Golfové noviny


Vincentka-golfnews

23. listopadu 2020 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Manželka se v pokoji dívá se na televizi

Najednou však z ložnice zaslechne proud těch nejhrubších slov. Nakoukne tam a vidí manžela, jak sedí na posteli a nadává.
„Co se stalo, spadl jsi z postele nebo sis ukopl palec?" ptá se ho.
„Nic, nic, jsem v pořádku, jenom ještě trochu trénuju," manžel na to.

Celý článek...
Ondřej Lieser získal kartu na European Tour!

Lieser-challenge-750Do španělského finále Challenge Tour nastupoval Ondra Lieser z šestého místa průběžného žebříčku s jediným cílem – dostat se mezi pět nejlepších, kteří získají kartu na European Tour, nejvyšší profesionální golfovou sérii. A svůj plán splnil na jedničku s hvězdičkou, protože vítězstvím ve Challenge Tour Grand Final, které se odehrálo 19. – 22. listopadu na Malorce, se posunul z šestého místa žebříčku Road to Mallorca na jeho úplný vrchol, čímž opět přepsal dějiny českého golfu. A to mu k vítězství stačilo jen pět turnajových účastí, tedy přesně o polovinu měně než hráčům za jeho zády na druhém a třetím pořadí.

Celý článek...
EPGA Tour: Hansenova vítězná premiéra

HansenPerfektně zvládnuté finále, v němž si počínal bezchybně, přičemž zapsal čtyři berdíky vyneslo na nejvyšší stupeň Joburg Open Dána Joachima Hansena, pro něhož jde o první titul z European Tour. Vybojoval jej s náskokem dvou ran na domácího Wilco Nienabera.

Celý článek...
Život, dílo a devět nejlepších historek o Philu Mickelsonovi

Mickelson Amy Reuters 750Je velmi pravděpodobně nejlepším levorukým golfistou historie, i proto se mu přezdívá jednoduše Lefty. Během dosavadní kariéry vyhrál 44 turnajů PGA Tour včetně pěti majorů, jen na tom nejslavnějším z nich, proslulém Masters v Augustě, si navlékal zelené sako hned třikrát. Phil Mickelson slaví 16. června velké životní jubileum a my vám při příležitosti jeho padesátých narozenin nabízíme to, co na něm fanoušci milují snad nejvíc: nejlepší humorné historky spojené s jeho jménem. A že jich není málo! O Mickelsonově bohaté golfové kariéře se dočtete na jiném místě této strany, během ní ale proslul také jako velký bavič, svéráz... a někdy také poněkud jako lakomec a škudlil. V posledních letech je navíc velmi aktivní na sociálních sítích, fandové si zamilovali také jeho twitterový účet. Historek o Philu Mickelsonovi je všude na internetu plno: vzpomínají na ně soupeři, kedíci a koneckonců i sám legendární hráč. Jaké jsou ty nejproslulejší příběhy spojené s Leftyho jménem?

Celý článek...
Historické rekordy na Masters neměnil jen DJ, ale i Smith a Langer

masters-langer-750Hrálo se kvůli koronavirové pandemii nezvykle v listopadu, vzpomínat se na něj ovšem bude i kvůli kácení historických milníků. Letošní Masters totiž nabídlo hned několik absolutních rekordů v dejinách slavného turnaje - a na svědomí je přitom zdaleka neměl jen suverénní vítěz Dustin Johnson.

Celý článek...
Znáte evropská nej nej hřiště?

Adamstal-750Z velké tradiční ankety golfistů o nejoblíbenější hřiště v Evropě, kterou pořádá vydavatelství Albrecht Golf Guide a účastní se jí tisíce evropských golfistů, vyjde každoročně pořadí, které se během let vcelku ustálilo. Favorité, stálice ankety, si sice stále mění místa, ale zůstávají přibližně „na svých". Z padesátky nej nej jsme vybrali taková, která leží v „dostřelu", v rozumné dojezdové vzdálenosti od našich hranic.

