Golfové noviny


13. května 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Golfovy obchod
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Celkem klidný golfista po třech hodinách strávených na dopravním inspektorátu

Jinak celkem klidný golfista po třech hodinách strávených ve frontě na dopravním inspektorátu a jednáním s otrávenými mizerně placenými policejními úředníky, se vytočen vydal do supermarketu koupit synkovi baseballovou pálku. U pultu se ho prodavačka ptá: „Budete platit kreditkou nebo hotově?"

Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
úterý 14.5. ČT Sport 23:20 Golf Minute Magazine
středa 15.5. Eurosport 1 19:40 sestřih turnaje PGA Tour (Players Championship)
středa 15.5. Eurosport 1 20:35 sestřih turnaje European Tour (Volvo China Open)
středa 15.5. Eurosport 1 21:05 sestřih turnaje Ladies European Tour (Turkish Open)
čtvrtek 16.5. Golf Channel 13:00 European Tour: PP 1. kola Volvo World Match Play Championship
čtvrtek 16.5. Golf Channel 21:00 PGA Tour: PP 1. kola HP Byron Nelson Championship
čtvrtek 16.5. TA3 22:45 golfové zpravodajství
pátek 17.5. Golf Channel 13:00 European Tour: PP 2. kola Volvo World Match Play Championship
pátek 17.5. Nova sport 18:25 Golfing World - magazín (18)
pátek 17.5. Golf Channel 21:00 PGA Tour: PP 2. kola HP Byron Nelson Championship
sobota 18.5. Golf Channel 12:00 European Tour: PP 3. kola Volvo World Match Play Championship
sobota 18.5. Golf Channel 19:00 PGA Tour: PP 3. kola HP Byron Nelson Championship
sobota 18.5. Nova sport 22:00 Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2013
neděle 19.5. Golf Channel 11:00 European Tour: PP 4. kola Volvo World Match Play Championship
neděle 19.5. Golf Channel 19:00 PGA Tour: PP 4. kola HP Byron Nelson Championship
Celý článek...
1fee2hráči
Open Golf Series 2013 připravena ke startu, začíná se 29. května v Rajci

RajecDruhý ročník otevřené turnajové série časopisu GOLF odstartuje ve středu 29. května ve slovenském Rajci (startovné včetně fee a občerstvení jen 25 euro!). Následovat bude polský Krakow Valley (26.6.), Nová Amerika (3.7.), rakouský Haugschlag (25.7.), Slapy (7.8.) a Šilheřovice (28.8.). Pro zápis do průběžné tabulky stačí třeba jen jediný turnaj, nejlepších 12 hráčů pak bude pozváno na náklady časopisu GOLF, aby si 1. října zahráli na brněnské Kaskádě velké finále.

 

Celý článek...
PGA: Woods slaví čtvrtý titul v sezoně

Woods PlayersMálokdo by čekal, že ve vyrovnaném průběhu The Players bude nakonec jediným Woodsovým pronásledovatelem velkými turnaji takřka nedotčený Švéd David Lingmerth. Až do sedmnácté jamky přitom měli šanci uspět na „pátém majoru" sezony vítěz turnaje z roku 2008 Sergio García a zkušený veterán Jeff Maggert. Oba však utopili své naděje právě na pověstné ostrovní jamce.

Celý článek...
V Turecku vítězí Lee-Anne Pace, Spilková sedmnáctá

paceTři roky čekala na další triumf na dámské evropské tour. Lee-Anne Pace dlouhý půst ukončila v tureckém Beleku. Vítězství na Turkish Airlines Ladies Open je pro ní šestým triumfem na Ladies European Tour.

Celý článek...
Reda
To je obrat! Singh žaluje PGA Tour

singhJeště před pár dny to vypadalo, že PGA Tour potrestá Vijaye Singha za užívání nedovolené látky. Singh měl být podle agentury AP potrestán zákazem činnosti na tři měsíce. Mezinárodní antidopingová agentura WADA ale nedávno vyškrtla sprej z jeleních parohů, který Fidžan užíval, ze seznamu nepovolených substancí. PGA Tour tak případ uzavřela s tím, že Singh se dopingu nedopustil, a tudíž žádný trest nepřijde.

Celý článek...
Klára Spilková na Turkish Airlines Ladies Open 2013

Klára Spilková si polepšila oproti minulému roku na Turskish Airlines Ladies Open, který se hrál 9.–12. 5. 2013 na hřišti National Golf Club s parem 73 v tureckém Beleku. Po prvních dvou kolech (76, 72 ran) s výsledkem +2 neohroženě prošla cutem, který se ustálil na +7. Třetí kolo si pohoršila a zahrála stejně jako první den 76 ran. Do posledního kola šla však bojovně a došla v paru hřiště. S celkovým skóre +5 obsadila velmi pěkné 17. místo.

