Golfové noviny


TSR - find your faster

21. listopadu 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Manželka se u večeře z ničeho nic rozpláče

Zcela zaskočený manžel se ptá: „Co se panebože děje?"
„Tak ti tedy řeknu, co se děje," vzlyká žena, „všechna naše láska je pryč. Na světě nenajdeš nic, co by tě zajímalo méně než já. Jediná věc, kterou ještě vnímáš, je ten pitomý golf. Od svatby se o nic jiného nestaráš!"
„Ale miláčku," odmítá manžel mile, „jak můžeš něco tak strašlivého vůbec říct? Den naší svatby je v mé mysli zapsán navěky a nikdy na něj nezapomenu!"
„Myslíš to doopravdy?," začíná se přes slzy usmívat žena.

Celý článek...
DP World Tour: Králem sezony McIlroy, na závěr triumfoval Rahm

VitezoveDva hráči, kteří už znají, jaké to je vystoupal na vrchol světového žebříčku, dominovali závěrečnému podniku DP World Tour, který se tradičně hraje na hřišti Earth v Jumeirah Golf Estates. Turnaj DP World Tour Championship se stal kořistí Španěla Jona Rahma, který zvítězil s náskokem dvou ran před dvojicí Tyrrell Hatton a Alex Norén (oba -18).

Celý článek...
Kousková zakončí sezónu v Austrálii

kouskova-tristan-750Česká golfistka Sára Kousková po vítězství v celoročním žebříčku Ladies European Tour Access Series ještě nekončí sezónu. Rozhodla se přijmout pozvání na prestižní ISPS Handa Australian Open, který se uskuteční první týden v prosinci v australském Melbourne. "Bude to taková zajímavá ochutnávka toho, co mne příští rok na Ladies European Tour čeká," osvětluje své rozhodnutí.

Celý článek...
Dárkové předplatné časopisu Golf v prodeji včetně zvýhodněných voucherů 1fee2hráči i hry na Open Golf Series

darkove-predplatne-750Vážení golfisté, vážení přátelé a příznivci časopisu Golf. S radostí oznamujeme, že jsme zahájili nejenom prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2023, ale že už máme k dispozici i kalendář Open Golf Series 2023. Nic už tak neleží v cestě zahájení prodeje tradičních dárkových balíčků v hodnotě 790 Kč, 1 490 Kč a 1 990 Kč, ve kterých dokážeme obohatit prosté předplatné časopisu Golf o vouchery a poukazy, které potěší každého hráče golfu. A co přesně za výše uvedené ceny nabízíme?

Celý článek...
Potřebujeme omladit! V zámoří končí dvě televizní komentátorské legendy

Maltby-Koch-getty-750Českým golfovým fanouškům ta jména pravděpodobně tolik neřeknou, pro zámořské příznivce ale na přelomu roku skončí jedna velká éra. Americká televizní společnost totiž minulý týden oznámila, že se rozloučí se svými dlouholetými komentátory Rogerem Maltbiem (vlevo) a Gary Kochem (vpravo). Tahle zpráva vzbudila rozruch, protože v obou případech jde o nesmírně oblíbené a respektované golfové experty.

Celý článek...
Jsme ve finále! Podpořte náš projekt, prosím, i tam

save-point-zabiny-750Přátelé, i díky vaší podpoře z léta letošního roku se náš projekt "Žabovřeské louky: Save Point" dostal až do finále, a tak už zbývá jen "malý krůček" k jeho realizaci, kterým jsou vaše kladné hlasy. Hlasovat mohou pouze obyvatelé Brna starší 15 let, kteří mají občanský průkaz (jeho číslo a datum narození se uvádějí při registraci).

Celý článek...
Bordeaux – dúšky chýrneho vína s golfovými chuťovkami

Fr-Vigiers-750Už názov tohto mesta vyvoláva predstavu čaše naplnenej iskrivým vínom. Bordeaux a jeho slávne červené, ale aj biele a ružové hroznové moky, sú pre niekoho inšpiráciou na písanie básní. Napríklad pre trubkára Milana Belana. Úrodné vinohrady okolo Bordeaux však skrývajú aj jedenástku golfových ihrísk. Toto šieste najväčšie francúzske mesto postavili pri ústí rieky Garonne v zálive Gironde v Atlantickom oceáne. Je významným prístavom, ale svet ho pozná predovšetkým ako svetovú metropolu vína.

