti Domaine Impérial v nádherném prostředí v těsné blízkosti Ženevského jezera.

Český tým ve složení Matyáš Zapletal, David Siwy, Gabriela Roberta Vítů a Sarah Hricíková bude chtít vylepšit loňské jedenácté místo. Smělým předsezónním cílem bylo umístění do pátého místa, což bude při zranění Ondřeje Lisého (nahrazen Davidem Siwym) velmi těžké, ale nikoliv nedosažitelné. Jako „advisor" odcestoval s týmem Petr Moučka, kapitánem bude manažer reprezentace ČGF, Petr Šavrda.

Turnaj se hraje na tři kola, nejhorší výsledek každého dne se škrtá, zbývající tři výsledky tvoří výsledné skóre týmu. První kolo začíná ve čtvrtek 21. července, finálové pak v sobotu 23. července.

Online výsledky našich hráčů můžete sledovat na www.golfbox.dk/app_livescoring/tour/?language=2057#/competition/838616/leaderboard.

Zdroj: ČGF/Petr Šavrda


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...