Golf aktuálně Akcenta generálním partnerem Lady Abrahams Trophy

Lady Abrahams Trophy bývá tradičně zahajovacím turnajem oficiální domácí golfové sezóny. V roce 2016 se turnaj uskuteční 15. – 17. dubna na hřišti Prague City Golf. V rámci turnaje se utká 16 nejlepších amatérek rozdělených pomyslnou geografickou čarou podle adresy jejich domovských klubů do týmů Sever nebo Jih. Týmy proti sobě hrají v singlech, fourballech a foursomech. Loňským vítězem se celkem přesvědčivě stal tým Severu s kapitánkou Klárou Spilkovou.

V letošním roce se generálním partnerem této akce stala společnost AKCENTA CZ, platební instituce, která realizuje pro exportéry a importéry zahraniční platební styk a devizové operace.

„Turnaj Lady Abrahams Trophy má historii, kvalitní obsazení a právem patří v Česku mezi přední golfové události. I letos, kdy se bude hrát již jedenáctý ročník, zahájí tento turnaj golfovou soutěžní sezónu na počest lady Luisy Abrahams. Ta bezesporu patří mezi nejvýznamnější postavy českého golfu. Je nám proto ctí stát se partnerem golfové události, která vzdává hold této výjimečné ženě a celému golfovému sportu, " řekl k partnerství Milan Cerman, předseda představenstva společnosti AKCENTA CZ a dodal: „Letošní ročník turnaje bude určitě opět oslavou golfu i díky účasti špičkových golfistek včele s Klárou Spilkovou, která povede tým Sever a Lucií Hinnerovou, kapitánkou Jihu."

Zdroj: TZ, Jan Vlček, Akcenta CZ


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...