Golfové noviny


Senice
24. září 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Golfovy obchod
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Dva přátelé se na prvním odpališti chystají k odpalu...

Když jeden z nich vyndá z bagu zelený míč a staví ho na týčko, kamarád se s údivem ptá: "Ty budeš hrát s tímhle? Nebojíš se, že ho ztratíš?

Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
úterý 25.9. ČT4 Sport 12:00 Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2012
středa 26.9. Eurosport 1 21:45 sestřih vybraného turnaje PGA Tour
středa 26.9. Eurosport 1 22:45 sestřih vybraného turnaje Ladies European Tour
čtvrtek 27.9. ČT4 Sport 16:55 Golfmagazín
čtvrtek 27.9. Nova sport 19:10 magazín European Tour (38)
čtvrtek 27.9. TA3 22:45 golfové zpravodajství
pátek 28.9. Sport 1 13:00 Ryder Cup: zahajovací ceremoniál
pátek 28.9. Sport 1 14:00 Ryder Cup: PP 1. dne
sobota 29.9. Sport 1 15:30

Ryder Cup: PP 2. dne

neděle 30.9. Sport 1 18:00

Ryder Cup: PP 3. dne

Celý článek...
Reda
Udělejte si radost a roční předplatné časopisu Golf doplňte tuctem míčů Callaway zdarma!

obrazek3Roční předplatné časopisu Golf s tuctem míčů Callaway zahrnuje 12 vydání časopisu Golf (obvyklá cena 900 Kč) a jako bonus – 12 míčů Callaway HEX Black Tour (obvyklá cena 1 440 Kč) nebo 12 míčů Callaway Diablo HX (obvyklá cena 720 Kč)

Cena za komplet: 990 Kč

Celý článek...
FedEx Cup: Rory sesazen, z výhry se raduje Snedeker

Snedeker FedexRory McIlroy sice ovládl dva ze čtyř dílů play-off FedEx Cupu, ale ani to mu nakonec k celkovému triumfu nestačilo. Výhrou na závěrečném podniku, před kterým došlo k dílčímu resetování bodů, se před severoirského rodáka dostal domácí Brandt Snedeker. Američan zahrál v náročných podmínkách na hřišti East Lake deset úderů pod par a druhého Rose za sebou nechal o tři rány. Na třetí místo se po solidně zvládnutém závěru vyšplhal Luke Donald, jehož doplnil ještě Ryan Moore (oba-6). Po loňském vítězi Billu Haasovi tak Snedeker rozšířil řady nečekaných vítězů.

Celý článek...
Jediná rána chyběla Spilkové ke cutu, což ji posílá z Tenerife domů

SpilkovaTenerifeKlára Spilková se účastnila svého jedenáctého turnaje LET této sezóny na Kanárských ostrovech. Tenerife Open de Espaňa Femenino se hrál na golfovém hřišti Golf Las Américas, na ostrově Tenerife, od 20. do 23. září 2012. První kolo Spilková zahrála výsledek 76 ran (+4). V druhém kole si polepšila na 71 ran (-1). Celkem se skóre +3 a děleným 64. místem bohužel skončila o ránu za hranicí cutu, a to ji posílá zpět domů.

Celý článek...
Interior
O pravidlech aneb Jak vlastně vypadá spravedlnost?

KopacTosizaramecek2Jsem skrz naskrz intuitivní člověk. Nečtu návody a věnuji se po dlouhá léta nadšeně sportům, jejichž pravidla jsem nikdy nečetl, pouze vstřebal prostřednictvím intuice a sociální inteligence. Vím, že to takhle asi není ideální, ale prostě jsem takový. Přesto mám rád spravedlnost a dokážu velmi citlivě vnímat, když se děje nějaká nespravedlnost.

Celý článek...
Rickie Fowler: Wedge a kontrola vzdálenosti

Fowler wedgeV čem spočívá jeden z největších rozdílů mezi amatérskými a profesionálními golfisty? Profesionálové to samozřejmě umí pořádně napálit z týčka, zatímco většina amatérů se nedostane k 300metrové hranici, ale skutečný rozdíl je ve schopnosti kontrolovat délky ran hrané jednotlivými holemi, zvláště pak wedžemi.

