Golfové noviny26. září 2011 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Inzerce

Výběr aktuálních zpráv  
Solheim Cup: Výrok týdne
„Celý den jsem byla jako v agónii!“
(Uvedla po skončení nedělních singlů kapitánka vítězného evropského výběru Alison Nicholas.)
Celý článek...
Golf v televizi
Datum
Program
Hodina
Pořad - obsah
středa 28.9. ČT4 Sport
10:15 MS Ski&Golf - MS v kombinaci golfu a lyžování
středa 28.9. Eurosport 1 21:15 PGA Tour - Tour Championship (sestřih)
středa 28.9. Eurosport 1 22:15 European Tour - Austrian Open (sestřih)
čtvrtek 29.9. Nova sport 15:10 European Tour: PP 1. dne turnaje Dunhill Links Championship
čtvrtek 29.9. Nova sport 20:30 Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2011
čtvrtek 29.9. TA3 22:45 golfové zpravodajství
čtvrtek 29.9. Nova sport 23:15 Golf CS (14)
čtvrtek 29.9. ČT4 Sport 23:30 PGA Tour: Z 1. kola turnaje Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open
pátek 30.9. Nova sport 14:00 magazín European Tour (39)
pátek 30.9. Nova sport 14:00 European Tour: PP 2. dne turnaje Dunhill Links Championship
pátek 30.9. ČT4 Sport 22:00 PGA Tour: PP 2. kola turnaje Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open
sobota 1.10. Nova sport 15:45 European Tour: PP 3. dne turnaje Dunhill Links Championship
sobota 1.10. Nova sport 18:45 Golf CS (14)
sobota 1.10. ČT4 Sport 23:50 PGA Tour: Z 3. kola turnaje Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open
neděle 2.10. Nova sport 13:30 European Tour: PP 4. dne turnaje Dunhill Links Championship
pondělí 3.10.
ČT4 Sport 00:15 PGA Tour: Z 4. kola turnaje Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open
pondělí 3.10. Nova sport 12:00 Pilsner Urquell Czech PGA Tour 2011
Celý článek...
Solheim Cup zůstal doma!

Matthew_CatrionaKdo volá po změně formátu Solheim Cupu, měl by si ještě jednou pustit letošní klání. To nabídlo nevídané drama, v němž měly domácí Evropanky od počátku mírně navrch, přesto se šlo do nedělních singlů, které tradičně bývají spolehlivou zbraní Američanek, za nerozhodného výsledku 8:8.

Celý článek...
Inzerce - Best Golf
Tour Champions i FedEx v držení Billa Haase

Bill_HaasVelmi nečekané rozuzlení nabídl závěrečný turnaj hlavní sezony na PGA Tour, který se po úspěšně zvládnuté rozehrávce proti Hunteru Mahanovi stal kořistí Billa Haase. Haas přitom v rozhodujících momentech musel hrát vabank, když jeho míč na druhé jamce play-off skončil zpola ponořený ve vodě.

Celý článek...
Mokov Pro-Am 2011: Nový vítězí na první jamce play off
novy2V Haugschlagu předvedl Marek Nový doslova hvězdný závěr turnaje. Po sedmnáctce ztrácel dva údery, na osmnáctce skóre srovnal a na první jamce play off si došel pro letošní druhé vítězství na Pilsner Urquell Czech PGA Tour. Nejprestižnější golfová série ve střední Evropě Pilsner Urquell Czech PGA Tour spěje ke svému závěru. Předposlední turnaj sezóny se uskutečnil 24. – 25. září v rakouském Haugschlagu, kde se za pravého babího léta odehrál Mokov Pro-Am 2011. Průběh turnaje byl nesmírně vyrovnaný a dramatický a potřetí se v tomto roce rozhodovalo o vítězi až v play-off. V předchozích dvou případech v Benátkách a Karlových Varech se do rozehrávky dostala trojice golfistů, tentokrát bylo play-off záležitostí dvou hráčů.
Celý článek...
Daly v Rakousku „nezklamal”: Po špatném dropu a verdiktu rozhodčího sbalil hole a odešel

DalyMyslíte si, že hvězdy dávají ostatním golfistům dobrý příklad, jak se chovat, natož pak lekce z golfové etiky? Jistě, větší půlka jsou vzorňáci, ale… Pořadatelé Austrian Open zůstali hledět, určitě dali Johnovi za start nějakou tu kačku a ptáček se zajímavě vybarvil. Z pohledu diváka je to historka spíš zábavná, ale k image Dalyho a nakonec i golfu jako sportu gentlemanů to asi moc nepřispělo.

