Golfové noviny


22. srpna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
ForInterior
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Největší hendikep

Víte, jaký mají někteří golfisté největší hendikep?

Celý článek...
Titul z Czech Masters si odváží Max Kieffer

Kieffer-getty-750Jediný turnaj kategorie DP World Tour, který se u nás odehrál 18.–21. srpna na Albatrossu, poznamenalo počasí, jež dovolilo odehrát pouze tři kola. Nejlépe se tentokrát s nástrahami hřiště vyrovnal Němec Max Kieffer, který si po kolech 68, 66, 66, celkem -16 připsal své první vítězství na Tour. Ze sedmnácti Čechů na startu prošli cutem tři. Nejlepší z nich David Tomi dělil s výsledkem -3 jednapadesáté místo, Aleš Kořínek (-1) a dělené šedesáté místo a Matěj Bača (+1) a dělené třiašedesáté místo.

Celý článek...
titleist-avx
PGA Tour: Další díl finále FedEx Cupu patřil Cantlaymu

Can BMWPrůběžně vedoucí muž FedEx Cupu Will Zalatoris sice vstoupil do BMW Championship o něco hůře než konkurenti, po dvou kolech nicméně zůstával ve hře o solidní umístění v turnaji a tím i v celkovém pořadí. Bohužel ve třetí rundě musel odstoupit, čehož využili jeho soupeři. Ideálně se v rundě, kvůli možnému přeskupení pořadí nazývané „moving day", chopil příležitost Patrick Cantlay a šesti údery pod par se vyšvihl do čela. Na čele nakonec vydržel, když před Stallingsem uhájil nejtěsnější možný náskok a obhájil loňský triumf. Oba hlavní protagonisté šli totiž závěrečnou rundu shodně za 69 úderů.

Celý článek...
OGS 2022: V Čeladné zvítězili Miroslav Marčík, Jaroslav Farník a Jana Kudelová

ogs-celadna-k3-750V pořadí šestnáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 17. srpna na kultovní osmnáctce Old Course na Čeladné, která navzdory horkému počasí přilákala více než stovku hráčů. Soutěžilo se ve třech kategoriích, kterým dominovali Miroslav Marčík, Jaroslav Farník a Jana Kudelová (na snímku uprostřed).

Celý článek...
Cameron Tajemný. Smith mlží kolem LIV Golf, na BMW Championship ale hrát nebude

Smith-Cameron-Open-750Na FedEx St. Jude Championship bral minulý týden slušné, nicméně nijak zázračné dělené třinácté místo, přesto se o něm mluvilo snad ze všech nejvíc. Cameron Smith, australský vítěz posledního majoru letošní sezony, jubilejního 150. The Open, byl v médiích zmiňován hned z několika důvodů. A tím nejčastějším byly - jak jinak - spekulace kolem jeho případného odchodu z PGA Tour ke konkurenční LIV Golf Invitational.

Celý článek...
titleist-ts
Velké jubileum aneb Golfresort Haugschlag slaví 35 let!

haugschlag-terasa-750Letos slaví Golfresort Haugschlag pětatřicáté narozeniny. A na to se celý waldviertelský tým jaksepatří připravoval už od loňska, postupně naleštili celý resort do příjemného, čerstvého, elegantního světla: s maličkou troškou nadsázky najdete novou klubovnu, novou restauraci, nové terasy, nové konferenční sály, nové hotelové pokoje a mnoho dalšího. V Haugschlagu je všechno nové!

Celý článek...
Vojtěch Matějček: Hit Modrá je dobrá vznikl už dávno. V Berouně došel naplnění


beroun-matejcek-750Když se řekne Beroun Golf Club, od začátku letošního roku už Royal Beroun Golf Club, musí zákonitě padnout i další jméno: Vojtěch Matějček. Prezident berounského klubu se pohybuje v českém golfu už třetí desetiletí. Řediteloval na Karlštejně, pomáhal rozjet golf v Sokolově, ale tu největší část „golfového" života prožil právě v Berouně. S jeho působením je pokaždé spojené i něco speciálního, neobvyklého. V Berouně třeba to, že jde o privátní klub, který ale nezná zimní „zavírací dobu", a je i domovem Czech Open.

