Golfové noviny


TSR - find your faster

31. října 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Výrok týdne: Golf je ta nejsnadnější hra…

Golf je ta nejsnadnější hra...

Celý článek...
PGA Tour: Druhý Powerův titul

SeamS nejtěsnějším náskokem jediné rány vybojoval irský golfista Seamus Power svůj druhý titul na PGA Tour. Dějištěm jeho triumfu bylo hřiště Port Royal, kde se konal Butterfield Bermuda Championship. Zatímco úvodní devítku finálové rundy zvládl Power výborně na tři rány pod par, v závěru té druhé nastřádal čtyři bogey. Ta naštěstí proložil dvěma berdíky, což se ukázalo být rozhodující. Thomasi Detrymu tak nestačila ani dvě birdie v závěru, ještě lepší kolo šel Patrick Rodgers, avšak ani šest ran pod par mu nestačilo a musel se spokojit s třetím místem. Na něm ho doplnili ještě Kevin Yu a Ben Griffin.

Celý článek...
titleist-avx
Ve Velké Británii se golfu nadmíru daří. Zájem o něj dál roste

il-graf-up-750Obliba golfu stále roste. Tedy ve Velké Británii zcela jistě. Data zveřejněná společností BRS Golf ukazují, počet odehraných kol golfu v prvních devíti měsících letošního roku je o 81% vyšší, než v celém roce 2019. Pozitivní je i to, že golf roste i ve srovnání s roky 2020 a 2021, kdy se kvůli covidové pandemii v některých částech Velké Británie nemohlo hrát.

Celý článek...
McIlroy po návratu na trůn? Podpisy až do tmy a rada vycházející korejské hvězdě

McIlroy-cj-getty-750Téměř přesně po sedmi měsících má golf novou světovou jedničku. Přesněji řečeno tedy staronovou, protože Rory McIlroy už samozřejmě ví, jaké to je shlížet na své soupeře z první příčky prestižního žebříčku. Severoirský golfista tam poprvé v kariéře patřil už před deseti lety a naposledy mu patřilo první místo předloni, právě v době, kdy celý svět ochromila pandemie koronaviru. Pár měsíců nato jej o trůn připravil Jon Rahm, aktuální změna na čele se pak koná poprvé od letošního března, kdy se vlády ujal Scottie Scheffler.

Celý článek...
Michal Pospíšil: Každá výhra se počítá. Golfisté jich moc nezažijí

Pospisil-Michal-750Když se Michala Pospíšila zeptáte na to, čím je pro něj golf nejpřitažlivější, odpoví, že i svou nevyzpytatelností a neopakovatelností. Zahrát dvě stejné rány za sebou je v golfu zkrátka nemožné. Přesto v případě profesionála působícího na Albatrossu ona neopakovatelnost tak docela neplatí. To proto, že své první vítězství mezi profesionály v roce 2019 na hřišti ve Slavkově dokázal ještě dvakrát zopakovat. Naposledy letos v červnu při mistrovství Česka na rány.

Celý článek...
titleist-ts
Tomáš Malec: Nedostatek županů v Kácově nehrozí

Malec-Tomas-Kacov-750Duben 2017 je datem, kdy se golfové veřejnosti otevřely všechny tři devítky na dohled od posázavského Kácova. A jedním dechem je třeba dodat, že do české golfové společnosti vstoupily hodně razantně. Jména každé z nich – River, Meadow a Forest – se skloňovala ve všech pádech. A i když se tu a tam objevily i kritické připomínky, obliba golfového resortu Panorama Kácov vystoupala během krátké doby raketově vzhůru. Jak je na tom golfový resort v Posázaví po pěti letech? Nejen o tom jsme hovořili s manažerem Panorama Golf Resortu Tomášem Malcem.

Celý článek...
Užijte si golf i ubytování v Kestřanech

Kestrany-ilu-750Ubytování v krásné přírodě přímo na golfovém hřišti se může stát nezapomenutelným zážitkem. Využijte akční balíček v Golf & Country Clubu Kestřany a něco takové můžete zažít. Co nabízí? Například jednu noc přímo na hřišti a k tomu dva dny neomezeného golfu. To vše pro jednu osobu za 2100 korun, pro dvě osoby pak za balíček zaplatíte 4200 korun. A co balíček obsahuje? Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, neomezený golf, žetony na driving range během pobytu zdarma (80 míčků na osobu a den) a zapůjčení e-cartu se slevou 200 korun.

