Golfové noviny


11. července 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Dnes jsem zahrál jeden pod

Dnes jsem zahrál jeden pod.

Celý článek...
PGA Tour, DP World Tour: Schauffeleho prodloužená

SchauXander Schauffele je momentálně k nezastavení a po výhře na Travelers Championship přidal hned dva týdny nato další titul, když ovládl Genesis Scottish Open. Na jubilejní The Open, hrané v ikonickém St. Andrews, tak pojede s nálepkou horkého uchazeče o Claret Jug. „Člověk by se chtěl stát součástí historie," nezastírá své ambice před majorem, který vypukne už za pár dní.

Celý článek...
Nejhorší věci, které můžete na hřišti udělat. Tak je radši nedělejte, 1. díl

ilu-advice-750Golf má svá pravidla. Psaná a doslova staletími odzkoušená. A má taky svá nepsaná pravidla. Pokud je porušíte, nedostanete žádný trest, žádnou trestnou ránu navíc, ale rozhodně se nestanete oblíbeným parťákem ve flightu. Prostě existuje pár věcí, které na golfovém hřišti nedělejte, nebo naopak dělejte. To podle účelu. Takže čemu se vyhnout a na co naopak nezapomenout?

Celý článek...
OGS 2022: Čertovo břemeno si podmanili Tomáš Čuřín, Radislav Dominik a Leona Cesarová

ogs-cebr-k3-750V pořadí desátý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 6. července v idylickém prostředí Čertova břemena. A byla to doslova pohádka. Přestože ranní počasí nahánělo tak trochu strach, se startem prvního flightu se vyčasilo a ideální počasí vydrželo až do konce kola. Hrálo se ve třech kategoriích, kterým dominovali Tomáš Čuřín, Radislav Dominik a Leona Cesarová (na snímku uprostřed).

Celý článek...
Golf mezi horami a mořem

it albarella 750Ať už se rozhodnete pro prodloužený víkend nebo si dopřejete celý týden, Benátsko na severu Itálie (Veneto) má co nabídnout: skvělá golfová hřiště, kulturní zážitky, pověstnou gastronomii a vína. Navíc tu najdete pověstná lázeňská střediska, protože se to tu hemží termálními prameny. Tentokrát jsem zvolila kouzelnou krajinu termálních lázní v Euganských horách, které obklopují Padovu a Vicenzu v severovýchodní Itálii. Benátsko má pět milionů obyvatel a dělí se na sedm provincií. Hlavním městem jsou Benátky. Benátsko ovšem sahá i do hor: Dolomity ho lemují na severu a na západě ho ohraničuje Gardské jezero a údolí řeky Mincio.

Celý článek...
Vyzkoušejte golf na 9jamkové akademii v Beřovicích

berovice1-750Všichni, kdo s golfem začínají, nebo se ho teprve chystají objevit, mohou své první kroky udělat na devítijamkovém akademickém hřišti v Beřovicích. To proto, že i na tomhle hřišti složeném z tříparových jamek od délkách od 43 metrů do 200 metrů najdete vše, co na plnokrevném osmnáctijamkovém hřišti, tedy zajímavě tvarované jamky, kvalitní greeny a všechny druhy překážek včetně vodní plochy. Zahrají si i ti, kdo ještě nemají golfové osvědčení pro hru. Stačí zaplatit vstupné a můžete hrát celý den. A pokud nemáte ani vybavení, v recepci je půjčovna golfového náčiní. Na své si ale přijdou i zkušení hráči, protože místní akademie dokonale prověří jejich krátkou hru.

Celý článek...
Užijte si Krumlovské léto 22

Cesky-Krumlov-klub-750I letos najdete v akční nabídce golfového resortu Český Krumlov zajímavou možnost neomezeného golfu a ubytování v rámci Krumlovského léta 22. Můžete si vybrat ze dvou balíčků. První obsahuje ubytování na tři noci se snídaní plus čtyři dny golfu od neděle do středy, nebo od pondělního rána do čtvrtka za cenu 5400 korun. Druhý balíček nabízí ubytování na dvě noci se snídaní plus tři dny golfové hry za 4100 korun. V ceně je i vstup do hotelového bazénu a na vybrané lázeňské procedury je poskytována sleva 50%, např. na pivní lázně.