Celý článek...
Inzerce
Tiger „ukradl“ Johnsonovi kedíka

Woods_TigerTo jsou ale překotné skoky. Sotva Dustin Johnson v začátku roku ukončil spolupráci s Bobby Brownem, aby ke svému bagu v červnu „připoutal“ někdejšího pomocníka Freda Couplese Joe LaCavu, už je vše zase jinak. A nic na tom nemění fakt, že LaCava dopomohl Johnsonovi k výhře na prvním turnaji play-off FedEx Cupu The Barclay.

Celý článek...
Rory: To nejlepší už nám Tiger ukázal

roryTo nejlepší nám už prý Tiger Woods ukázal. Před 10 lety byl v top formě, do které už se nedostane, myslí si jeho možný nástupce Rory McIlroy. „V letech 2000 a 2001 hrál svůj nejlepší golf. Dokonce bych řekl, že golf už nejde hrát lépe, než ho Tiger tehdy hrál," pokračoval vítěz letošního US Open.

Celý článek...
Inzerce - Best Golf
Příliš mladá Alexis aneb Jednoduché pravidlo popularizace ženského golfu: Vypadat jako žena, hrát jako muž

alexisthompsonŽenský golf nevyvolává tak silnou pozornost divácké veřejnosti jako ten mužský – míň turnajů, míň přenosů, méně peněz… a nevypadá to, že by to někdy mohlo být jinak. Asi by nepomohl ani recept, který kdosi doporučil už před lety: vypadat jako žena, hrát jako muž!

Celý článek...
Inzerce - Audiopro
Kdo říkal, že ženy berou míň než muži?

KamasovaPodle aktuálního žebříčku Order of Merit české PGA, sestavovaném na základě turnajových výher, je v Česku určitě výnosnější být ženou. Nakonec posuďte sami. Mužské kategorii vévodí se 417 850 Kč Marek Nový, druhý v pořadí Stanislav Matuš má u svého jména uvedeno 248 041 Kč. A teď k ženskému žebříčku. První pozice Zuzana Kamsová (na snímku) 1 265 000 Kč, druhé místo Klára Spilková 594 725 Kč!

 

Celý článek...
Dubaj: Sluneční jízda podbarvená tóny mořského příboje

Dubai_CreekPro ty, kdo mají rádi teplo, slunce a luxusní služby, představuje návštěva Spojených arabských emirátů ideální řešení, protože všechno, kdykoli a bez ohledu na roční období, najdete právě tady. Sbalte hole a vyrážíme. Ještě v 70. letech minulého století byla všude poušť či vyprahlá zem plná beduínů, přepadávajících pocestné, dobrodružných lovců perel i pirátů, nelítostně rabujících lodě v zálivu i mimo něj. To vše se změnilo jako mávnutím kouzelného proutku po nálezu bohatých ložisek nafty, ze zchudlých šejků či majitelů byť jen kousíčku půdy se tak rázem stali boháči. Jeden čas to sice vypadalo, že si kvůli tomu někteří kmenoví náčelníci vjedou do vlasů, aby posílili svůj vliv, ale došlo jim, že nestabilita by mohla odlákat investory. V roce 1971 tak vytvořili sedmičlenný „konglomerát“ a s ním zavládl klid.

Celý článek...
Adamstal podruhé aneb O Wallerbachu, žijícím neprávem ve stínu slavnější osmnáctky

Wallerbach2Nedávno jsme na tomto místě psali o rakouském hřišti Adamstal. Ale – jak to mají ve zvyku všichni – naše informace se točila výhradně kolem mistrovské osmnáctky. Ale je tam také její starší sestra, původní devítijamkové hřiště, dřív se jmenovalo Adamstal, ale po dostavění osmnáctky přešlo to jméno na ni a devítku pojmenovali Wallerbach. A ta taky stojí za to!

Celý článek...
Ashworth Cardiff: Nohy jako v bavlnce

ashworthAshworth patří mezi oblíbené výrobce golfového oblečení. Trička, vybavení do nepohody nebo kalhoty má od ní kdekdo, ale boty? Už je to ale tak, i do tohoto segmentu se firma pustila. A hned první boty jsou velmi zajímavé. Ashworth jde totiž na věc velmi chytře a netlačí se do segmentu klasických sportovních bot.

Celý článek...
Drajvy podle Sergia Garcíi

GarciaV loňské sezoně se španělský golfista potýkal se ztrátou formy. Dokonce proto sezonu předčasně ukončil .Kamenem úrazu pro něho bývá hra na grínu, zato na odpaly se mohl zpravidla spolehnout. Pojďme se proto na jeho drajvy podívat blíže.
Konkrétně na tři aspekty – bezvadné založení hole, zpoždění hole v počátku švihu a závěrečnou smyčku.