Spilkova turecko

Celý článek...
Marek Nový králem Kunětické Hory

Novy kunkaNa Kunětické Hoře zahájila sezóna Pilsner Urquell Czech PGA Tour svůj program úvodním dílem s názvem Euled Golf Classic 2013 (11.-12.5.). Vyrovnaný turnaj měl jednoho velkého suveréna, který původně podle plánu neměl na podnicích nejprestižnější série ve střední a východní Evropě startovat příliš často. Marek Nový absolvuje svou premiérovou sezónu na Challenge Tour, ale ta o tomto víkendu měla volno, a proto mohl přijet na Kunětickou Horu. V resortu na východě Čech se projevila jeho kvalitní příprava a svým soupeřům nedal šanci.

Celý článek...
Bestgolf
Mistrovství světa SKI&GOLF 2013: 4 medaile pro české barvy!

Golf SkiV Rakouském Zell am See, Kaprun se o tomto víkendu 8.–11. 5. 2013 konalo jubilejní desáté Mistrovství světa v kombinaci SKI&GOLF. Naši reprezentanti vezou celkem čtyři medaile. V kategorii Women obhájila loňské stříbro Eva Koželuhová, v nově zavedené kategorii Junior Women Karin Kotková zlatou medaili, v MIX Pairs Eva Koželuhová společně s profesionálem Jiřím Jandou přiváží bronzovou medaili a mezi Juniory Antonín Vajcík stříbro.

Celý článek...
Salvador aneb Golf mezi zrnky kávy

Salvador las veraneras1Salvador, nejmenší středoamerická země, rozhodně není typickým cílem většiny rekreantů, natož pak golfistů. Nicméně i v zemi, kterou si dnes mnozí připomínají hlavně kvůli zprávám o zuřící občanské válce, skončivší až začátkem 90. let, se dá golf hrát. A nezapomeňte si vychutnat i 100% Bourbon.

Celý článek...
Schnitzelrallye v Haugschlagu – další kolo už ve středu!

HaugschlagPravidelná série turnajů Schnitzelrallye, které pořádá golfový resort Haugschlag převážně pro české hráče k poznání jejich hřišť za výhodných podmínek, začala v dubnu prvním turnajem. Druhý díl je na pořadu tuto středu (15.5.) a pak každý měsíc až do října pokračuje Schnitzelrallye dalšími koly.

Celý článek...
Amerika Golf Resort: Golfové super akce

NA akce 1Od pondělí až do čtvrtku máte možnost získat na Nové Americe 2 green fee na 18 jamek + ecarts za pouhých 1 600 Kč. Nebo sestavte Friends flight (4 green fee 18 jamek) za 2 800 Kč!
Od pátku do neděle pak platí 2 green fee 18 jamek + ecarts za 2 200 Kč a Friends flight (4 green fee 18 jamek) jen za 3 600 Kč. To už se vyplatí, nemyslíte?
Na balíčky se nevztahují žádné další slevy ani reciprocity. Obsah balíčku se musí vyčerpat najednou.

Celý článek...
S vlakem za golfem aneb Z ostravského nádraží na Čeladnou a zpět už zdarma

celadna vlak2Prosper Golf Resort vám přináší unikátní novinku jako další atraktivní doplňkovou službu, kterou bychom rádi přiblížili naši atraktivní destinaci i hráčům ze vzdálenějších koutů naší krásné republiky. Zapomeňte na trápení a kolony na dálnicích, usaďte se do pohodlí první a nebo druhé třídy, vychutnejte si krásy naší krajiny za okny vlaku a užijte si cestování za golfem třeba s příjemnou skleničkou dobrého sektu v ruce. Spoje mezi Prahou a Ostravou jsou dnes časově velmi atraktivní a navíc nemusíte myslet na nádrž plnou paliva, neohleduplné řidiče a rozlitou kávu v zatáčkách. Po příjezdu do Ostravy na vás bude čekat náš minibus nebo osobní vůz a pohodlně vás dopraví tam i zpět zcela zdarma.

Celý článek...
Začátek května na Hluboké byl ve znamení Golf & Spa Cupu

Hluboka turnajPrvní květnová sobota byla v Golfresortu Hluboká ve znamení turnaje Golf & Spa Cup. Tento turnaj se uskutečnil na základě spolupráce resortu a Relaxačního a regeneračního centra RRC, které pojí společná značka Golf & Spa, která nabízí jak golfové služby, tak ubytování, gastronomii a wellness v tomto pětihvězdičkovém hotelu.

