Golfové noviny


TSR - find your faster

14. listopadu 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: To nemůže být můj míček

„To přece nemůže být můj golfový míček, vždyť vypadá trochu staře," stěžuje se golfista kedíkovi.

Celý článek...
DP World Tour: To nejlepší na konec

FleePostupnými kroky šel anglický golfista Tommy Fleetwood na turnaji Nedbank Golf Challenge, aby si nejlepší výsledek nechal na finálovou rundu. A tak zatímco před finále vedoucí Rasmus Højgaard kupil chyby včetně double bogey na devítce a podobně si vedl i Thomas Detry sdílející s ním čelní pozici, Fleetwood stoupal pořadím. Stejně jako Ryan Fox, jehož musí hodně mrzet zaváhání na poslední jamce, které jej stálo rozehrávku. Angličan zahrál finále o ránu lépe právě s přispěním Foxe a mohl slavit šestý titul na okruhu.

Celý článek...
Nelly a Lexi zkusí štěstí na PGA Tour. Ve dvojici chtějí potrápit mužské kolegy

Korda-Thompson-750-gettyJedna zajímavá premiéra čeká začátkem prosince golfový svět. Na tradičním turnaji dvojic QBE Shootout pod křídly pánské PGA Tour se totiž letos poprvé v historii představí ryze dámský pár. A nebude to jen tak ledakdo, nýbrž vpravdě hvězdné duo domácích Američanek, v jednom případě navíc také s českými kořeny - Lexi Thompson (vlevo) a Nelly Korda (vpravo).

Celý článek...
Dárkové předplatné časopisu Golf v prodeji včetně zvýhodněných voucherů 1fee2hráči i hry na Open Golf Series

darkove-predplatne-750Vážení golfisté, vážení přátelé a příznivci časopisu Golf. S radostí oznamujeme, že jsme zahájili nejenom prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2023, ale že už máme k dispozici i kalendář Open Golf Series 2023. Nic už tak neleží v cestě zahájení prodeje tradičních dárkových balíčků v hodnotě 790 Kč, 1 490 Kč a 1 990 Kč, ve kterých dokážeme obohatit prosté předplatné časopisu Golf o vouchery a poukazy, které potěší každého hráče golfu. A co přesně za výše uvedené ceny nabízíme?

Celý článek...
David Tomi: V golfu mi nikdo nic nezkazí, můžu si to zkazit jedině sám

Tomi-David-750Na startu letošního D+D REAL Czech Masters bylo sedmnáct českých golfistů. Cutem ale v podniku první evropské ligy DP World Tour na Albatrossu prošli pouze tři. A nejlepším z nich byl možná ten nejméně očekávaný – teprve sedmnáctiletý amatér David Tomi. Navzdory tomu, že šlo o jeho premiérový start na tak velkém turnaji, zvládl ho golfista z Mariánských Lázní, který je členem právě na Albatrossu, s velkým přehledem. Především úvodní dvě kola.

Celý článek...
Costa Navarino – golfová destinace k zamilování

Bay CNKdyby bohové hráli golf, pravděpodobně by zde také vybudovali svá hřiště. Před čtyřmi lety jsem poprvé vyrazila do Řecka na golf a musím přiznat, že s nedůvěrou. Jaké bylo moje překvapení, když nás hotelový autobus, dříve než nás vyklopil v hotelu, povozil po okolí. Na malé ploše vše: nádherná příroda přímo v kouzelné zátoce u moře, dvě profesionální golfová hřiště a skvělé zázemí. Nedávno jsem otestovala dvě nová hřiště, která tu letos zprovoznili. Myslím, že jsem procestovala golfovou Evropu celkem slušně, ale nic podobného jako Costa Navarino jsem dosud nezažila.

Celý článek...
Indoor na Brněnském výstavišti bude otevřen od 14. listopadu

indoor-bvv-750Tradiční indoorové centrum v pavilonu H Brněnského výstaviště se otevře pro veřejnost v pondělí 14. listopadu 2022 a jeho provoz je naplánován až do neděle 26. března 2023. Pokračovat v tréninku a zdokonalování své hry tak můžete bez omezení. Cena vstupného na celou sezonu zahrnující neomezený počet míčů je pro veřejnost nastavena na 6 000 Kč (denní vstupné přijde na 350 Kč). K dispozici jsou i dva FSG simulátory. A pokud byste rádi jezdili až k pavilonu autem, budou se dát i letos koupit povolení k vjezdu za 1 750 Kč.

