Golfové noviny


27. června 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip: Cesta k vylepšení švihu

Máte občas problém s technikou provedení golfového úderu? Pokud ano a pokud se vám zdá některá část švihu obzvláště obtížná, máme pro vás jeden léty prověřený tip.

Celý článek...
PGA Tour: Schauffele slaví druhý titul v sezoně

SchauPo dubnovém triumfu na Zurich Classic of New Orleans slaví Xander Schauffele na Travelers Championship druhé vítězství v sezoně. To první vybojoval ve dvojici s Patrickem Cantlayem, shodou okolností svým parťákem z finálového flightu Travelers Championship. Poslední řádná výhra se tak datuje do roku 2019 a jak sám přiznal, tato skutečnost se možná i podvědomě projevovala určitou netrpělivostí ve hře.

Celý článek...
Amatérka Melichová slaví titul na profesionálním golfovém turnaji v Berouně. Přijme okamžité členství na LET?

Melichova-Sluka-750Poprvé v historii vyhrála turnaj nejvyšší evropské série na české půdě domácí golfistka. Z titulu na 4. ročníku Tipsport Czech Ladies Open hraném v Berouně se raduje senzačně amatérka Jana Melichová, dělená druhá skončila Klára Spilková.

Celý článek...
Sára Kousková vydražila svou „Devátou symfonii" za 93 000 Kč

kouskova-drazba-750Čerstvá golfová profesionálka Sára Kousková se chystá na domácí golfový turnaj Ladies European Tour, který se odehraje od pátku do neděle 24. – 26. června v Berouně. A kromě toho, že zde od pondělí pilovala formu, přispěla ve středu svou malbou do unikátní dražby.

Celý článek...
Triumf golfového nerda. Čím vším je zajímavý vítěz US Open Matt Fitzpatrick?

Fitzpatrick-Foster-Getty-750Dva nejvýše postavení hráči na světovém žebříčku bez jediného vyhraného turnaje na PGA Tour vstupovali minulý týden do finálového kola US Open na prvním místě. Vyhrát ale mohl jen jeden, a tím hráčem byl letos Matt Fitzpatrick. Sedmadvacetiletý rodák ze Sheffieldu se tak stal teprve druhým Angličanem za posledních padesát let, který se na třetím majoru sezony radoval z titulu. Zároveň je také prvním hráčem od roku 2016, který své premiérové vítězství na nejprestižnější túře světa urval právě na některém turnaji velké čtyřky - naposledy se takto razantně připomněl onoho roku Danny Willett na Masters.

Celý článek...
Srpnové Czech Open v Berouně navýšilo prize money

Beroun-gc-ilu-750Beroun je domovem golfového Czech Open. Platí to i letos. Po ženském červnovém turnaji LET nechybí v turnajovém kalendáři ani mužské srpnové Czech Open, které se na hřišti Royal Beroun Golf Clubu odehraje 11. – 14. srpna 2022 se zaručenou dotací 500 000 Kč.

Celý článek...
Historická změna na Czech PGA Tour. Výhry již budou brát i amatéři

Karlstejn-pgac-750Jednodenní turnaj Czech PGA Tour, který se odehraje v úterý 12. 7. 2022 v Golf Resortu Karlštejn, se zapíše do historie. Poprvé se zde nebude vytvářet redukované pořadí a výhry tak budou rozděleny podle umístění i mezi zúčastněné amatéry. Takže kdo milujete Karlštejn, váš hendikep je 10 a lepší a máte ve svém golfovém kalendáři v úterý 12. července volné okénko, přijeďte si utrhnout z vypsané 100tisícové dotace svůj spravedlivý podíl.

Celý článek...
OGS 2022: V Lázních Kynžvart zazářili Jan Kropáček a Ondřej Vacek

ogs-kynzvart-k1-750V pořadí osmý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se po „slavkovské reprezentační pauze v rámci Czech PGA Tour" odehrál ve středu 22. června v Golf Resortu Lázně Kynžvart. A kdo nebyl, neuvěří. Přátelsky připravené hřiště a mírný vítr tlumící sluneční žár vytvořili dokonalé podmínky pro špičkové výkony všech přihlášených hráčů. A kde se stal vítězem? V elitní kategorii Jan Kropáček (na snímku uprostřed), v té druhé Ondřej Vacek.

Celý článek...
Předúderová rutina podle Jasona Daye

DaBěžná předúderová rutina je v podstatě jakýsi soubor rituálních tanečních pohybů. Dayova rutina má navíc dvě důležité složky: 1) vizualizace, 2) dechové cvičení. Každý z vás, kdo v uplynulých letech sledoval hlavní golfové turnaje, si mohl této kombinace povšimnout. Zjevně se mu tímto způsobem daří odpoutat se od rušivých vlivů okolí a maximalizovat spolupráci mezi mozkem a svaly při následném úderu.

