Golfové noviny


08. srpna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Golf je hra vynalezená bohem

Golf je hra, kterou vynalezl bůh,...

Celý článek...
PGA Tour: Korejský koncert

Kim WynStrhující jízda finálovou rundou v podobě devíti ran pod par vynesla jihokorejskému golfistovi Joohyungu Kimovi premiérový titul na okruhu PGA Tour. Vítr vzal z plachet všem svým soupeřům už na první devítce, na níž uhrál šest berdíků a jeden eagle, radost mu tak nepokazilo ani bogey z desítky.

Celý článek...
titleist-avx
Mistry ve hře na rány se stali Filip Jakubčík a Denisa Vodičková

ciac2022-winn-750Obě zlaté medaile z Mezinárodního mistrovství ČR ve hře na rány zůstaly doma. Zásluhu na tom mají Filip Jakubčík a Denisa Vodičková (na snímku).

Celý článek...
OGS 2022: Liberecký Ypsilon patřil Františku Urešovi a Janu Truxovi; citrín od Fancy Diamon si odvezl Bohumil Juračka

ogs-ypsilon-k2-750V pořadí čtrnáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 3. srpna na dokonale vyladěné Ypsilonce, které dokázalo hráče rozehřát ještě více než počasí. A přestože se sezona přehoupla do druhé poloviny, i zde bylo potřeba zahrát, pokud jste pomýšleli na přední umístění, více než čtyřicet stablefordů, což nebyl žádný problém pro oba vítěze vypsaných katergorií – Františka Ureše a Jana Truxu.

Celý článek...
Berounské Czech Open se blíží

Czech-Open-Sluka-750Prakticky kompletní domácí profesionální i amatérská golfová špička, zajímavá a početná konkurence ze zahraničí, v banku půl milionu korun, to jsou základní údaje k turnaji Czech Open 2022, který se odehraje 11. – 14. srpna tradičně na hřišti Royal Beroun Golf Clubu. Ve startovní listině nechybí trojnásobný vítěz Czech Open Filip Mrůzek, který se představí na berounské osmnáctce hned v několika rolích – jako obhájce loňského titulu plus majitel rekordu hřiště s výsledkem 62 ran a nejnižšího vítězného skóre, kterým bylo loňských -24.

Celý článek...
titleist-ts
Cesty Rakouskem aneb Diamond Forever

Rak-Diamond-ilu2-750Rakouský Diamond Country Club Atzenbrugg se rozrůstá. Jedinečné mistrovské hřiště, luxusní apartmánový hotel, velmi dobré jídlo a přátelské zacházení celého týmu. Je spousta důvodů, proč si tady udělat pár dní dovolené. A teď přibyly ještě další. Každé jaro, než rozkvetou sněženky, sedíme nad kalendářem a časopisy. Otázkou není kam, nabídka je nepřeberná, ale kam kdy. Člověk se nechce vzdát zopakování zážitků z míst, kde se mu líbilo, a zároveň touží objevovat něco dalšího. Kalendář však není nafukovací. A každý má pár stálic, které nevynechává.

Celý článek...
Golfový i gurmánský víkend na Čertově břemeni

cebr-jednicka-750V pořadí už pátý turnaj série Geum Golf Tour Čertovo břemeno se odehraje v neděli 7. srpna. A tradičně je opět součástí místních Gurmánských víkendů, takže vedle golfu si vychutnáte v sobotu a v neděli i dobré jídlo a pití. Tentokrát na téma American BBQ párty. Takže ochutnáte nejen klasický hovězí steak, ale také trhané maso, domácí hamburger a spoustu dalších skvělých specialit od místních kuchařů. Dorazit na celý víkend mohou i rodiče s dětmi, protože pro jejich ratolesti je připravená sobotní golfová akademie a další program včetně rybaření, čo noční bojovky. A v neděli si děti zahrají svůj vlastní turnaj.