Celý článek...
PING zbrojí na novou sezonu

Ping AnserAnser a Serene. Seznamte se s dvěma novými „průvodci" světem pánského i dámského golfu. Právě tak se jmenují dvě nové řady golfových holí značky PING. Na trh budou uváděny postupně letos na podzim. Už nyní ale můžete přemýšlet o tom, zda by nastavitelný drajvr či túrové wedge nebyly tou pravou zbrání pro vás. Některé z nich jsme měli možnost otestovat a s výsledky vás brzy seznámíme.

Celý článek...
Bestgolf
Magické Algarve aneb Co znát před golfovou cestou do Portugalska

AlgarveBoavista2Ještě před nějakými třiceti lety to byl bohem i lidmi zapomenutý kraj. Místo, odkud vyplouvali portugalští mořeplavci na své objevitelské cesty, se v průběhu staletí stalo jedním z nejchudších koutů Evropy s vyprahlou půdou, větrným pobřežím a několika zapomenutými rybářskými vesničkami. Dnes je to souvislý, mnohakilometrový pás letovisek, hotelů, výstavných rezidencí i golfových hřišť s celoročním provozem. Jsou natolik dominantní a krajinotvorná, že je nemůžete přehlédnout už při přistávání na místním letišti Faro.

Celý článek...
Golf v zemi vycházejícího slunce aneb Na skok v nejvýchodnější části Rakouska

RakouskoSüdburgenlandDojet do země „vycházejícího slunce" autem? Že tu něco nesedí. Nic není nemožné, pokud navštívíte Burgenland, nejvýchodnější a také nejmladší část Rakouska, jež ještě ve 20. letech minulého století spadala pod maďarskou nadvládu. A kdo ví, jak by to tu dnes vypadalo, kdyby na základě smluv ze St. Germain a Trianu nepřipadla tato turisticky zajímavá oblast Rakušanům. Ti do té doby ospalý kout země probudili k čilému životu, jemož dnes vládne i golf.

Celý článek...
Známe jména všech finalistů Open série časopisu Golf! Už jste se zaregistrovali?

openseriePoslední z osmi letošních turnajů se odehrál ve středu 5.9. v Alfrédově, a tak již známe jak závěrečnou podobu tabulky všech bezmála 400 účastníků, tak jména šestnácti finalistů, kteří si vydobyli právo účasti na závěrečném turnaji. Finále se uskuteční v úterý 2. října 2012 v Golf Resortu Kaskáda (registrace od 9:00, start od 10:30). Závěrečný turnaj se odehraje již kompletně na náklady časopisu Golf, a tak jedinou povinností finalistů je potvrzení své účasti do neděle 30. září na e-mail: golf@ccb.cz nebo telefon 604 210 053.

 

Celý článek...
Vídeňská Fontana za stovku! Ušetřte 60 euro!

Fontana2Špičkový rakouský (a zároveň jeden z nejlepších evropských) klub, vídeňská Fontana, přináší českým hráčům v těchto měsících šanci, jak toto proslulé hřiště poznat a neplatit přitom plnou cenu, která je v případě Fontany ve všední dny 160 a o víkendu 190 euro. Pro skupiny o 4 a více hráčích platí od úterý do čtvrtka cena 100 euro, za kterou už se velice hodí Fontanu poznat! V pondělí platí pro takovou skupinku cena 120 euro, v pátek a o víkendu je cena vyšší.

Celý článek...
CZ Golf zahajuje jako první prodej členství pro rok 2013

CZgolf logo kopieNejvětší golfový operátor v České republice přichází s novým konceptem členství zaměřeným na odměny za věrnost a rozšiřuje nabídku produktů. Hlavní novinkou je tříleté členství s odměnou za věrnost, ale také velmi výhodné flexi členství. Stejně jako v předchozím roce, zůstala zachována možnost zakoupit členství již nyní a do konce roku 2012 hrát zcela zdarma.

Celý článek...
Pestrá golfová benefice GSUK ve prospěch asistenčních psů

GSUK ilustraceAsi každému připadá zcela marný den, kdy drajvy končí neomylně ztraceny v rafech či v autu, nebo když metrové paty marně hledají jamku... Jenže v tu samou chvíli, někde jinde, někdo jiný, potřebuje podat boty z police, zvednout telefon ležící na zemi nebo, nedej bože, sám v bezvědomí leží na zemi. V tu chvíli jsou golfové problémy opravdu směšné. Navíc s golfovými potížemi pomohou kamarádi nebo profesionál, ale v druhém případě může být jediným pomocníkem asistenční pes. Jeho výcvik je nesmírně časově a finančně náročný a šanci využít takovou pomoc zdaleka nemá každý, kdo ji potřebuje.