Celý článek...
Nadělte k Vánocům den v kůži manažera

Horehledy-golf8-750Do Vánoc sice ještě nějaký čas chybí, ale kdo hledá s předstihem inspiraci, může ji nalézt v eshopu golfového klubu Hořehledy. Vedle golfové klasiky tam totiž najdete i zajímavé a originální dárky. Můžete třeba na vlastní kůži zažít den hořehledského manažera. Rovnou ale zapomeňte na nažehlený oblek, pracovní schůzky, nebo příjemné tlachání s návštěvníky. Zažijete opravdový pracovní den, v němž nechybí údržba hřiště, či starost o ekofarmu. Chybět nebude ale ani golfový trénink a hra na místních devíti jamkách. To vše za 2500 korun.

Celý článek...
Různé druhy členství v Beřovicích

Berovice-ilu-750Golfový klub Beřovic nabízí tři druhy členství pro všechny kategorie golfistů. Stačí si jen vybrat to, které vám a vaší hře nejvíc vyhovuje. Tím základním je řádný členství Beřky, které umožňuje celoroční volný vstup a množství dalších výhod. Třeba i takovou, že každé úterý si člen může pozvat až tři hosty a celý flight si zahraje za zvýhodněnou cenu 1800 Kč. Vstupní poplatek členství Beřky stojí 15 000 korun plus roční příspěvek také 15 000 korun. Další členství MGM (Member Gets Member) znamená, že pokud řádný člen dovede do klubu nového zletilého člena, který uhradí vstupní i roční příspěvek, obratem dostane zpět vlastní již uhrazený roční příspěvek. Klub ale nabízí i přidružené členství Beřky1 za 1800 korun s jednou hrou na 18 jamek, nebo Beřky3 za 3600 korun se třemi fee na 18 jamek.

Celý článek...
Cesty za golfem aneb Velká výprava do Heart of Golf

Rak-Haugschlag-750Krásné dny nejvyššího léta mají své nesporné výhody, ale i drobné nevýhody. Vidět je dlouho do večera, pak PGA Tour v televizi, ráno od čtyř řvou za oknem ptáci ... moc prostoru na spaní není. O to víc času na golf.

Celý článek...
Lymfa – čistička odpadu

koloJe zajímavé sledovat, jak tělo důmyslně pracuje. V dnešní době převládá všeobecná tendence zaměřovat pozornost na následky než na příčiny. Je to vcelku logické, požáru si člověk všimne spíš než nevinně tvářícího se doutnajícího uhlíku. Pozitivní na tom je, že máme možnosti, jak ten blížící se požár rozpoznat, a že je stále více lidí ochotných tyto „hořlavé" situace nerozdmýchávat. Dnes se mrkneme na lymfu, takovou nenápadnou nymfu, která roztančí naše zdraví.

Celý článek...
Když se klasika snoubí s modernou…

bg... pak může být výsledkem nový Mid-Stripe stand bag od Sun Mountain, ke kterému si můžete přidat i stylové příruční zavazadlo Boston, zhotovené ve stejném duchu. Klasický vzhled vinylového bagu. Přinášíme kolekci, ze které přímo sálá svěžest, a přitom tu je zjevný i odkaz do minulosti, do roku 1981, kdy byla naše společnost založena. Novinka jde ruku v ruce se současnými trendy zdůrazňovat neformální styl a sportovní vzhled," charakterizuje produkt šéf designu Seth Enes.

Celý článek...


KOMERCE
Rezidence Rozdrojovice nabízí bydlení u golfu

rezid-rozdroj-750Unikátní projekt vedle golfového resortu Kaskáda v těsné blízkosti města Brna skýtá v nově vybudovaném viladomě 3 exkluzivní bytové jednotky, 6 parkovacích míst v garážích, 2 zahrady a několik teras.

Celý článek...

Inzerce
Další zprávy
Golf aktuálně
O hráče letos svedou boj dvě prestižní golfové videohry
Jonah Hill jako filmový Daly? Samotný slavný americký golfista je pro
Nováčkem roku na PGA Tour je podle očekávání Cameron Young
Finálové kolo už dva roky vždy pod par. Kdo má tuhle skvělou bilanci?
Málo známý Američan vyrovnal na CJ Cupu rekord hřiště
Lowry při „nehodě" na devítce poškodil putter, složitě pak sháněl nový
Nezvyklá diskvalifikace na Korn Ferry Tour. Co bylo příčinou?
První eso na túře pomohlo Clarkovi k devětadvacátému místu
Jízda Freda Couplese uhranula i Tigera, psal Justinu Thomasovi
Vítěz turnaje na PGA Tour Champions málem při přebírání rozbil trofej
Golfová hřiště ČR
Tomáš Malec: Nedostatek županů v Kácově nehrozí
Nadělte k Vánocům den v kůži manažera
Užijte si golf i ubytování v Kestřanech
Různé druhy členství v Beřovicích
Zvýhodněný Golf Pass Sever
regulus-rekuperace
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Cavalli 2
Farník
Patria Indigo
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020