Celý článek...
Pár věcí, které pomohou překonat leckterá golfová úskalí...

ilu-advice-750Golf je úžasná hra, ale dokáže být i nesmírně frustrující. Zkušení hráči dobře vědí, o čem je řeč. Nezasvěceným, nebo začátečníkům se zase může zdát příliš komplikovaná. Tolik vybavení, tolik pravidel, různých druhů úderů a také způsobů, jak trénovat. Golfová sezona u nás sice končí, ale možná není od věci si připomenout pár věcí, které úskalí golfu pomohou překonávat. Na startu nové sezony totiž budete mít náskok!

Celý článek...
5 klíčových změn v Pravidlech golfu od ledna 2023

rules-hub-750Po čtyřletém cyklu relativně poklidné platnosti nové edice pravidel, kdy změny formou rozhodnutí kolovaly jen mezi odborníky, spatří v lednu 2023 světlo světa inovovaná edice Pravidel golfu. Přestože budou nová pravidla obsahovat celkem 55 změn, které – s výjimkou šesti – změní textace v téměř všech původních 24 paragrafech (dokonce jeden nový přidají), není se čeho obávat. Nakonec posuďte sami a prohlédněte si pětici změn, které pravidloví „otcové" z R&A považují za klíčové.

Celý článek...
Zlonín nabízí členství i hru bez „zelené" karty

zlonin-ilu1-750Pokud chcete mít golf opravdu jako zábavu, vyzkoušejte členství na rok 2023 v golfovém klubu Zlonín už od částky 1500 korun. Co tím získáte? Členství v klubu, který disponuje příjemným hřištěm PAR3, útulnou klubovnou, nabízí zajímavé reciprocity, start na mistrovství klubu a v týmu 3. ligy. To vše na malé devítce kousek za Prahou. A navíc – pro začátečníky seznámení s golfem a možnost hrát na hřišti bez „zelené" karty, pro děti příměstské tábory a golfové kurzy a pro golfisty tréninkové možnosti a hry.

Celý článek...
Odpal: Důležitý detail

zalozeniŘíká se sice, že drajv je pro „show" a patování ve skutečnosti dělá výsledek. Něco na tom je, ale nesjpíš sami víte, že každé takové moudro platí jen částečně. Bez solidního drajvu nebudete mít příležitost minout pat na birdie, spíše budete zachraňovat double bogey.

Celý článek...
Tip na nevšední vánoční dárek

scaryZnačka PRG si své místo mezi příznivci golfu vybojovala díky opravdu nepřehlédnutelným doplňkům. V prvé řadě jde o nepřebernou skálu head coverů, a to jak na patry, tak na drajvry. Od uhlazenějších modelů, jako jsou třeba čtyřlístky pro štěstí až po covery s obrázkem masky ze série Scary Movie. Do nevšedního „kabátku" přitom obléknete jak patry typu blade, tak mallety.

Celý článek...

Děvín
Další zprávy
Golf aktuálně
Nelituju, řekl o odchodu k LIV Cameron Smith. Co majory?
Normanovi prý hrozí vyhazov. Kdo by ho měl u LIV Golf nahradit?
Perez versus Lefty. Neodpustím mu, řekl Američan o sporu s krajanem
Hvězdný fotbalista Bale se na MS v Kataru musí obejít bez golfu
Tiger třikrát v akci! Prosinec bude letos měsícem golfu
Patnáct holí a diskvalifikace. Zkušený Američan si popletl pravidla
Nelly Korda je opět jedničkou, Jessica kvůli zranění uzavřela sezonu
Veteráni mají po sezoně. Slavili Harrington a celkově Steven Alker
Klíčem k páté výhře byla pro Finaua první devítka hřiště v Houstonu
Nečekané druhé místo. Američan zažil v Houstonu životní turnaj
Golfová hřiště ČR
Zlonín nabízí členství i hru bez „zelené" karty
Golf s maximem benefitů na Ypsilonce
Roční členství na zkoušce v Lázních Bohdaneč
Indoor na Brněnském výstavišti otevřen od 14. listopadu
V České Lípě celodenní fee za 750 korun
Golf Arts
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Cavalli 2
Absolutum
Patria Indigo
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020