Celý článek...
Callaway HEX Hot: příslib délky

Callaway HEX Hot bigKonstrukční řešení dvou nových míčů značky Callaway přispívá k jejich vyšší rychlosti, což pocítíte i na délce. Jak model HEX Hot, tak HEX Hot Pro tvoří tři vrstvy – trionomerový plášť, vnitřní obal z ionomeru a trionomerové jádro. Povrch osadili osvědčenými šestibokými dimply, v obou případech jich napočítáme 332. Jejich tvar i uspořádání snižují odpor vzduchu. S pomocí tzv. Fast Tech Mantle zbavili rychlost okovů, což se projeví bezprostředně po zásahu míče.

Celý článek...
Scott Piercy: Kde vzít sílu

PiercyScott Piercy ovládl loňské RBC Canadian Open zejména zásluhou série čtyř berdíků zkraje finálového kola. Skvělé představení pak podtrhl na páté jamce, třísetyardovém čtyřparu, kde drajvoval až na green. Podobná rána by se hodila, nemyslíte?

Celý článek...

KOMERCE

Therme Laa - Hotel & Spa aneb Odpočinek jako životní styl

Laa PanoramaPracovat na 120 procent je sice záslužné a nikdo nepochybuje o tom, že vás to zkrátka baví, ale stejně jako pracovní výkon, je důležitý také odpočinek. I dva tři dny víkendu mají velký význam: odreagujete se, přijdete na jiné myšlenky a můžete získat i nové stimuly pro práci. Máme pro vás skvělý tip: termální lázně a hotel v Laa an der Thaya.

Celý článek...
Pozvánka na květnový koncert „Festival Brikcius" v Domě U Kamenného zvonu

Brikcius.7SviciJste zváni na květnový koncert "Festival Brikcius" - VIOLONCELLOVÁ DUA I. Dua Brikcius, který se koná ve čtvrtek 16. května 2013, od 19:30 hodin, v reprezentačním koncertním sále ze 13. století, v Domě U Kamenného zvonu (GHMP, 3. patro, Staroměstské náměstí 605/13, Praha 1).

Celý článek...
Doplňte si výbavu za výhodné ceny!

TM r1Vyberte si i vy z nejnovější, pravidelně aktualizované nabídky golfového vybavení. Naleznete zde široký sortiment zboží předních výrobců s možností okamžité objednávky. Tentokrát z nabídky golfovyobchod.cz doporučujeme:

Celý článek...
Novinka roku 2013: 55Holes Golf Card pro Čeladnou a Ostravici

Celadna3Prosper Golf Resort Čeladná a Ostravice Golf Resort připravili pro golfovou sezonu 2013 novinku ve formě EXTRA zvýhodnění ceny green fee při zakoupení karty 55Holes Golf Card.

Celý článek...
Slapy
Další zprávy
Golf aktuálně
Ve Mstěticích odstartovala túra hráčů do 16 let
Skvělý úspěch Vítka Nováka v kolébce golfu
World Cup se stěhuje do Austrálie
Faldo půjde The Open: „Zkusím alespoň předstírat, že jsem golfista.“
Karolína Vlčková v širším výběru Evropy pro Vagliano Trophy
Zahájila Czech PGA Tour 2013, na Kunětické Hoře vede Marek Nový
PGA: Lee Westwood – pan stabilita
„Nakopnutý“ G-Mac
PGA: „Pátý major“ zahájen, Tiger vstoupil na své poměry nadějně
Pro Golf Tour: Češi na chvostu druhé desítky
Love se vrací po zranění na „svém“ The Players
Pro Golf Tour pokračuje v Německu, Lieser atakoval desítku nejlepších
Masters má nového globálního sponzora
Trumpova další nesmazatelná stopa
Venturi bude uveden do síně slávy, aktu se ale nezúčastní
Golfová hřiště ČR
Amerika Golf Resort: Golfové super akce
S vlakem za golfem aneb Z ostravského nádraží na Čeladnou a zpět už zdarma
Začátek května na Hluboké byl ve znamení Golf & Spa Cupu
Novinka roku 2013: 55Holes Golf Card pro Čeladnou a Ostravici
Seznamovací golfové lekce v centru Brna pro děti zdarma
Kořenec zahájil sezonu, těšte se na novinky
Pec pod Sněžkou má nabídku pro golfisty
Nové služby na Dýšině: opravy holí i Caddy servis
Prázdninové golfové kempy
Hořehledy chystají golfový tábor
Den otevřených dveří v Ropici
Hořehledy a jejich sympatická proměna
Hrajte chytře, plaťte méně – Dýšina vás zve!
Hostivař hlásí první Hole in One sezony
GOLF - Plameny
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Hlasujte s námi
Dejte svůj hlas a rozhodněte.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
Předplatné
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2012 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2012