Golfové noviny


TSR - find your faster

07. listopadu 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Dva golfové švihy

Každý golfista by si měl uvědomit, že má v repertoáru pro každou ránu dva švihy.

Celý článek...
PGA Tour: Bezkonkurenční Henley

RusRussel Henley oslavil svůj čtvrtý titul na okruhu a dlužno dodat, že k němu dokráčel ve velkém stylu. Celá tři kola byl bezchybný a turnaji World Wide Technology Championship at Mayakoba vévodil od jeho počátků. Po první rundě ještě na vedení jeden úder ztrácel, 63 ran ale zopakoval i ve druhém kole a probojoval se na první místo. Do finále už vstupoval z pozice neohroženého lídra, a tak bylo spíše otázkou, zda turnajem projde bez „ztráty kytičky", než zda si odveze trofej pro vítěze. To druhé se naplnilo, nicméně zaváhání se nakonec dopustil.

Celý článek...
Klára Spilková: Prioritou mé sezony 2023 bude Ladies European Tour

Spilkova-kpmg-irish-750Využít příležitost, která se jí nabídla díky vítězství na KPMG Irish Women´s Open, se rozhodla Klára Spilková pro sezonu 2023. „Chci se plně věnovat a soustředit právě na Ladies European Tour," sdělila dlouhodobě nejlepší česká profesionálka na začátku listopadu, ještě před posledními dvěma starty sezony.

Celý článek...
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru

1fee2hraci-2023-ilu-750Edice na rok 2023 již v distribuci, a tak pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Celý článek...
Seamus Power v centru dění: zelené tkaničky, blahopřání od legendy i vlastní song

dropkicks-750Možná i golfové boty se stylové zelenými tkaničkami přinesly o uplynulém víkendu štěstí Seamusu Powerovi. Právě tahle barva je totiž odjakživa spojena s jeho domovským Irskem - a ostrovní hráč se mohl na Butterfield Bermuda Championship radovat se svého druhého vítězství na PGA Tour v kariéře. A vlastní písně od punkové kapely Dropkick Murphys...

Celý článek...
Neodpalujte golfové míčky do Grand Canyonu!

grand-canyon-pixabay-750Jsou nápady dobré a hloupé. Tenhle, který se stal koncem října, patřil do druhé kategorie. Jistý golfista se rozhodl předvést své umění na nepravém místě. Přesněji řečeno odpálil míček a poté hodil i svůj driver do Grand Canyonu. Následně pak celou akci zveřejnil na sociálních sítích. Teď má na krku obvinění a soud, který rozhodne o výši trestu.

Celý článek...
Proč? Proto!

protoJednoduše Proto. Proto 388 a Proto 348. Ale dost slovních říček. Kam tím vším míříme? Zkraje týdne nám do redakce dorazila nenápadná bílá krabička s dvěma bílými krabičkami uvnitř... A v těch se ukrývaly prototypy dvou modelů míčů Titleist, tedy Proto 388 a Proto 348. Znalejší z vás už nejspíš tuší, že číslo označuje počet dimplů a jedná se o modely Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023.

Celý článek...
Nevěřte mýtu lehkých šaftů

AirSpeederJedním ze spolehlivých nástrojů obchodního i politického marketingu je zneužívání částečných dat a parciálních výsledků k manipulaci zákazníků či občanů. Mýty jsou vytvářeny a předkládány jako věda či pravda. Jedním z takových nebezpečných mýtů v golfu je teorie, že lehčí šafty zaručují vyšší rychlost švihu a následně větší délky ran. Skutečná věda však ukazuje, že je to nesmysl, který poškozuje přesnost hry.

Celý článek...
Jsme ve finále! Podpořte náš projekt, prosím, i tam

save-point-zabiny-750Přátelé, i díky vaší podpoře z léta letošního roku se náš projekt "Žabovřeské louky: Save Point" dostal až do finále, a tak už zbývá jen "malý krůček" k jeho realizaci, kterým jsou vaše kladné hlasy. Hlasovat mohou pouze obyvatelé Brna starší 15 let, kteří mají občanský průkaz (jeho číslo a datum narození se uvádějí při registraci).