Celý článek...

KOMERCE

Alfrédov Open s časopisem Golf powered by Bestgolf

alfredovMáte ve svém diáři první říjnovou neděli okénko? Pokud ano, pojďte si s námi zahrát do Alfrédova. Pro ty nejšikovnější máme poháry a ceny, 50% šanci na výhru však bude mít každý z vás.

 

 

 

 

Nejenom hlavní cena - víkendový pobyt v libereckém Babylonu pro 2 osoby – ale i další spousta hodnotných cen věnovaných redakcí časopisu Golf budou mezi účastníky losovány!

 

Celý článek...
5. 10. poslední Schnitzelrallye v Haugschlagu!

HaugschlagVe středu 5. 10. proběhne v Haugschlagu poslední dějství populární Schnitzelrallye – seriálu turnajů určených zejména českým hráčům. Mediálním partnerem „rallye" je časopis Golf. Specialitou turnajů je nízká cena – jen 29 euro. V ní je zahrnuto denní green fee, turnajové startovné a dokonce i oběd – řízek a pivo. Podle této zvláštnosti dostala Schnitzelrallye svoje jméno.

Celý článek...
Let´s Golf 2011: Nenechte si ujít finále již tuto středu na Kaskádě

Open série Let´s Golf 2011 má před sebou poslední 70. turnaj, kterým je finále. Vyvrcholení premiérového ročníku proběhne na svátek svatého Václava, ve středu 28. 9. na Kaskádě u Brna. Hřiště bude v kondici PGA, bude to tedy opravdová lahůdka pro všechny golfisty, která slibuje dramatický boj už s ohledem k tomu, že výsledek bude bonifikován 100 %. Šanci vyhrát celou sérii mají tedy i další hráči celkového pořadí. Budete-li mít chuť, přijeďte si zahrát finále o ceny za více jak 200 000 Kč včetně vložené soutěže „Gecco Nearest To Pin“, která je koncipována zcela netradičním způsobem! Po ukončení turnaje je připravený raut a tombola s hlavní cenou golfovým výletem do 4* resortu Quinta Splendida na Madeiře pro dvě osoby. LET´S GOLF!

Celý článek...
Prodám

Prodám putter Hybrid Rife Two Bar, model Tour Mallet. Jako nový. Používám jednu necelou sezonu. Obvyklá cena 4.500 Kč, nabízím za 1.500 Kč + poštovné
Kontakty: Tel.: 775 697 397, e-mail: zuzkavicarova@seznam.cz

Celý článek...
Zadejte si zdarma svůj vlastní inzerát

Pokud vám cokoli přebývá nebo naopak schází, využijte našeho on-line bazaru, kde si můžete zdarma zadat svůj inzerát.
Stránky on-line bazaru najdte ZDE

Celý článek...


Další zprávy
Golf aktuálně
Catriona Matthew: Specialistka na solheimcupové singly
Laura Davies přepsala dějiny Solheim Cupu, Inkster už neuvidíme
Solheim Cup: Nizozemský zápis do historie
Češi na Mezinárodním mistrovství Turecka: Nezklamali, nezazářili…
V Rakousku vítězí Ferrie
Evian 5. majorem
Smutné výročí: Před pěti lety zemřel Byron Nelson, jehož rekordy nejsou dosud překonány
European Ladies´ Club Trophy: Čechie dělí 4. místo
Kuriozita: 70 000 včel zrušilo turnaj, nepomohl ani včelař
Znáte nejhoršího golfistu z ranku celebrit?
Gál odstoupil z Austrian Golf Open
Češi na světovém žebříčku
Els mění manažera
Woods už nikdy nevyhraje major, tvrdí Žralok
Golfová hřiště ČR
Myštěves: Místo, kde se nevyrábějí nízké hendikepy
Zvěřinové a rybí hody ve Slavkově u Brna
Čeladná vzkazuje: Play and Stay!
Restaurace k pronájmu
Inzerce
Aktuální číslo časopisu Golf

Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
 
Hlasujte s námi
Měl by se změnit formát Solheim Cupu?
Čekáme na váš hlas!
HLASOVAT MŮŽETE ZDE
 
Zadejte si svůj vlastní inzerát
Golfovy bazar
 
Soutěžte a vyhrávejte
{mod_soutez|Mod_Souteze}
 
Inzerce
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2011 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2011 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2011