Golfové noviny


Acushnet - SM9
05. září 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
ForInterior
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Gimme

Gimme je pravděpodobně nejlepší definice dohody mezi dvěma golfisty...

Celý článek...
Kousková slaví senzační výhru v Jonkopingu

kouskova-letass-win-750Česká golfistka Sára Kousková slaví své třetí vítězství na Ladies European Tour Access Series. Po čtvrtém místě minulý týden v Goteborgu dnes suverénně ovládla turnaj Elite Hotels Open v Jonkopingu a připsala si kromě šeku na 6.400 euro také 500 bodů do celoročního žebříčku LETAS. Díky výhře ve Švédsku v něm poskočila již na třetí místo.

Celý článek...
titleist-avx
DP World Tour: Emotivní Wilsonův návrat

OliDlouhých bezmála osm let čekal Oliver Wilson na svůj druhý titul z DP World Tour. Došel si pro něj na Made in HimmerLand po bezchybném výkonu, který gradoval na závěrečných jamkách. Šestnáctku a sedmnáctku ozdobil berdíkem, aby s náskokem jediné rány přehrál v posledním období velmi dobře hrajícího Ewena Fergusona. Není divu, že Angličana bezprostředně po zisku titulu ovládly emoce.

Celý článek...
Jimenez: Život je příliš krátký na to, abychom se obklopovali špatnými věcmi

il-dolcevita-ing-750Miguel Angel Jimenez je na golfových hřištích nepřehlédnutelnou osobností. Zažili ho před lety i čeští golfoví fanoušci při prvním ročníku Czech Open v Čeladné. V posledních letech hraje především v zámoří seniorskou PGA Tour Champions. A dál sbírá tituly, stejně jako rozsévá pozitivní náladu a energii.

Celý článek...
Golf Club Brno získal v Bechyni již třetí týmový titul mistra ČR

kaskada-d18-750Dívky z Golf Clubu Brno zvítězily na Mistrovství České republiky družstev dívek do 18 let, které se konalo od pátku 2. do neděle 4. září na golfovém hřišti v Bechyni.
Golf Clubu Brno se letos velmi daří a má již třetí týmový titul, dívky totiž navázaly na vítězství v extralize družstev mužů (29.-31.7 v Kácově) a ve smíšených družstvech do 16 let (12.-14.8 v Telči).

Celý článek...
titleist-ts
Akademickými mistry Milan Kotrba a Gabriela Roberta Vítů, nejlepším týmem Univerzita Karlova

amcr-muzi-750Poslední individuální šampionát této sezóny hostil na přelomu srpna a září Panorama Golf Resort Kácov a jeho devítijamková hřiště River a Meadows. Z mistrovských titulů se po třech dnech radují Milan Kotrba (na úvodním snímku uprostřed), Gabriela Roberta Vítů a A-tým Univerzity Karlovy Praha. Závěrečného vyhlášení výsledků a dekorování nejlepších hráčů, hráček a týmů se zúčastnil prezident ČGF Vratislav Janda (na úvodním snímku vpravo)

Celý článek...
Kristýna Napoleaová: Plány na papíře jsou daný a definovaný

Napoleaova-2-750Co si budeme namlouvat, že. V Saudské Arábii probíhalo druhé kolo turnaje Aramco Saudi Ladies International Presented by Public Investment Fund s milionovou dotací v amerických dolarech, startovní pole nabízí silná jména a na leaderboardu se posouvá vzhůru jamku po jamce české jméno. Tehdy zazněla ta otázka poprvé, a ne naposledy. Kdo je ta Kristýna Napoleaová? Po kolech 72, 66 (!), 74 a 70 se celkové skóre zastavilo na 282 ranách, tedy šesti pod normou hřiště. A velice impresivní výsledek v podobě druhého děleného místa byl na světě.

Celý článek...
Black Stork – návštěva po letech

svk-lomnica-ilu1-750Kdysi v počátcích mého golfu jsem hrál všech 27 jamek podtatranské krásky Black Stork, ale po příjezdu v letošním létě jsem zjistil, že hřiště je pro mne zcela neznámé – z té mnohosti sedmadvaceti jamek jsem si zapamatoval jen jednu jedinou. O to líp – objevování nových hřišť je prima.

