Golfové noviny


Inzerce
10. dubna 2012 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Inzerce
Výběr aktuálních zpráv  
Golfový vtip: Manželský pár sedí u večeře, když tu se manželka z ničeho nic rozpláče…

Zcela zaskočený manžel se ptá: „Co se panebože děje?“
„Tak ti tedy řeknu, co se děje,“ vzlyká žena, „všechna naše láska je pryč. Na světě nenajdeš nic, co by tě zajímalo méně než já. Jediná věc, kterou ještě vnímáš, je ten pitomý golf. Od svatby se o nic jiného nestaráš!“

Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
neděle 8.4. ČT4 Sport 22:15 PGA Tour: PP 4. kola turnaje MASTERS
středa 11.4.
Eurosport 1
21:40 sestřih turnaje Masters
středa 11.4. Eurosport 1 22:45 sestřih turnaje evropského okruhu
čtvrtek 12.4. ČT4 Sport 16:45 Golfmagazín
čtvrtek 12.4. Nova sport 18:00 magazín European Tour (14)
čtvrtek 12.4. TA3 22:45 golfové zpravodajství
sobota 14.4. Sky Sport 06:30 European Tour: PP 3. kola Malaysian Open
sobota 14.4. CNN 18:30 Living golf - magazín
sobota 14.4. Sky Sport 21:00 PGA Tour: PP 3. kola RBC Heritage
neděle 15.4. Sky Sport 06:30 European Tour: PP 4. kola Malaysian Open
neděle 15.4. ČT4 Sport 19:25 Živoucí legenda British Open - dokument
neděle 15.4. Sky Sport 21:00 PGA Tour: PP 4. kola RBC Heritage
Celý článek...
Rotchild
Přihlaste se na Firemní pohár 2012: Otevřený šampionát ČR firemních týmů, středa 16. května, Austerlitz

Firemnipohar1Dvoučlenné týmy soutěží pod názvem firmy, značky nebo jména. Minimálně jeden z hráčů musí být jejím majitelem, jednatelem nebo zaměstnancem. Minimální věk hráčů je 21 let. Turnaje se mohou zúčastnit muži i ženy s HCP 0–54. Startovné od 6 000 Kč zahrnuje tréninkové kolo, ubytování, uvítací večeři a účast v soutěži pro oba hráče. Hlavní cena: pohár a týdenní pobyt pro 2 osoby se snidaní v hotelu Jardin Tropical na Kanárských ostrovech, včetně 5 green fee na Tenerife.

Celý článek...
Nový Seve Bubba Watson triumfoval v Augustě

WatsonShowman, který svými kousky na youtube baví okolí, skvělý golfista, ale také člověk s velkým srdcem, jenž nedávno se svou manželkou adoptoval jednoměsíčního chlapce. A od neděle také nový vítěz Masters – přesně takový je Bubba Watson, v němž mnozí pro schopnost tvarovat rány spatřují následníka slavného Španěla Seva Ballesterose.

Celý článek...
Woods nakopnul hůl, s dalšími házel. Pokutě se zatím vyhnul

woods_hulTiger Woods neprožil šťastné Masters. Oproti předpokladům nebojoval o zelené sako, na hřišti se naopak trápil, a svou frustraci dal několikrát najevo. V pátek dokonce nakopnul hůl, za což se později omluvil.

Celý článek...
Inzerce
Lukáši Tintěrovi na Challenge Tour v Keni sfouklo naděje na cut sucho a vítr

TinteraKdyž jsem chtěl zahrát ránu ze 70 – 80 metrů, míček místo spinu směrem k jamce odskočil i o deset metrů za ní,“ okomentoval podmínky na hřišti Lukáš Tintěra. V Keni odehrál 29.-30. března český profesionál dvě kola, 75/+4 a 73/+3 a cutem neprošel.

Celý článek...
Golf Hostivař slaví deset let existence

HostivarPražský areál Golf Hostivař letos slaví deset let. Za počáteční datum existence si v Hostivaři vytknuli 12. červenec 2002, tedy den, kdy byl oficiálně založen zdejší Golf Club Hostivař. Právě tato událost stála úředně jako první u celého příchodu golfu do Hostivaře, neboť veškeré plány a projekty existovaly do té doby pouze na papíře. Golf jako takový se v Hostivaři začal poprvé hrát až na jaře roku 2003, nejprve z provizorních odpališť, už v červnu téhož roku zde potom slavnostně otevřeli horní dvoupatrové odpaliště a přilehlé tréninkové plochy.

Celý článek...
Přírůstek z rodiny Method

Nike_MethodNike rozšiřuje nabídku patrů Nike Golf Method a přichází z další variantou – Nike Method Concept. Patr ve stylu mid-malletu byl inspirován představou konceptu, kdy se nejprve vytvoří ikonický tvar, aniž by byl obětován herní výkon, který technologie Nike Method přináší. Golfisté tak mohou objevit hůl nabízející plynulejší úder a lepší rolování s mnohem menším skluzem. Vzhledově má blízko k bladu, z hlediska kontroly si počíná jako mallet. Patr s vysokým momentem setrvačnosti (MOI) nabízí lepší stabilitu, stejně jako konzistentní rolování míče.

Celý článek...
Inzerce
Videoinstrukce: TaylorMade „vykradl“ mozky. A ne ledajaké!

Taylormade_FWZázrak jménem TaylorMade RocketBallz slibuje prodloužení v průměru o 17 yardů. Jenomže ani to nejlepší fervejové dřevo vám nepomůže, pokud si neosvojíte správné základy. Aby tomu tak bylo, o to už se postará kvartet předních profesionálů, kteří po celém světě posbírali nepřeberně titulů.
Jak na to? Spolu s Jasonem Dayem, Martinem Kaymerem, Retiefem Goosenem a Sergio Garcíou odhalte tajemství delších ran. Jejich rady a tipy najdete v přiloženém videu.