Celý článek...
Prázdninová akce v Kynžvartu

Kynzvart-zamek-750Prázdniny ještě zdaleka nekončí a s nimi ani prázdninové akce v golfovém resortu Kynžvart. Přijďte si zahrát místní osmnáctijamkové hřiště v úžasném prostředí parku u Metternichova zámku za zvýhodněnou cenu. Co pro to udělat? Při platbě on-line přes TeeTime si na Kynžvartu zahrajete v pondělí za 750 korun a od úterý až do neděle za rovnou tisícovku. Akce platí do 31. srpna. A kdo bude chtít na vlastní oči špičkový golf, může dorazit do Kynžvartu na konci srpna – od 26. do 28. se tady hraje jeden z turnajů Pro Golf Tour.

Celý článek...
Golf a taneční párty na Kunětické Hoře

Kuneticka-hora-750Spojení golfu, letní taneční párty a akce Rumové léto? Proč ne? To vše můžete zažít golfovém resortu na Kunětické Hoře. Třetí ročník letního Texasu dvojic, který se koná 6. srpna, je totiž spojený nejen s následnou letní taneční párta, ale také s akcí Rumové léto v Pardubicích. Turnaj startuje ve 13 hodin canon startem, od 19 hodin už pro změnu začíná taneční párty. Ochutnávka rumů je připravena na terase klubovny, ale nejen to. Po hřišti se bude pohybovat speciální rumová bugy. Přijďte si užít golf, tanec a skvělou zábavu na jednom místě.

Celý článek...
Grund Resort a jejich nabídky a balíčky

gruVyužijte zvýhodněných nabídek hotelu Grund Resort Golf & Ski, kde pro vás připravili řadu speciálních nabídek a balíčků. Ty můžete využít jak pro sebe a svou drahou polovičku, tak je věnovat jako dárek vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům. Zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou.

Celý článek...
Cviky na střed těla I

marrko 1Jak jsme slíbili v předchozím vydání časopisu, ve spolupráci s MARRKO CORE přinášíme seriál cvičení na posílení středu těla, posílení ochablého svalstva i na odbourání svalových dysbalancí a zlepšení koordinace pohybu.

Celý článek...
Garmin: Souboj titánů

fenix 7Výrobce těchto sportovních hodinek nazývá model fēnix bez skrupulí kultovním. A my mu musíme dát za pravdu. Ostatně jejich oblibu i funkčnost přesvědčivě dokládá sedmička v názvu. Co všechno novinka Garmin fēnix 7 umí a jak je to tedy s oním soubojem?

Celý článek...

Mstetice
Další zprávy
Golf aktuálně
Ryder Cup 2023 bez přeběhlíků? Takhle by týmy v Římě mohly vypadat
Úmrtí basketbalové legendy. Russell byl ale také dobrým golfistou
Umím to stejně jako brácha. Jack Cantlay zaujal hned při své premiéře
Ben Hogan v problémech. Známá značka uzavřela své prodejny
Náplast pro Stensona? Ztrátu kapitánství vykoupil ziskem víc než čtyř milionů dolarů
Liv Golf prý chystá žalobu kvůli FedEx Cupu, jeho řady mezitím rozšířil Bubba Watson
Trump pohřbil exmanželku na golfovém hřišti. Údajně proto, aby nemusel platit daně
Dva komici v jednom flajtu. Homa a Dahmen se špičkovali už před turnajem
Po dvanácti neúspěších konečně cut. Zkušený Američan prolomil smůlu
To je trapas, bědoval Američan. Naopak, bylo z toho hole-in-one!
Golfová hřiště ČR
Golfový i gurmánský víkend na Čertově břemeni
Prázdninová akce v Kynžvartu
Golf a taneční párty na Kunětické Hoře
Grund Resort a jejich nabídky a balíčky
Marcela Pavlíková: Golf jako výzva v místě, kde lišky dávají dobrou noc
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Garmin
dobrouč-2
Vincentka 2
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020