Celý článek...
Sezóna 2020 na golfu? I když byla zvláštní, tak byla přece jen báječná!

tmr golf banner 750Sezóna 2020 byla pro provozovatele golfových hřišť pořádnou zkouškou. Prověřila nejen to, kolik jsou golfové resorty schopny vydržet, ale i to, jak rychle umí reagovat a přizpůsobit své služby. Jak to v podobných případech bývá, takovéto zkoušky však s sebou nesou i velké příležitosti.

Celý článek...
Vouchery na Panoramu v online prodeji

Panorama-kacov-250Golfový Resort Panorama spustil elektronický prodej voucherů na rok 2021. Nejedná se jen o dárky pro golfisty, v nabídce je mnoho druhů voucherů, které si můžete jednoduše pořídit z pohodlí vašeho domova s použitím krátkého návodu níže:

Celý článek...
Nezaměnitelné golfové Šilheřovice

Silherovice-750Typicky dutý zvuk, ozývající se, jakmile některý z hráčů zasáhne vzrostlý strom, tvoří nedílnou kulisu šilheřovické osmnáctky. Na třetím nejstarším hřišti v tuzemsku se hraje už pět dekád a představuje dokonalou ukázku parkového typu hřiště. Jeho historie je nerozlučně spjata s osobou Ing. Jana Cieslara, který se s golfem seznámil v roce 1954 při svém pobytu v Mariánských Lázních. Kouzlu hry propadl natolik, že začal vyvíjet značné úsilí, aby zelený sport zapustil kořeny i na severu Moravy. Po několika letech hledání objevil roku 1967 zanedbaný zámecký park v Šilheřovicích, a rázem bylo rozhodnuto – hřiště vyroste právě tady.

Celý článek...
Bez vody život není

VodaUž jen fakt, že voda je v lidském organizmu nejvíce zastoupenou složkou, poukazuje na její důležitost. Ale nemusíme se ani ocitnout na poušti, abychom zakusili tolik proklamovanou dehydrataci. V tomto článku se zaměříme na stavy poukazující na dehydrataci a jak uhasit žízeň a dehydrataci pokořit.

Celý článek...
Titleist TSi: Věřte tomu, s čím přicházíte na odpaliště

titleist-tsid-750Dva zcela nové modely driverů z rodiny Titleist TSi nabízí dva odlišné způsoby využití nejpokročilejších technologií ve prospěch vaší hry. TSi2 a TSi3 ale mají i něco společného, a to jedinečnou úderovou plochu. Práce s něčím tak tvrdým, jako je ATI 425 Aerospace Titanium, není snadná, proto to nikdo jiný nedělá. A právě tato jedinečná slitina, vyrobená jedinou slévárnou v Pittsburghu, je klíčem k vytvoření úderové plochy driveru, která poskytuje zvýšenou rychlost míče v každém bodě kontaktu. A který z modelů je pro vás nejlepší? To musíte vyzkoušet!

Celý článek...
Ideální pomocník pro zlepšení hry

Coolshot NikonSpolečnost Nikon uvádí na trh laserový dálkoměr CoolShot 40i GII, aktualizovanou verzi modelu CoolShot 40i. Golfistům poskytuje výhodu svým výrazně rozšířeným rozsahem měřených vzdáleností 7,5–1 460 m, měření vzdálenosti k praporku je tak velmi snadné a přesné. Umožňuje to technologie Locked on poskytující jistotu při měření vzdálenosti k samotnému praporku, kdy nedochází k zaměření případných rušivých bodů v pozadí.

Celý článek...
Vánoční nabídka od časopisu Golf

bonus-predplatne-750Vážení golfisté, vážení příznivci časopisu Golf. S radostí oznamujeme, že jsme zahájili nejenom prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2021, ale že se nám podařil dát dohromady i základ kalendáře Open Golf Series 2021. Nic už tak neleží v cestě, zahájení prodeje tradičních vánoční balíčků v hodnotě 790 Kč, 1 490 Kč, 1 990 Kč a 5 000 Kč, ve kterých dokážeme obohatit prosté předplatné časopisu Golf o vouchery a poukazy, které potěší každého golfistu.