Celý článek...
Tak trochu jiný turnaj na Čertově břemeni

cebr-klubovna2-750Tak trochu jiný turnaj můžete zažít – pokud už jste ho nezažili – na Čertově břemeni o víkendu 27. a 28. srpna. Sérii jedinečných a otevřených turnajů Geum Golf Tour Čertovo břemeno totiž provází nejen přátelská atmosféra a perfektně připravené hřiště, ale také skvělý catering. Turnaje se totiž konají v rámci Gurmánských víkendů, během nichž ochutnáte maso od místních farmářů, ryby z nedalekých rybníků, tuňáka z dalekých moří, nebo lanýže z Alby. Menu a jídlo sestavují vyhlášení šéfkuchaři. Během Gurmánských víkendů je připravený další doprovodný program, ať už sobotní akademie, nebo nedělní turnaj pro děti, nebo cyklistické tréninky s bývalým mistrem světa Ivanem Rybaříkem.

Celý článek...
Využijte cenové prázdniny na Darovanském dvoře

dar-dvur-club-750Golf v Darovanském dvoře si v srpnu užijete dvojnásob. Proč? Místní klub vyhlásil cenové prázdniny, díky nimž si zahrajete extra výhodně. Co to znamená? Čtvrtý hráč ve flightu, nebo děti hrají zdarma, bugy si lze půjčit s 50% slevou a o víkendu je v fee i hra na veřejném 9jamkovém hřišti úplně zadarmo. Využít lze i zvýhodněnou hru od 17 hodin do západu slunce. Je pak jen na vás, kolik stihnete odehrát jamek. Staří přijet a vyzkoušet si to na vlastní kůži.

Připravil: Alois Žatkuliak

Celý článek...
Užijte si golf i hýčkání v Alfrédově

alfredov-750Užít si dny plné golfu v nádherné přírodě s možností dalšího aktivního odpočinku v podobě vycházet do okolí, nebo hýčkání v místním wellnessu, to vše můžete v golfovém resortu Alfrédov. Stačí využít balíček golfový pobyt pro dva, který obsahuje jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, jednu neomezenou golfovou hru pro dvě osoby, čtyři žetony na driving, slevu 30% na bugy, 30% slevu na wellnes a neomezený vstup do fitness, to vše za 3370 korun pro dvě osoby.

Celý článek...
Nohy jako slon

nohaI golfem nepolíbenému člověku je jasné, že golfisté nachodí mnoho kilometrů, což je dobré pro vybudování skvělé kondičky, ale jsou dny, kdy se může přidružit únava nohou. Obzvlášť v tomto parném letním období, kdy vysoké teploty ubírají na síle a přidávají na objemu dolních končetin. A právě o únavě nohou a jak s ní zatočit budou pojednávat následující řádky.

Celý článek...
Puma: Pružnost, komfort, kontrola

IgnTak se ve stručnosti dají popsat přednosti jednoho z nejnovějších modelů obuvi od Pumy. Její jméno zní Ignite Articulate a slibuje posun v segmentu obuvi opatřené výčnělky na novou úroveň, a to díky zcela novému designu charakteristickému tvarovanou podešví, mezipodešví i svrchní vrstvou, které se ohýbají s chodidlem, čímž zaručují nejvyšší možnou míru pohodlí a podpory.

Celý článek...

Mstetice
Další zprávy
Golf aktuálně
Trio z LIV neuspělo s žalobou kvůli startu ve FedEx Cupu
Fowler vyhodil dlouholetého kedíka. Těžké pro nás oba, přiznal
Finau útočil na Tigera. Kolik kol v řadě nasbíral za 68 ran či lépe?
Theegala se v Memfisu opět připomněl. Letos už má 11 kol bez jediného bogey
Plaketa k památné ráně Dustina Johnsona v Memhpisu musela pryč
To tu ještě nebylo. Neuvěříte, kde skončil v Memhpisu míček jednoho z domácích golfistů
Další podezřelý? Matsuyama vynechal St.Jude, bookmakeři v tom tuší zradu
Sedmdesát jmen pro BMW Championship. Kdo urval místo na poslední chvíli?
Rekordní třetí výhra ve FedEx Cupu se Rorymu vzdaluje, napoprvé neprošel ani cutem
Playoff plné vody. Straka a Zalatoris napínali nervy fandů až do konce
Golfová hřiště ČR
Vojtěch Matějček: Hit Modrá je dobrá vznikl už dávno. V Berouně došel naplnění
Tak trochu jiný turnaj na Čertově břemeni
Užijte si golf i hýčkání v Alfrédově
Využijte cenové prázdniny na Darovanském dvoře
Petr Kolář: Golf se vztahem k životnímu prostředí
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Vincentka 2
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020