Golfové noviny


15. srpna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Kdybych tak měl drajvy jako Tiger Woods!

Nešťastný golfista sedí po další nevydařené rundě u večeře a stále dokola lamentuje: „Kéž bych jen měl tak dlouhé rány jak Tiger Woods! To by byla jiná hra."
Manželce, která to poslední dobou musí poslouchat pokaždé, když se muž vrátí z hřiště, dojde tentokrát trpělivost a opáčí:

Celý článek...
PGA Tour: Konečně se dočkal

zalatoris judeWill Zalatoris prakticky od svého příchodu na PGA Tour, kde působí druhou sezonu, klepal na vítěznou bránu. Bez ohledu na to, zda šlo o major či podnik menšího významu, několikrát měl výhru na dosah. Dočkal se však až v neděli na FedEx St. Jude, prvním podniku play-off FedEx Cupu, do jehož čela se tak posunul.

Celý článek...
titleist-avx
Kořínek atakoval na Czech Open magickou 59, rozstřel s Brunem prohrál

beroun-brun-750Golfovou parádu předvedl ve finálovém kole Czech Open 2022 Aleš Kořínek. Zahrál 60 ran, vytvořil nový rekord berounského hřiště a díky tomu dokázal i dohnat i dosud suverénně vedoucí Juliena Bruna (na snímku). Oba nakonec dohráli po 72 jamkách se skóre -23 a o vítězi muselo rozhodnout až play-off. V něm už měl navrch favorizovaný Francouz.

Celý článek...
Luboš Klikar: Golf v Česku? Z otloukánka respektovaný sport

Klikar-Kodejs-750Jaká je úroveň českého sportovního golfu? Kam se posunul po třech desítkách let doslova bouřlivého rozvoje? Měřeno čistě výsledky, čeští hráči už dokázali zvítězit na podnicích třetí ligy na Pro Golf Tour, druhé ligy na Challenge Tour, mezi ženami už český golf registruje i vítězku v první lize na Ladies European Tour. Češi hráli i na posledním olympijském turnaji v Tokiu. Je to málo, nebo to odpovídá realitě? Odpovědi s námi hledal Luboš Klikar (na snímku vpravo), aktuálně technický ředitel ČGF, ale především člověk, který poznal český golf skrz naskrz z různých úhlů pohledu – ať už jako bývalý prezident GC Semily, během svého působení v České golfové federaci v různých pozicích, nebo jako mezinárodní rozhodčí.

Celý článek...
Petr Kolář: Golf se vztahem k životnímu prostředí

Dobrouč-owners-750Báječné hřiště v srdci přírody, které se nachází v podhůří Orlických hor, to je golf v Dobrouči. Právě tady před dvěma lety vyrostl moderní golfový resort, který si nepotrpí na přehnaně formální prostředí, ale chce, aby se na něm hráči cítili jako doma. Jak se to daří? Nejen o tom jsme si popovídali s majitelem a stavitelem hřiště Petrem Kolářem (na snímku vlevo).

Celý článek...
titleist-ts
OGS 2022: V Olomouci hráli prim David Novotný, Daniel Ditmar a Adam Dvořák

ogs-olomouc-k3-750V pořadí patnáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 10. srpna na tradičně pohodovém hřišti v Olomouci. I počasí přálo, a tak každý, kdo pomýšlel na stupně vítězů musel nasbírat přes čtyřicet stablefordových bodů. Ovšem i mezi čtyřicátníky byla tentokrát docela hustá tlačenice, ve které se nejlépe zorientovali vítězové tří vypsaných kategorií David Novotný, Daniel Ditmar a Adam Dvořák (na snímku uprostřed).

Celý článek...
Syn Marc se golfové legendě Garymu Playerovi zrovna nepovedl

Player-getty-750Golfová legenda Gary Player má problém. O to horší, že se svým synem Marcem (oba na společném snímku), který byl i jeho bývalým manažerem, ale už se nějaký čas nestýkají. Teď 86letý Jihoafričan zjistil, že se bez jeho vědomí dostaly do aukce jeho trofeje a další předměty, které během své výjimečné kariéry získal. A je za tím právě jeho syn Marc.