Celý článek...
Zahrajte si golf s přáteli v Beřovicích

Berovice-ilu-750Zajímá vás golf, chcete si ho vyzkoušet a zahrát, ale nechcete být nikde registrování. Pak vyrazte sami, s rodinou, či s přáteli do Beřovic. Stačí přijít a můžete hrát. Nepotřebujete žádné osvědčení pro hru a nemusíte řešit ani oblečení ani obutí. Bag s holemi vám půjčí na místě, stejně jako poskytnou míčky a další drobnosti, jako třeba týčka. Můžete si zahrát na místním devítijamkovém akademickém hřišti, které se řadí mezi nejhezčí a nejzajímavější akademická hřiště v Česku, nebo si zatrénovat na všech tréninkových plochách.

Celý článek...
Objevte možná dosud neobjevený golf na Čapím hnízdě

capi-hnizdo-nadhled-750Tak trochu dosud neobjevené zůstává golfové hřiště v resortu, který jinak nemá o publicitu nijakou nouzi. Spíš naopak. Řeč je totiž o Čapím hnízdě a devítijamkovém hřišti, které je jeho součástí. Jedním dechem je třeba dodat, že ti, kdo tohle hřiště objeví poprvé, budou překvapeni. Velice mile. A to i navzdory tomu, že hřiště s parem 28 nabízí osm tříparových jamek a jedinou čtyřparovou.

Celý článek...
Patujte jako Cameron Smith

Smith puttVětšina adeptů golfu se učí tuto krásnou hru na základě jakýchsi instrukcí, které získávají buďto od více či méně profesionálních trenérů, nebo od zkušenějších spoluhráčů. V podstatě začínající golfista kopíruje nějaké postupy, které mu byly doporučeny nebo o nichž se dočetl. Součástí takových instrukcí je i údajná nutnost uskutečnit před patem několik cvičných patů nedaleko míčku. Většina z nás věřila, že je to naprosto potřebné. A tak rekreační golfisté poctivě a často bezmyšlenkovitě „šmrdlají" několikrát patrem po trávě greenu nebo foregreenu, než skutečně udeří míček. A drtivá většina se nikdy nezamýšlí, zda je to opravdu nutné a jak to zvyšuje nebo snižuje efektivnost patování.

Celý článek...
Adidas: Inspirace zelenou

Play GreenKdyby golfová hřiště mohla mluvit, pravděpodobně by za svou oblíbenou barvu označila zelenou. Stromy, rostliny a tráva totiž patří k základním stavebním kamenům hřiště a, poeticky řečeno, utvářejí jeho krásu, osobnost i charakter. Renomovaná sportovní značka se i proto rozhodla vyjádřit tomu všemu respekt, a tak se zrodila kolekce adidas Play Green. Zcela jistě ji ocení golfisté, kterým osud životního prostředí není lhostejný.

Celý článek...


KOMERCE
Veletrh FOR INTERIOR v září uvede trendy barev a materiálů pro interiéry, bytový design i tisíce modelů nábytku

for-interior-750Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR bude přehlídkou novinek a trendů ze světa nábytku a interiérového designu. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO PRAHA sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program. Partnerem veletrhu FOR INTERIOR 2022 je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Celý článek...

Orea
Další zprávy
Golf aktuálně
Češky o sobě daly znát
Challenge Tour: Solidní Mrůzkovo vystoupení
Zalatoris přijde kvůli zranění zad i o Prezidentský pohár
Kdo letos vydělal nejvíc sázkařům? Jméno vás nejspíš trochu překvapí
Dustin Johnson se propadá žebříčkem, už není ani v elitní dvacítce
McIlroy stlačil průměr ran na kolo, Smith má rekordní úspěšnost birdie pokusů
Kopírují LIV Golf, prohlásil o novinkách na PGA Tour Westwod
Více turnajů i rozšíření programu PIP. Vedení PGA Tour hlásí novinky
Gratulace od legendy. Co vzkázal Tiger fedexcupovým hvězdám?
I o něm se šuškalo, tenhle Cameron ale zůstává věrný PGA Tour
Golfová hřiště ČR
Objevte možná dosud neobjevený golf na Čapím hnízdě
Zahrajte si golf s přáteli v Beřovicích
Startují dětské golfové tréninky ve Mstěticích
Užijte si balíček Play&Stay v Mladých Bukách
Vojtěch Matějček: Hit Modrá je dobrá vznikl už dávno. V Berouně došel naplnění
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020