 

Celý článek...

KOMERCE

Bilyana a golf v tureckém Beleku: Jistota, excelentní servis a speciální celoroční nabídky až do května 2013 – tentokrát do Cornelie!

TureckoVážení golfisté, spolu se vzrůstem popularity Beleku jsme i my, Bilyana Golf Holidays, výrazně rostli a dosáhli jsme velmi vysoký status jako jedna z nejlepších organizací nabízejících golfové pobyty v pětihvězdičkových hotelech Beleku. Reakce klientů na naše služby jsou excelentní a naše postavení v Beleku je něco, nač jsme patřičně hrdi. Každý rok poskytujeme servis přibližně 13 000 golfistů z celé Evropy, a tak jsme loni zajišťovali už 55 000 tee timů na všech hřištích v Beleku. Tyto tee timy nakupujeme předem, a tak téměř bez výjimek můžeme nabídnout pro libovolně velkou skupinu časy mezi 7.30 a 13.00!

Celý článek...
Dopřejte si karlovarský sen: GOLF A LÁZNĚ V JEDNOM

imperialZveme vás do kraje vyhlášených lázní a nejkrásnějších golfových hřišť, vyhledávaných milovníky tohoto sportu z domova i ciziny. Společnost Imperial Karlovy Vary vytvořila třídenní Golfový balíček přímo pro vás! Vybírat si můžete mezi pobytem v hotelu Imperial 4* Superior a Spa Resortem Sanssouci.

 

Celý článek...
Konference na téma: Konkurenční výhoda

motiv8Poradenská a vzdělávací společnost Motiv P oznamuje pořádání další z mnoha úspěšných manažerských konferencí na téma „Konkurenční výhoda“. Předešlých konferencí se mimo jiné zúčastnili osobnosti jako Martin Roman, Taťána le Moigne, Štěpánka Hilgertová či Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy atd. Agentura Motiv P chce navázat na úspěchy z minulých konferencí, které proběhly i např. ve Státní opeře v Praze.

Celý článek...
Odstartoval druhý ročník Let´s Golf Tour

letsgolf_ilustraceO uplynulém víkendu byl zahájen druhý ročník série otevřených turnajů Let´s Golf 2012. Bohužel zima ukazuje v poslední době, že se nerada vzdává, a proto se oproti původnímu plánu uskutečnily pouze oba turnaje na Moravě. Na Kaskádě poháry pro vítěze získali Dušan Foret a Michal Řehůřek, na Austerlitzu Tomáš Malík a Hynek Kocourek. Do čela průběžného pořadí celé série se dostali Tomáš Malík a Roman Partl SLOGC, kteří mají oba shodně 125 bodů. Netto žebříčku a navíc i vložence Golfista měsíce dubna vévodí s 80 body Tomáš Kratochvíl, brutto pořadí pak vede Roman Partl s 50 body.

Celý článek...
Black&White nabízí: 3x hraj, 3x spi a šetři!

Black_RiverSpeciální nabídka Black&White: hraj třikrát na hřišti Black River v Bernolákově (na snímku) nebo na hřišti White Eurovalley v Malackách, ubytuj se na tři noci v penzionu Pálenica v Bernolákově a ušetři až 25 % z ceníkových cen.

Celý článek...
PGCMO: I vy můžete hrát levněji, než si myslíte

SilheroviceCo byste řekli například na roční členství včetně neomezeného green fee na kultovním 18jamkovém hřišti v Šilheřovicích za 15 000 Kč? Přesná specifikace jednotlivých produktů je uvedena na webových stránkách, bližší informace lze získat na recepci klubu.

Celý článek...
Novobystřický Monachus zahajuje golfovou sezonu

Mnich1Více než 150 turnajů, 3 letní dětské tábory nebo třeba předváděcí dny výrobců golfového vybavení připravuje pro letošní sezónu jihočeský golfový resort Monachus. Přitom nezapomíná ani na ty, kteří teprve zvažují, zda se budou golfu věnovat. První příležitost vyzkoušet si golfový odpal budou mít již tuto sobotu.

Celý článek...
Vítejte na nových internetových stránkách Golf resortu Ropice

RopiceRopice Golf Resort vítá návštěvníky novou podobou webu. Na internetové adrese www.beskydgolf.com najdete vše o jednom z nejlepších golfových areálů v republice rychle, přehledně a jednoduše.

Celý článek...
Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
Masters pro Donalda skončilo zklamáním, přesto zůstává jedničkou
Další hořká pilulka pro Westwooda
EPD Tour pokračuje v Maroku
Bubba Watson rozšířil seznam vítězů major turnajů na 77 jmen
Bez komentáře: Bubbova vítězná oprava zataženého drajvu
García: Nemám na to, vyhrát major
Zahrajte si koncem května Pro-Am v Haugschlagu
Kdyby se psal rok 2016, na olympiádě v Rio de Janeiro by hrála Češka
Golfová hřiště ČR
Vítejte na nových internetových stránkách Golf resortu Ropice
PGCMO: I vy můžete hrát levněji, než si myslíte
Novobystřický Monachus zahajuje golfovou sezonu
Na Slapech bude rušno, zúčastněte se některého z turnajů
Zlonínský golfový happening aneb Tigerem Woodsem za hoďku
CZ Golf zahajuje sezonu
Šilheřovice otevírají letní greeny, zahájení sezony naplánováno na 30. března
Lipiny
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
 
Hlasujte s námi
Dejte svůj hlas a rozhodněte.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE
 
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
 
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
 
Inzerce
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2011 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011