Celý článek...
Tři v jednom aneb BestGolf na Slapech uzavíral sezonu

BestgolfNebývá zvykem, aby se v rámci jednoho dne konaly hned tři turnaje na jednom hřišti. Zvláště když jsou pořádané jedním klubem. Na Slapech se tak stalo 12. září v rámci golfového klubu BestGolf Blue Sky. Končila zde premiérová BestGolf Konica Minolta Tour, hrálo se mistrovství klubu GCBBS a zároveň si to golfisté rozdali o Putovní pohár prezidenta.

Celý článek...
Haugschlagské podzimní dny začínají už za měsíc

Haugschlag11V resortu Haugschlag se staly tradicí čtyř a vícedenní akce, jejichž názvy i umístění v sezóně se váže na roční období. Na jaře jsou to Jarní golfové dny - čtyři turnaje ve čtyřech dnech, v červenci Letní týden golfu se šesti turnaji a na podzim, v říjnu, čtyřdenní Podzimní dny golfu.
Letos byl termín po dlouhodobém sledování počasí posunut o týden dřív než bývalo zvykem, hraje se tedy 11. – 14. října. Resort Haugschlag zve tradičně i české hráče: škála možností, jak se zúčastnit, je velice široká. Je možno zúčastnit se jak jednoho turnaje, přijet a odjet, tak více turnajů – nejkomplexnější nabídka je účast na všech čtyřech turnajích se spaním v hotelu resortu.

Celý článek...
Let´s Golf - poslední major uzavřel 4. období

letsOpen série Let´s Golf měla o víkendu na programu čtyři turnaje z nichž nejvýznamnější byl 4. major sezóny, který proběhl v neděli na Hluboké. Příjemné počasí babího léta a hřiště plné vodních překážek prověřilo kandidáty o příčky nejvyšší. V jednotlivých kategoriích se nejvíce dařilo domácím hráčům, kteří si odnesli vítězné trofeje i ceny ve všech třech kategoriích – Janu Kolářovi (66), Vojtěchu Soukupovi (61) a Zbyňkovi Zelinkovi (52)

Celý článek...
Spedos
Další zprávy
Golf aktuálně
LET: Ve Španělsku rozhodovala o vítězce rozehrávka
LPGA: Perfektní sezony Stacy Lewis pokračuje
Ryder Cup: Vizitky amerických hráčů
Stricker poctěn: získal Cenu Payna Stewarta
Nicklaus volá po změně míčů: „Ušetříte!"
Opravdu 18 nejkouzelnějších jamek planety? Posuďte sami
Couples do Síně slávy
Ve Španělsku zvítězil bomber Konyk
Kurz pro trenéry golfu III. třídy bude v listopadu v Praze
Amatérský vrchol sezony na dosah - jako první na MS do Turecka odlétají ženy
Jak využije Berdych pár dnů volna? Už se těší na televizi a golf!
Czech PGA Tour 2012: Mrůzek nebo Matuš?
V Lough Erne skončila Faldo Series 2012
Finále FedExCupu: Třicet nejlepších, žádný cut a každý může vyhrát
Rydercupové vizitky: USA
Kdo myslíte, že dosud vyhrál více peněz, Nový nebo Spilková?
Golfová hřiště ČR
Pestrá golfová benefice GSUK ve prospěch asistenčních psů
CZ Golf zahajuje jako první prodej členství pro rok 2013
Tři v jednom aneb BestGolf na Slapech uzavíral sezonu
Co nového v Hostivaři? Hole in one či členství za 900 Kč!
Plánované změny mají udělat z Rohanského ostrova nejlepší driving v Praze
Pražský Motol rozšiřuje dobu akceptace voucherů 1fee2hráči
Na Slapech už znají letošní klubové mistry!
Vítěze Napoleon Golf Cupu dekoroval sám císař
Hluboká hostila golfový turnaj MHF Český Krumlov
Tajuplný golf v libereckém Babylonu
GK Hluboká nad Vltavou oslavuje postup do první ligy, dobře má rozehráno i Mistrovství kraje
Inzerce Grandfinále
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Hlasujte s námi
Dejte svůj hlas a rozhodněte.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
1=2
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2012 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2012 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2012