Golfové noviny


30. května 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Naučit se golf vyžaduje hodně času, ale...

Naučit se golf vyžaduje téměř tolik času jako osvojení si operace mozku.

Celý článek...
PGA Tour: Zápletka na Charles Schwab Challenge

Sam BSvětová jednička Scottie Scheffler nenechává nic náhodě a stále potvrzuje své výsadní postavení. Na tom nic nemění, že na Charles Schwab Challenge se v rozehrávce musel sklonit před Samem Burnsem, který play-off rozhodl hned na první dodatečné jamce berdíkem.

Celý článek...
Firemní pohár o modulární saunu... a slevu 170 000 Kč na každou objednávku!

ekomodular-sauna-750Letošní Firemní pohár, který se odehraje v úterý 7. června ve Slavkově u Brna, okořenila společnost Ekomodular saunovým domem snů v hodnotě 1 700 000 Kč. Saunový dům bude po celou dobu akce vystaven u prvního odpaliště a získá ho ten, kdo jako první zahraje hole-in-one na sedmnáctce. Ano, vyhrát ji může opravdu jenom jeden, ale sleva 170 000 Kč z ceny je připravena pro každého, kdo v době konání turnaje Portiva Golf Trophy uzavře na modulární saunový dům objednávku.

Celý článek...
Rekordní ztráta, nezvyklé gesto a pak už jen gratulace. Včetně té od Tigera

thomas-bleacherreport-750Pro svůj druhý majorový titul si Justin Thomas došel ze závětří leaderboardu. Na vedoucího Mita Pereiru ztrácel před finálovým kolem sedm ran, podobný deficit přitom zvládl na PGA Championship zlikvidovat naposledy John Mahaffey v roce 1978. Thomasovi se to povedlo také, čímž vyrovnal historický turnajový rekord - a mohl začít slavit.

Celý článek...
Will Zalatoris: Návrat k základům

Zala inWill Zalatoris vyletěl v předloňské sezoně na US Open a že nebude kometou, která rychle zhasne, nás přesvědčoval i v roce 2021. Třebaže na titul z PGA Tour zatím čeká, snad je coby druhý hráč loňského Masters oprávněný udělit vám nějakou užitečnou radu. Vytáhlý Američan to vzal od začátku a zaměřil se na úplné základy.

Celý článek...
Chcete zlepšit svou hru? Nabízíme pár základů, na kterých můžete hru stavět, 1. díl

ilu-advice-750Golfová sezona se rozběhla a nejspíš každý hráč touží po tom, aby svůj golf posunul o nějakou tu výkonnostní úroveň výš. A nemusí jít zrovna o útok na nejvyšší příčky světového žebříčku, ale bohatě postačí získat větší jistotu při každé ráně. Nabízíme několik tipů, nebo spíš základů, na kterých můžete svou hru stavět.

Celý článek...
OGS 2022: Na Kaskádě dominovali pánové Stránský, Pertl a Štěpánek

ogs-kaskada-k3-750V pořadí šestý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 25. května v Golf Resortu Kaskáda a hlavní roli převzalo tentokrát deštivé počasí. A přestože vydrželo pršet celý den, i tentokrát dokázali hráči na perfektně připraveném hřišti zlepšovat. Vypsány byly tři kategorie, které ovládli Libor Stránský, Martin Pertl a Lukáš Štěpánek (na snímku uprostřed).

Celý článek...
Hodinky na golf a také na volání

VenGarmin Venu 2 Plus jsou elegantní, chytré hodinky vybavené zářivým dotykovým displejem a všestrannými sportovními funkcemi včetně golfu. Měření vzdálenosti na green, k překážkám nebo jinému důležitému místu na ferveji, stejně jako vedení digitální skórekarty, jsou pro hodinky samozřejmostí.