Celý článek...
Zážitky golfové i degustační zažijete na Čertově břemeni

cebr-jednicka-750V pořadí čtvrtý turnaj série Geum Golf Tour Čertovo břemeno se odehraje 17. července, ale víkend 16. – 17. 7. si na Čertově břemeni můžete vychutnat doslova všemi smysly. Turnaj je totiž opět součástí gurmánského víkendu, tentokrát na téma „Seafood & bar Žlutá ponorka". To znamená, že v nabídce budou sladkovodní i mořské ryby, krevety, chobotnice další mořské plody, samozřejmě ale nebude chybět ani grilovaný steak. Dobré pití pak zajistí barmani z 1er Wines&Spirits. Dorazit mohou i rodiče s dětmi. Ubytovat se je možné přímo v resortu a pro děti je připravena nejen sobotní akademie, ale i další program včetně her a nedělního turnaje.

Celý článek...
Strategie v podání Anniky Sörenstam

An

Desetinásobnou vítězku majoru a někdejší světovou jedničku Anniku Sörenstam asi netřeba dlouze představovat. Třebaže už soutěžnímu golfu na vrcholové úrovní řekla sbohem, její rady určitě přijdou vhod. Velmi často se dostanete do situace, kdy míč dopadne přesně do takové vzdálenosti, že se před následující ranou musíte rozhodovat mezi dvěma za sebou jdoucími holemi. Co si v takovém případě počít? Zkuste se držet Anničiných tipů.

Celý článek...
Bentley od Garminu

VenTak trochu Bentley. To byla má první myšlenka při pohledu na nový model hodinek od Garminu – Venu 2 Plus. Žádný sporťák cenící ostré zuby, ale taková ta nenápadná elegance, která to však umí rozbalit. Něco mi napovídalo, že tak nějak to bude i s těmito hodinkami. A jaká je realita?

Celý článek...


KOMERCE
Neplýtvejte svým časem! Pořiďte si CRM a vyrazte raději na golf!

grafika-1-750Zná to téměř každý podnikatel. Meetingy, zakázky, nové kontakty, rozpočty, delegování a dohledávání informací zpětně v emailech či mobilech. Ať už jste OSVČ, majitel korporátu, či ředitel, který vede menší nebo větší tým, potýkáte se někdy se sháněním informací, telefonováním nebo ztrátou dat, která jsou pro vaše podnikání velmi důležitá. Tím pádem ztratíte kromě dat i čas, který je už sám o sobě pro vás velmi drahocenný. Možná je na čase si pořídit CRM systém. Vaši pravou ruku, která vám ušetří čas i peníze a vše si bude pamatovat za vás. A vy můžete místo trávení volného času v kanceláři, vyrazit raději na golf!

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
LET: Spilková v desítce nejlepších
Pat roku? Překvapí vás, kde padl a kdo ho měl na svědomí
Faldo končí s komentováním, v televizi jej vystřídá Immelman
Výhra fuč, a pak ještě pokuta. Za co ji vyfasovala Lexi Thompson?
Vtipný Fitzpatrick: životní ránu z US Open si prý pustil skoro milionkrát
Na Travelers řádil amatér Thorbjornsen, zlomil i jeden turnajový rekord
Morikawa zůstává. A na twitteru se řešilo, jestli si správně dává vločky s mlékem
Podivín Kokrak pokazil kolo, před koncem pak prostě odešel ze hřiště
Další pech pro Theegalu, boj o titul ztratil na poslední jamce
Oslavy? Doma, mám výročí s manželkou, smál se vítěz Travelers
Golfová hřiště ČR
Zážitky golfové i degustační zažijete na Čertově břemeni
Vyzkoušejte golf na 9jamkové akademii v Beřovicích
Užijte si Krumlovské léto 22
Golf pro samouky v Beřovicích
Příměstské golfové tábory na Darovanském dvoře
Regulus-obecný
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Garmin
dobrouč -1
Vincentka 2
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020