Golf aktuálně Barclays končí s mistrovstvím Skotska, pokračuje v USA a Singapuru

Jeden z největších bankovních a finančních domů světa společnost Barclays končí v roli hlavního partnera turnaje Scottish Open. Ten v posledních letech patřil k nejlépe dotovaným podnikům sezony European Tour, a samozřejmě i k nejprestižnějším.

Společnost oznámila, že se takto rozhodla na základě analýzy „tržních faktorů“. Podle agentury AP však zástupci banky trvají na tom, že role Barclays ve světě golfu bude i nadále velmi významná. Firma sponzoruje první turnaj play-off PGA Tour (The Barclays) a na druhé straně světa podnik Singapore Open.

Výkonnému řediteli European Tour George O´Gradymu zpráva neudělala radost a nezbylo mu než prohlásit, že se musí poohlédnou po novém partnerovi turnaje, který zabezpečí pokračování akce i v příštích letech.
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...