Celý článek...
Limitovaná edice s puncem legendy

Ad VicAdidas boty umí. Potvrzuje to i limitovaná edice golfové obuvi s podpisem tenisové legendy Stana Smithe – Stan Smith x Vice Golf. Barevné provedení koresponduje s jedinečnými míčky Vice, a tak máte na výběr z bílé, jasně zelené a zářivé světle červené varianty.

Celý článek...
Golf jen kousek za německými hranicemi aneb Tradice, srdečnost a přírodní krásy k tomu

Nem Postwirt 750Dálky, samota, nekonečný prostor a svoboda. Jedním slovem pohoda, která je v dnešní době ve velkých aglomeracích již skoro minulostí, láká do zajímavých i odlehlých míst, kde si člověk snadno splní svá přání a touhy. K těmto cílům zajisté patří i národní park Bavorský les – německá strana naší Šumavy.

Celý článek...
Sedmičkový turnaj na Ypsilonce

ypsilon-hriste-750Mezi tradiční a oblíbené akce na liberecké Ypsilonce patří Sedmičkový turnaj, při němž se hraje pouze jedinou holí, a to sedmičkou železem. Na greenech pak bude připravený Hickory Vintage Putter z místního Muzea golfu na Ypsilonce. Hraje se v pátek 19. srpna, takže je relativně dost času, ale kapacita turnaje je pouze 36 osob a přihlášky je nutné poslat nejpozději do 18. 8. Startuje se canonem v 16.30, hraje s v kategoriích společná brutto rány a společná netto rány. Startovné je 477 korun a green fee 377 korun.

Celý článek...
Golfové kempy v České Lípě

Ceska-Lipa-klub-750Pokud hledáte pro své děti prázdninový program, přihlaste své ratolesti na golfový kemp v Golf Resortu Česká Lípa. Kurz probíhá pod patronací Golfové akademie Petra Janoucha a nejmenší golfové naděje povede Iva Janouchová. Přednost mají děti zapojené do pravidelných celoročních tréninků Golf Clubu Česká Lípa, další zájemci budou zařazeni v případě volné kapacity. Kempy se uskuteční ve dvou turnusech 11. – 13. 7. v čase 8:45 až 14 hodin a 1. – 5. 8. v čase 8:45 až 16 hodin. Maximální počet přihlášených je 18 dětí ve věku 8 – 18 let.

Celý článek...
Prázdninový golf ve Mstěticích

mstetice-ilu-750Zahrajte si golf ve Mstěticích o prázdninách a využijte některou ze zajímavých akcí. Co třeba si zahrát v podvečer a využít sunset fee za 850 korun, které platí každý den od 17 hodin. Host člena Golf Clubu Mstětice si může zahrát se slevou 30 procent z plného fee, ale na tuto cenu už se nevztahují žádné další slevy. A platí i to, že o prázdninách si děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby zahrají osmnáct jamek ve Mstěticích zdarma. Takže neváhejte a užijte si o prázdninách golf ve Mstěticích.

Celý článek...
Neplýtvejte svým časem! Pořiďte si CRM a vyrazte raději na golf!

grafika-1-750Zná to téměř každý podnikatel. Meetingy, zakázky, nové kontakty, rozpočty, delegování a dohledávání informací zpětně v emailech či mobilech. Ať už jste OSVČ, majitel korporátu, či ředitel, který vede menší nebo větší tým, potýkáte se někdy se sháněním informací, telefonováním nebo ztrátou dat, která jsou pro vaše podnikání velmi důležitá. Tím pádem ztratíte kromě dat i čas, který je už sám o sobě pro vás velmi drahocenný. Možná je na čase si pořídit CRM systém. Vaši pravou ruku, která vám ušetří čas i peníze a vše si bude pamatovat za vás. A vy můžete místo trávení volného času v kanceláři, vyrazit raději na golf!

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
LPGA Tour: Třetí major pro In Gee Chun
DP World Tour: Drama na BMW International Open
Dalším přeběhlíkem k LIV Golf prý bude Ancer, píší v zámoří
TOP 10 na třech majorech. Kteří dva hráči živí naději na unikátní kvartet?
Rahmův míček sebraly děti, obhajobu na majoru nedotáhl ani on
Scheffler hlásí rekordní výdělek za sezonu, už překonal i Spiethe
Průběžný lídr US Open vyrážel po kole na koncert. Piva prý ale omezil
Eso i sněhulák. Young zažil v Brookline divoké páteční kolo
Zahodil putter a lámal wedge. Domácí hráč neudržel na US Open nervy na uzdě
Mickelson si narozeniny na US Open pokazil mizerným výsledkem i čtyřpatem
Golfová hřiště ČR
Prázdninový golf ve Mstěticích
Letní příměstské tábory na Loretě
O Pohár prezidenta na Černém Mostě
Golfové kempy v České Lípě
Sedmičkový turnaj na Ypsilonce
regulus-solary
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Garmin
dobrouč -1
Time-for-golf
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020