Celý článek...
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru

1fee2hraci-750Pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Celý článek...
V Beřovicích si golf zahrajete snadno

berovice1-750Co mají golf a sjezdové lyžování společného? V Beřovicích to, že přijedete, koupíte si permanentku a hrajete celý den. Nemusíte kupovat drahé vybavení ani hradit žádné členství. V Beřovicích stačí přijít a můžete hrát. Místní akademie není žádné chip&putt hřišťátko. V souvislosti s lyžování se dá použít termín modrá sjezdovka. Jamky na beřovické akademii jsou zajímavě tvarovány, vedle kvalitních greenů tu najdete i všechny druhy překážek včetně vody, biozon i bunkerů. Vybavení navíc řešit nemusíte – bag s holemi včetně míčků si lze vypůjčit.

Celý článek...
Příměstské tábory v Pyšelích

Pysely1-750Loreta Golf Club Pyšely pořádá příměstské letní tábory pro děti – pro začátečníky i pokročilé. První ze čtyř táborů startuje 11. července, poslední, určený pro pokročilé malé golfisty, začíná 22. srpna. Celodenní verze trvá od 9 do 16 hodin, ale je možné využít i půldenní verze – dopolední od 9 do 13 hodin končící obědem, nebo odpolední začínající obědem od 12 do 16 hodin. Celodenní tábor vyjde dítě do 8 let na 4990 korun, dítě od 9 let na 5490 korun. Program je upravený podle věku, výkonnosti a počasí. Děti se učí základy golfu a herní dovednosti, zažijí ale i další soutěže a sportovní aktivity. V ceně jsou i žetony na driving, vstup na cvičné plochy, oběd, pitný režim a malá svačina. K dispozici jsou golfové hole k zapůjčení.

Celý článek...
Dokážete se rychle rozhodnout? Lákavá golfová nabídka hotelu Zum Jungen Römer v Radstadtu

hotel-750Překrásné hřiště s unikátní lanovkou, rozmanité, s jezírky, převýšeními, odpalem z veliké výšky a plné jarního kvítí, to je hřiště v rakouském městečku Radstadt. A přímo u první jamky stojí hotel Zum jungen Römer. Skvělá kuchyně, rodina majitele golfisté, prostředí, jaké má na golfu být. Taky před hotelem často najdete auta s českou registřeční značkou.

Celý článek...
Chcete vědět, jak využít vysokou inflaci ve Váš prospěch?

trnka-web-750Pokud ANO, získejte informace o kterých dnes většina lidí nemá ani ponětí. K tomu navíc s výhodami, které v Evropě nenajdete. Získáte také reálnou možnost zhodnotit v následujících letech své rezervy, případně můžete vytvořit svým dětem základní stavební kámen pro jejich životní rozvoj a aktivity.

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Perezovo vítězné tažení
Bubba Watson zazářil jako před lety, kvůli zranění teď ale měsíc golf vynechá
Přípravy svatby? Pomáhal jsem hodinu a půl, pobavil Dustin Johnson
Bizarní čtení greenů. Zalatoris a jeho kedík zaujali na majoru nejen druhým místem
Přeceňované hřiště. Hatton a Kizzire kritizovali po majoru Southern Hills
Nenechavá veverka se Blandovi postarala o bogey na čtyparu
Fore! Ránu míčkem schytala televizní reportérka, o kolo později i jeden z hráčů
Koepka si zabouchl auto a zmeškal tiskovku. Turnaj se mu pak nepovedl o nic lépe
Cut a pak konec: Tiger vzdal po třetím kole. Pomohla by mu buggy?
Par od senzace. Pereira zahrál životní turnaj, fandili mu kolegové z Latinské Ameriky
Golfová hřiště ČR
V Beřovicích si golf zahrajete snadno
Relaxujte a sportujte na Cihelnách
Příměstské tábory v Pyšelích
Do Slavkova míří nejlepší evropské „živé sochy". Vydrží až 20 hodin bez mrknutí oka
Andrea Šálová: Hřiště s výhledy doslova na kalendář
regulus-rekuperace
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
1fee2hraci
technotrasa2
Time-for-golf
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020