Golfové noviny


TSR - find your faster

03. října 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Golf je snadný

Golf je ta nejsnadnější hra...

Celý článek...
DP World Tour: Prestižní trofej v držení Ryana Foxe

FoAni nejlepší výsledek závěrečného hracího dne v podobě 66 ran v Old Course St. Andrews Rory McIlroyovi nepomohl k zisku titulu. Na vině bylo manko z druhé rundy, a tak ani dvakrát šestašedesát v „chrámu golfu" nestačilo na dostižení těch nejlepších. Severoirský golfista našel hned tři přemožitele.

Celý článek...
titleist-avx
Dozvuky Prezidentského poháru? Slavily nakonec oba týmy

pres-cup-750Deváté vítězství v řadě si minulý týden připsali golfisté USA na Prezidentském poháru. Roli vysokých favoritů naplnili Američané na domácí půdě relativně v pohodě, byť jejich soupeři z Mezinárodního týmu měli několik momentů, kdy suverenitu hvězd lehce nalomili. Nestačilo to ale, a v Quail Hollow mohly propuknout tradiční bouřlivé oslavy s doutníky, pohárem plným piva a nějakými těmi tanečky. Letos ale - trochu paradoxně, leč přitom vlastně pochopitelně - nezůstal v tomhle směru pozadu ani celek poražených.

Celý článek...
Titul a 60 000 Kč si z Kaskády odváží Dominik Pavouček

pavoucek-gf2022-750Druhé kolo Grandfinále Czech PGA Tour 2022, které se odehrálo 30.9. - 1.10. na Kaskádě, dokonale zamíchalo pořadím z prvního dne, a když zvedl vítěznou trofej po první jamce play off nad hlavu Dominik Pavouček, muselo to být příjemné překvapení i pro něj. Vždyť na odpaliště poslední jamky vstupoval se ztrátou dvou úderů na průběžného lídra Šimona Zacha, jenže Šimonovo bogie z vody u greenu proti Dominikovu birdie znamenalo shodný součet -6 po dvou kolech a rozehrávku.

Celý článek...
Barbora Barcalová: Golf je zkrátka geniální hra

Barcalova-zs-750Prožít bohatý život je nejspíš snem každého člověka. Ne každému se to podaří. To ale neplatí pro Barboru Barcalovou. Stačí – obrazně řečeno – jen lehce pootevřít vrátka a nestačíte se divit. Vystudovala práva, pracuje jako advokátka, patřila mezi přední české golfové amatérky, dnes se podílí na řízení české PGA, vychovává pět dětí, čtyři dcery a jednoho syna ve věku od tří a půl roku do 17 let. A aby toho nebylo málo, ještě spoluvlastní restauraci v golfovém resortu v pražských Hodkovičkách. A golf samozřejmě hraje stále. Nejčastěji se svými dětmi. Aktivit spíš hned na několik životů... A také témat na povídání víc než dost.

Celý článek...
titleist-ts
České finále WCGC kořistí F.X.C.G

wcgc-win-fxcg-750Zahajovací turnaj závěrečného dílu letošní Czech PGA Tour se hrál ve čtvrtek 29. září na Kaskádě jako české finále World Corporate Golf Chalenge, jehož vítěz postupoval přímo do světového finále na Tenerife. Ve finále soutěží 2členné firemní týmy, muži i ženy, amatéři s hendikepem do 24. Hrálo se s polovičním vyrovnáním a do pořadí se počítal netto součet obou hráčů. S vypsanými podmínkami se nejlépe vyrovnali manželé Prokešovi hrající za společnost F.X.C.G (na snímku po levé a pravé straně), kteří o dvě rány předstihly soupeře ze společnosti Blachere Iluminatin. Bronz brali reprezentanti společnosti ZOŠI.

Celý článek...
Rodinný rezort v Borši stále dozrieva do krásy

Slov Borsa ilu 750Golfový rezort v Hrubej Borši patrí na Slovensku zatiaľ k výnimočným ihriskám. Leží v tesnom obklopení nových rodinných domov. Peknejších i škaredších. Pohľad takmer z každej jamky tak ponúka prehľad o aktuálnej rezidenčnej architektúre na Slovensku.

Celý článek...
Na Oaksu otevřeli novou klubovnu

oaks-klub-750Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělou zprávu týkající se golfové klubovny. Renovace historického zámku byla dokončena a my se moc těšíme, že vás od soboty 1. října budeme moci přivítat již v nově otevřené klubovně. Pevně věříme, že tato událost je dalším milníkem, který podpoří jedinečný zážitek ze hry na nejlepším hřišti v České republice. Těšíme se na vás.

Celý článek...
Začni s golfem s opravdovými profesionály

ilu-golfer-750Začněte hrát pod dohledem opravdových profesionálů z PGA of Czech Republic. Stačí si vybrat některý ze skupinových kurzů Začni s golfem za zvýhodněnou cenu 790 korun. Kurz obsahuje tři hodiny skupinové výuky s profesionálním trenérem PGAC, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a neomezený počet míčků na trénink. Pak už si stačí vybrat jen místo – kurzy se konají v Průhonicích, Hodkovičkách a Kunětické Hoře ve všední dny i o víkendech.

Celý článek...
Brooks Koepka: Méně je více

MenePři drajvu si nepočínám jako golfista, nýbrž jako atlet. To je velký rozdíl. Zaujmu širší postoj, kterým si vybuduju stabilní základnu, nakloním trup, takže mohu míček z týčka „setřít". Umožní mi to také vložit do rány velké množství energie.

Celý článek...
Scotty Cameron: Monoblok

monoNázev úderný jak pat bezpečně mířící na střed jamky. Právě takové pojmenování použil renomovaný výrobce Scotty Cameron pro svůj další přírůstek v rodině patrů. Jedná se o limitovanou edici malletů a jak už označení napovídá, jsou zhotovené z jednoho kusu oceli.

Celý článek...

regulus-tepelná čerpadla
Další zprávy
Golf aktuálně
Švédská golfová federace ukončila kvůli LIV spolupráci se Stensonem
Tenhle pat jsem hrát nechtěl! Pieters vyvázl z kuriozní situace bez trestu
Patrick Reed opouští po osmi letech TOP 50 světového žebříčku
Někdejší vítěz z PGA Tour hrál omylem s patnácti holemi. Trest ho neminul
V Quail Hollow nechyběli ani dva bývalí prezidenti USA
Rekordman Scott má desátou účast, Spieth zase primát ve vyhraných foursomech
Moment turnaje? Mladíček Tom Kim ukončil fourball parádním patem
Homa bral čtyři výhry. Tohle vám peníze nedají, pochvaloval si
Zraněný Zalatoris podpořil Američany, na dálku pomáhal i Tiger
Gimmie? Thomas byl proti. A o den později se sám čílil
Golfová hřiště ČR
Na Oaksu otevřeli novou klubovnu
Začni s golfem s opravdovými profesionály
Ochutnejte golf v Líšnici
Ubytování a neomezený golf na Mnichu
Hrajte letos na Ypsilonce už jen grátis
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Orea
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020