Golfové noviny


18. července 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Držte hlavu dole

Víte, proč golfoví profíci chtějí, abyste během úderu drželi hlavu dole?

Celý článek...
PGA Tour, DP World Tour: Smithovo finálové galapředstavení

Smi OpV golfovém chrámu ve finále jubilejního 150. ročníku Open Championship Cameron Smith doslova řádil. Parádní jízda mezi desátou a čtrnáctou jamkou, kde skóroval pětkrát v řadě, mu zajistila náskok, díky němuž vstupoval na poslední odpaliště v roli lídra. Nic na tom nezměnil ani eagle jeho parťáka z flightu Camerona Younga před zaplněnými tribunami osmnáctky v St. Andrews. Australan doklepl do birdie a o ránu před Youngem vybojoval svůj první major.

Celý článek...
Nejhorší věci, které můžete na hřišti udělat. Tak je radši nedělejte, 2. díl

ilu-advice-750Golf má svá pravidla. Psaná a doslova staletími odzkoušená. A má taky svá nepsaná pravidla. Pokud je porušíte, nedostanete žádný trest, žádnou trestnou ránu navíc, ale rozhodně se nestanete oblíbeným parťákem ve flightu. Prostě existuje pár věcí, které na golfovém hřišti nedělejte, nebo naopak dělejte. To podle toho, o co zrovna jde. Takže čemu se vyhnout a na co naopak nezapomenout? Nabízíme pár tipů ve 2. dílu...

Celý článek...
OGS 2022: V Dolní Dobrouči zahráli nejlépe Stanislav Helan, Kamil Sečka a Josef Slezák

ogs-dobrouc-k1-750V pořadí jedenáctý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 13. července uprostřed panenské přírodní scenérie, kterou u nás nabízí výhradně Golf Dobrouč a který ve své třetí sezoně nabízí dokonalý test jak vašich golfových dovedností, tak fyzické zdatnosti. Hrálo se ve třech kategoriích a perfektně připravené hřiště včetně rychlých a hladkých greenů dokázali nejlépe využít Stanislav Helan (na snímku uprostřed), Kamil Sečka a Josef Slezák.

Celý článek...
Právě vyšla naše ročenka Rakouský golf 2022 v češtině!

rakousky-golf-250Díky zájmu rakouských hřišť o naše hráče vychází ročenka už po desáté! Na jejích 100 stránkách najdete inzeráty a základní informace o nejvýznamnějších rakouských hřištích, spoustu nabídek, zejména golfových balíčků, díky nimž pořídíte váš golf v Rakousku levněji. Samozřejmě nechybí ani nabídky hotelů a penzionů v blízkosti golfových hřišť.

Celý článek...
Golf pro ranní ptáčata na Austerlitzu

austerlitz-750Golf pro všechny, kdo si rádi přivstanou. Nebo chcete-li, golf pro ranní ptáčata si můžete užít na osmnácti jamkách Austerlitz Golf Resortu. Už od konce června je možné na místním hřišti hrát od 6:30, ale s tím, že je třeba respektovat údržbu hřiště. Recepce je otevřená od 7 hodin, a pokud nejste členy GCA, kteří mohou využít samoodbavení, je možné se odbavit dodatečně po hře. Bugy lze použít a rezervovat až od 7 hodin.

Celý článek...
Poslední místa na příměstských táborech na Ypsilonce

ypsilon-750Ještě stále nevíte, jak zabavit děti o prázdninách? Tak neváhejte a přihlaste své ratolesti na letní příměstský tábor na Ypsilonce. Ještě zbývají poslední volná místa v termínech 18.–22. července a 8.–12. srpna. Příměstské letní tábory jsou vhodné pro děti ve věku od 7 do 15 let a za 3900 korun zažijí vaše děti nejen nezapomenutelný týden plný sportu, her a nových kamarádů, ale především objeví tajemství golfu. Stravování po celý den včetně pitného režimu jsou zajištěné.

Celý článek...
Golf jen kousek za německými hranicemi aneb Tradice, srdečnost a přírodní krásy k tomu

Nem Postwirt 750Dálky, samota, nekonečný prostor a svoboda. Jedním slovem pohoda, která je v dnešní době ve velkých aglomeracích již skoro minulostí, láká do zajímavých i odlehlých míst, kde si člověk snadno splní svá přání a touhy. K těmto cílům zajisté patří i národní park Bavorský les – německá strana naší Šumavy.

Celý článek...
Will Zalatoris: Vyvracení mýtů

ZalAmerický golfista Will Zalatoris sice zatím čeká na svůj vavřín z PGA Tour, přesto už můžeme tvrdit, že z komety přerost ve stálici čeřící hladiny vyšších příček výsledkových listin. A to jej určitě opravňuje k udělení několika zajímavých rad.

Celý článek...
Puma: S úctou k tradici

BodlakJubilejní 150. Open Chmapionship, navíc na ikonickém hřišti v St. Andrews. To si žádá něco speciálního. A přesně podle toho se zařídil uznávaný výrobce sportovní obuvi a oblečení a vyzbrojil Brysona DeChambeau, Gary Woodlanda a Emiliana Grilla kolekcí Puma Lowlands.

Celý článek...


KOMERCE
Neplýtvejte svým časem! Pořiďte si CRM a vyrazte raději na golf!

grafika-1-750Zná to téměř každý podnikatel. Meetingy, zakázky, nové kontakty, rozpočty, delegování a dohledávání informací zpětně v emailech či mobilech. Ať už jste OSVČ, majitel korporátu, či ředitel, který vede menší nebo větší tým, potýkáte se někdy se sháněním informací, telefonováním nebo ztrátou dat, která jsou pro vaše podnikání velmi důležitá. Tím pádem ztratíte kromě dat i čas, který je už sám o sobě pro vás velmi drahocenný. Možná je na čase si pořídit CRM systém. Vaši pravou ruku, která vám ušetří čas i peníze a vše si bude pamatovat za vás. A vy můžete místo trávení volného času v kanceláři, vyrazit raději na golf!

Celý článek...

Mstetice
Další zprávy
Golf aktuálně
Třináctku v Augustě rozkopali. Příliš snadný pětipar má dostat novou podobu
Další golfová svatba. Jméno ženicha ale asi tentokrát neuhádnete
Normana na jubilejní Open nepozvali. Správné rozhodnutí, míní Tiger
Tiger škádlil před Open Roryho i Justina Thomase. Vydrží mu nálada?
Boj o nováčka sezony je dál vyrovnaný. Napoví i v něm The Open?
K LIV Golf míří i Casey. Spieth fámy o útěku z PGA Tour rozhořčeně popřel
Last minute Open. Trojice šťastlivců proklouzla na velké jubileum slavného turnaje
Homa zase bavil fandy na sítích, zaujal ale i pílí ve Skotsku
Eso znamenalo auto i pro kedíka! A skorojmenovec Spieth tomu nechtěl věřit
Pošťák zazvonil dvakrát. Poston má jeden unikátní rekord
Golfová hřiště ČR
Golf pro ranní ptáčata na Austerlitzu
Poslední místa na příměstských táborech na Ypsilonce
Skvělé hřiště i jídlo nabízí Kestřany
Zážitky golfové i degustační zažijete na Čertově břemeni
Vyzkoušejte golf na 9jamkové akademii v Beřovicích
Regulus-obecný
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Garmin
dobrouč-2
Vincentka 2
rg-2022
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020