Celý článek...
Stacy Lewis: Únik z bankru

slAmerická golfistka Stacy Lewis nepatří k nejdelším hráčkám LPGA Tour, řadí se ovšem k nejkonzistentnějším. Nejspíš i proto v minulosti dosáhla až na vrchol světového žebříčku. Významnou roli v tom sehrává úspěšnost na greenech a kvalitní hra kolem greenů.

Celý článek...
Phantom znovu řádí!

x5sSpolečnost, kterou zprvu konkurence mírně škodolibě nazývala „bílými límečky", zastupují špičkové patry Scotty Cameron, reprezentované řadou Phantom X. Sedmička nových modelů patrů Scotty Cameron Phantom X dorazila na prodejní pulty už na jaře, tři další přibyly nedávno. Jedná se o hole typu mallet s novým texturovaným gripem a novou grafikou, společná všem je líc z nerez oceli 303, vyměnitelná závaží v patě a špičce i cena 430 dolarů.

Celý článek...
Rakouský Murtal – čtyři hřiště s vouchery 1=2!

Rak-Murtal-750Murtal = údolí řeky Mur: lesy a jezera, lesy a hory, lesy a řeka, lesy a golfová hřiště. A všechna čtyři místní hřiště mají jedno společné: jsou partnery našeho časopisu v projektu 1 = 2, akceptují po všechny dny v týdnu vouchery našeho časopisu jedno fee, dva hráči. Letos už posedmé! A podívejte se, jaká jídla doporučujeme na každém hřišti po hře.

Celý článek...
Hotel Livada Prestige*****: nádherné zážitky ze Zámuří a golfového hřiště s nejdelší jamkou Slovinska

livada-golf-2-750Oblast Zámuří má takové to zvláštní něco, které nejde dobře vyjádřit slovy. Něco, co potřebujete vidět, slyšet, dotknout se a ochutnat. Hotel Livada Prestige in Terme 3000 - jediný pětihvězdičkový hotel v Zámuří – má vše, co potřebujete pro dokonalý zážitek v tomto nadčasovém kraji.

Celý článek...
Stáhněte si vstupenky na veletrh FOR INTERIOR

for-interior-750Pokud se chystáte se na největší veletrh nábytku, interiérů a bytového designu, který se uskuteční 20. – 24. září v pražských Letňanech, pak možná rádi využijete naši nabídku volných partnerský vstupenek, se kterými již nemusíte k pokladnám, ale můžete zamířit přímo ke vstupu.

Celý článek...

Mstetice
Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Parádní představení na úvod a titul
Další nezdárný syn Garyho Playera. Tenhle měl prodávat věci bez jeho vědomí
Hráči z LIV Golf žalují PGA Tour. K přeběhlíkům se má přidat i Cameron Smith
Dojemné loučení. Nick Faldo ve studiu neudržel slzy
Trable na letištích pokračují. Nově je zažili Morikawa nebo Lowry
O kartu na PGA Tour přišla letos mnohá známá jména
Pro Golf Tour se chystá do Západních Čech
Američan klusal na green kvůli šanci na FedEx Cup. Proklouzl tam i Fowler
Krutý brejk pro Johna Huh! Míček uhnul od esa na poslední chvíli
Zalatoris propustil kedíka po polovině turnaje. Jaký byl důvod?
Golfová hřiště ČR
Petr Kolář: Golf se vztahem k životnímu prostředí
Zahrajte si otevřené Mistrovství Panorama Golf Clubu!
Začni s golfem ještě v srpnu
Odhalte krásy golfu v Olomouci
Zahrajte si Karlštejn za zvýhodněné fee
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Garmin
Vincentka 2
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020