Celý článek...
V České Lípě celodenní fee za 750 korun

Ceska-Lipa-klub-750Konec golfové sezony se sice blíží, ale počasí stále umožňuje hrát. Platí to i pro osmnáctijamkové hřiště Golf Resortu Česká Lípa, kde si nyní můžete zahrát za zvýhodněné celodenní fee ve výši 750 korun. Zároveň ale musíte počítat s jistými omezeními, protože od 1. listopadu je recepce resortu v České Lípě uzavřená. Rezervování a zaplacení hry je tak možné pouze přes portál TeeTime. Míčky na driving je možné zakoupit za mince 20 korun přímo na místě z automatu na míčky.

Celý článek...
Členství za polovinu na Hluboké

hluboka-ilu-x-750Pokud ještě stále přemýšlíte o novém členství, nepřehlédněte zajímavou nabídku golfového klubu Hluboká nad Vltavou a pořiďte si členství za polovinu. Podmínkou pro využití této výjimečné nabídky v podobě na 50% slevu na členství v klubu je členství na dva roky. První rok zaplatíte jen 50% z celkové částky za vybarný druh členství, další rok je pak nutné uhradit částku v plné výši. Tato nabídka je omezená na prvních 25 zájemců a platí pouze pro nové členy klubu. Využijte jedinečnou nabídku platnou do 1. prosince 2022.

Celý článek...
Odpal: Důležitý detail

zalozeniŘíká se sice, že drajv je pro „show" a patování ve skutečnosti dělá výsledek. Něco na tom je, ale nesjpíš sami víte, že každé takové moudro platí jen částečně. Bez solidního drajvu nebudete mít příležitost minout pat na birdie, spíše budete zachraňovat double bogey.

Celý článek...
Puma: S dravostí šelmy

22 pumaOstře řezané rysy nezapřou, že v modelu GS-One Sport přináší Puma ryze sportovní model bezespajkové obuvi. Zvlášť dramaticky vystrkuje drápky v jasně červeném barevném provedení, jež působí hodně agresivně. Tady máte záruku, že budete na hřišti nepřehlédnutelní. Inovaci přináší několik špičkových technologií, silueta se blíží běžným botám, které nosíte na volnočasové aktivity. S tím souvisí i míra komfortu. Jednotlivé části jsou kombinovány tak, aby vytvořily jedinečný systém – golfový. Odtud také zkratka GS – tedy golfový systém.

Celý článek...


KOMERCE
Rezidence Rozdrojovice nabízí bydlení u golfu

rezid-rozdroj-750Unikátní projekt vedle golfového resortu Kaskáda v těsné blízkosti města Brna skýtá v nově vybudovaném viladomě 3 exkluzivní bytové jednotky, 6 parkovacích míst v garážích, 2 zahrady a několik teras.

Celý článek...
Jakub Šulta: EAG míří mezi lídry digitálních služeb v oblasti automotive

Portiva-Sulta-Jakub-750Skupina EAG získala přední evropskou B2B platformu pro trading s ojetými vozy Fastback. Akvizice za vyšší stovky milionů korun ji posouvá mezi technologické lídry na kontinentu. Digitální platforma Fastback má dominantní postavení ve Francii a zemích Beneluxu. Pro EAG představuje vstupní bránu na západní trhy.

Celý článek...

Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
LIV prý dál loví známá jména, Norman mluví o sedmi hráčích
Další The Match svede dohromady čtyři americké golfové superhvězdy
Legendární Gary Player oslavil 87. narozeniny. A pořád mu to pálí
Hvězdy pod maskami? Video odhalilo, kdo byl o Halloweenu kdo
Dahmen málem psal historii, k esu na čtyřparu chyběly milimetry
Scheffler mohl zpátky na trůn, jedničkou ale zůstává McIlroy
Morikawu popudil výrok Immelmana. Můj vrchol ještě nepřišel, ohradil se
Další vítězný comeback. Henley ho zvládl poprvé jako otec a se spolužákem za zády
Hovland hattrick nedotáhl, nadšeným norským komentátorům to ale nevadilo
Power pokračuje v krasojízdě. Bral třetí místo a už vede FedEx Cup
Golfová hřiště ČR
Indoor na Brněnském výstavišti bude otevřen od 14. listopadu
V České Lípě celodenní fee za 750 korun
Svatomartinský texas dvojic na Slapech
Členství za polovinu na Hluboké
Jsme ve finále! Podpořte náš projekt, prosím, i tam
regulus-solary
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Cavalli 2
Farník
Patria Indigo
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020