 

Celý článek...


KOMERCE
VINCENTKA V ROCE PANDEMIE KORONAVIRU

Vincentka-il-250Vincentka – Zdraví z hlubin přírody, minerální voda z krystalicky čistého, zbytkového třetihorního moře vstoupila do boje proti koronaviru v s celým portfoliem svých přírodních produktů. Ve službách specialistů ORL, alergologů, endokrinologů i pediatrů funguje už dávno. Její účinky na prevenci i onemocnění horních a dolních dýchacích cest jsou všeobecně známé. Vincentka napomáhá „úklidu" plic. Vytváří hráz proti virům a bacilům a posiluje imunitu.

Celý článek...

muztag
Další zprávy
Golf aktuálně
PGA Tour: Po bitvě vítězí Streb
Fotbalista Bale má v tréninkovém centru Tottenhamu cvičné golfové jamky
Portoriko swag! Fotka Rodrígueze a jeho kedíka baví sociální sítě
Bubba Watson přiznal médiím boj se záchvaty úzkosti
Koepka nehraje se sponzorským vybavením. Co ho k tomu vede?
Došly drivingové míčky? V Augustě stačilo poslat košík do podzemí
Suvenýry z Masters si patroni tentokrát koupí na e-shopu
Kdysi Sarazen, letos Gallagos. Langer nastoupil proti hráčům, které dělí sto let
DeChambeaua porazil v Augustě i veterán. Byl lepší, přiznal Američan
Desítka na trojparu pro Woodse! Připomeňte si, jak k ní došlo
Woods jako Nicklaus? Magická čísla tomu napovídala, realita byla ale jiná
Zalatoris dostal speciální členství do konce sezony na PGA Tour
Augusta ocení Lee Eldera, s nadšením to kvitoval i Tiger Woods
Augusta nabídne menu pro patrony, na webu jsou i aktuální snímky jamek
Covid mají Higgs i Niemann, Chilan kvůli tomu přijde o Masters
Veterán Langer se těší na Masters, do Augusty míří už po sedmatřicáté
Rahm sázel esa v tréninku na Masters, ke druhému mu dopomohly i žabky přes vodu
Jedenáct dní v hotelovém pokoji. Dustin Johnson popsal karanténu kvůli covid-19
Osm na tříparu bez trestné rány. Jak se tohle Murraymu v Houstonu povedlo?
Mickelson musel poprvé v kariéře překousnout sněhuláka na tříparu
Golfová hřiště ČR
Sezóna 2020 na golfu? I když byla zvláštní, tak byla přece jen báječná!
Vouchery na Panoramu v online prodeji
Nezaměnitelné golfové Šilheřovice
Limitovaný prodej členství i vánoční dárkové poukazy
Když golf, tak links, když links, tak Austerlitz
Zvýhodněné fee ve Mstěticích
Vouchery 1fee2hráči na rok 2021 již v prodeji a s nimi i vánoční balíčky
Vánoční dárkové poukazy GR Hluboká již v prodeji
Na Panoramě konči sezona v neděli 8. listopadu
Poslední runda na Malevilu za bezkonkurenční cenu
Na Hluboké zahájen prodej členství na rok 2021
Oaks Prague oceněno jako nejlepší golfové hřiště v Evropě
Golf Dobrouč aneb Hledání komorního a
Silesia Golf Resort Kravaře nabízí golf v anglickém parku ve stínu barokního zámku
Zahrajte si Panoramu za zvýhodněné ceny!
Golf Resort Mstětice symbolem klubového života a dobrého jídla
Hořehledy jedou dál, cena fee bez ohledu na den a počet jamek 300 Kč
Ypsilonka za výhodnou cenu
Víte, že ceny green fee na Kaskádě a Ostravici šly „k ledu"?
Už zase nesmíte nic dělat? Pojeďte to dělat na Kaskádu nebo Ostravici!
butchers
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
vavrinec
mstetice
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2020 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2020 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020