Celý článek...
Využijte akci Podzimní fee na Ypsilonce

Ypsilon-ilu1-750Využijte akci Podzimní fee na Ypsilonce a zahrajte si osmnáct jamek nedaleko Liberce už od 630 korun. Podzim je na Ypsilonce nejbarevnějším obdobím roku, hřiště je v perfektním stavu, a tak si přijďte zahrát za neuvěřitelnou cenu 900 korun za osmnáct jamek. A pozor, klub navíc akceptuje reciprocity, a tak všichni hráči z hřišť v okolí Ypsilonky mohou využít 30% reciprocitu, čímž se cena fee na 18 jamek sníží na pouhých 630 korun. A ještě jednou pozor. Do konce sezony je k mání bugy na jednu hru za 500 korun.

Celý článek...
Hořehledy přešly na zimní provoz

horehledy-osmicka-750Na přechodu října a listopadu byla v Hořehledech uzavřena golfová recepce. Odbavení na hřiště je nadále možné pouze přes aplikaci TeeTime pomocí Samoodbavení, pro nečleny platí cena celodenní hry 300 Kč (zaplatí platební kartou při rezervaci přes aplikaci). V platnosti rovněž zůstávají 100% reciprocity. Několik odpališť je na hřišti zkráceno, postupně bude sklizeno značení, odpadkové koše, lavičky,...Hra na drivingu je omezena pouze na rohožky a v tomto týdnu dojde rovněž k uzavření cvičné jamky. Jakékoli omezení provozu naleznete rovněž na našem webu, sociálních sítích nebo na telefonu 775 012 892.

Celý článek...
V Parížskom Le Golf National strieda rydercupovú atmosféru ta olympijská

francie-golf-nat-ilu-750Od Letných olympijských hier 2019 v japonskom Tokiu má Slovensko osobitný vzťah ku golfu. Veď jednu zo štyroch medailí, ktoré odtiaľ slovenskí reprezentanti priniesli, získal golfista Rory Sabbatini. Striebornú. Preto budú pohľady nesporne silne upreté aj golfový areál Le Golf National pri Paríži, kde bude olympijský golfový turnaj už o dva roky. Ak narazíte na reklamné prospekty Le Golf National, kde sa bude v roku 2024 hrať olympijský golfový turnaj, celkom im neverte. Sú trochu fejkom. Eiffelovú vežu totiž z jeho zelených trávnikov neuvidíte. Do rezortu treba cestovať z centra Paríža na juhozápad tak hodinku autom alebo vlakom. Je to smerom k slávnemu Zámku vo Versailles, ktorý bol kedysi domovom Ludvíka XIV., Kráľa Slnka a jeho početného rozmarného a rozmaznaného kráľovského dvora.

Celý článek...
Jakub Šulta: EAG míří mezi lídry digitálních služeb v oblasti automotive

Portiva-Sulta-Jakub-750Skupina EAG získala přední evropskou B2B platformu pro trading s ojetými vozy Fastback. Akvizice za vyšší stovky milionů korun ji posouvá mezi technologické lídry na kontinentu. Digitální platforma Fastback má dominantní postavení ve Francii a zemích Beneluxu. Pro EAG představuje vstupní bránu na západní trhy.

Celý článek...

Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
Noční můra Justina Thomase? Prohrané playoff s komentátorem
Garcia bez Ryder Cupu? Jsem rád, že jsem teď u LIV, krčí rameny legenda týmové soutěže
Max Homa je poprvé otcem, má syna Cama
Sára Kousková vyměnila golfovou hůl za rýč
Duha mu štěstí nepřinesla. Daly na Bermudách na cut neměl nárok
Comeback? Crane zvládl slušně jen dvě kola, pak se opět propadl pořadím
Schenk zapomněl doma hole, i tak uhrál na Bermudách solidní výsledek
Nová dámská golfová světová jednička je ještě stále teenagerkou
Hvězdy pod zvířecími maskami. Poznáte, kde je Rory a kde Tiger?
Úžasná podívaná nebo nuda? Finále LIV opět rozdělilo golfový svět
Golfová hřiště ČR
Jsme ve finále! Podpořte náš projekt, prosím, i tam
Využijte akci Podzimní fee na Ypsilonce
Hořehledy přešly na zimní provoz
Do konce roku zdarma v Hostivaři
Zahrajte si OAKS za snížené green fee
regulus-solary
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Cavalli 2
Farník
Patria Indigo
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020