Golfové noviny


16. května 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Golfový výrok: Jak je to s golfem

Golf je z devadesáti procent inspirace...

Celý článek...
PGA Tour: K. H. Lee v elitní společnosti

KHLeeK. H. Lee se úspěšnou obhajobou na podniku AT&T Byron Nelson zařadil mezi vskutku vybranou společnost. Podobný kousek se totiž před ním podařil i takovým velikánům, jako jsou Sam Snead, Tom Watson a Jack Nicklaus. Jihokorejský šampion to přitom neměl vůbec snadné, vždyť v patách mu šel v poslední době skvěle hrající Jordan Spieth, který za ním nakonec zaostal o jedinou ránu, další úder pak ztratili Matsuyama a Muñoz.

Celý článek...
Taťka Homa ukázal túře, kdo je tady pánem. A že umí nejen sociální sítě

Homa-Max-Getty-750Na hřišti umí být někdy relativně nenápadný, zato ve světě sociálních sítí je jako doma. Max Homa, který minulý týden ovládl - už podruhé v kariéře - Wells Fargo Championship, je v zámoří hodně populární osobností. A nejen jako golfista, ale také jako velmi úspěšný a vtipný glosátor všeobecného dění, jiná sportovní odvětví nevyjímaje.

Celý článek...
Lukáš Tintěra: Jsem takovej specifickej kluk...

Tintera-Lukas-750Když se řekne pamětník, většinou se každému vybaví postarší osoba „ozdobená" šedinami a vráskami a začínající skoro každou větu slovy: „Jóó, to za našich časů..." Když si ale povídáte s Lukášem Tintěrou, na nic ze jmenovaných charakteristik nenarazíte. Přesto se na české golfové scéně řadí v pouhých sedmatřiceti letech mezi pamětníky. Minimálně tím, že zažil všechny turnaje European Tour, dnešní DP World Tour, které se odehrály na území Česka. Celkem to byla desítka turnajů první evropské ligy. V golfu se navíc pohyboval a pohybuje hned v několika rolích – jako hráč, trenér i funkcionář.

Celý článek...
OGS 2022: Slapy v režii Jaroslava Mouky a Pavla Horáka

ogs-slapy-k2-750V pořadí čtvrtý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 11. května v Golf Resortu Slapy. A bylo si co užívat. A nejenom pohádkovou kuchyni. Dokonale připravené, přátelské hřiště totiž přálo i výsledkům. Něco málo přes padesát hráčů soutěžilo ve dvou kategoriích, které ovládli Jaroslav Mouka se 40 stablefordovými body a Pavel Horák se 46 stablefordovými body (na snímku uprostřed).

Celý článek...
Na golfu si můžete plnit sny i ve vysokém věku

ilu-age-750Chcete potvrzení toho, jak je golf skvělý sport? Máme hned dvě. Za prvé, že se golf dá hrát i ve vysokém věku. A za druhé, že si v něm stále můžete plnit své sny. A tady je konkrétní příklad. Tom Peek už oslavil 82. narozeniny a golf hraje přes padesát let, ale dosud nikdy nezahrál hole-in-one. Až do okamžiku, kdy v jednom kole zahrál rovnou dvě esa.

Celý článek...
Michael Frank: Poysdorf a Češi

Poysdorf-Frank-750Poysdorf leží nějakých 15 kilometrů od našich hranic, na spojnici Brna a Vídně. Z Brna necelá hodinka. Je proto přirozené, že místní hřiště je už od jeho otevření cílem našich hráčů. A už déle než deset let tu můžete uplatnit vouchery našeho časopisu 1=2, a to dokonce po všechny dny týdne. Dost důvodů popovídat si s manažerem klubu Michaelem Frankem o tom, jak on a klub vnímají české návštěvníky.

Celý článek...
Firemní pohár o modulární saunu... a slevu 170 000 Kč na každou objednávku!

ekomodular-sauna-750Letošní Firemní pohár, který se odehraje v úterý 7. června ve Slavkově u Brna, okořenila společnost Ekomodular saunovým domem snů v hodnotě 1 700 000 Kč. Saunový dům bude po celou dobu akce vystaven u prvního odpaliště a získá ho ten, kdo jako první zahraje hole-in-one na sedmnáctce. Ano, vyhrát ji může opravdu jenom jeden, ale sleva 170 000 Kč z ceny je připravena pro každého, kdo v době konání turnaje Portiva Golf Trophy uzavře na modulární saunový dům objednávku.

Celý článek...
Andrea Šálová: Hřiště s výhledy doslova na kalendář

Slapy-ilux-750Rabyňská hora, Tři kříže, Sv. Jan, na první dobrou by si nezasvěcení mohli myslet, že řeč je snad o nějakých poutních místech. Zasvěcení ale vědí. Dobře vědí, a to už přes deset let. Řeč je samozřejmě o golfovém resortu Golf Park Slapy Sv. Jan a jeho dvou devítkách, Rabyňská hora a Tři kříže. Jaký byl na hřišti nad údolím Vltavy předchozí rok a co se chystá na ten letošní, o tom jsme si povídali s manažerkou resortu Andreou Šálovou.

Celý článek...
Kempy pro děti v České Lípě

ceska-lipa-il-750Vymýšlíte prázdninový program pro své ratolesti? Máme pro vás tip. Golfové kempy v Golf Resortu Česká Lípa. Kempy pod patronací Golfové akademie zkušeného profesionálního trenéra Petra Janoucha se uskuteční ve dvou turnusech od 11. do 13. července a poté od 1. do 5. srpna. Kempy jsou určené pro děti ve věku od 8 do 18 let a maximální počet přihlášených je osmnáct děti. Pro účastníky je připravený kompletní tréninkový program včetně hry na hřišti a závěrečného turnaje.

Celý článek...
Gurmánský i golfový zážitek na Čertově břemeni

cebr-x1-750Spojit golf s gurmánským zážitkem můžete na Čertově břemeni. O víkendu 4. – 5. června si užijete obojího bezezbytku. To, že vaření je radost, předvede Marek Fichtner, v současné době šéfkuchař restaurace Červený jelen, který v minulosti řídil kuchařský tým v pražském hotelu Kempinski nebo hotelu Augustine. Golf si pro změnu vychutnáte na místní osmnáctce při třetím turnaji letošní Geum Golf Tour Čertovo břemeno. A pokud přemýšlíte, co s dětmi, pak i pro ně je připravený skvělý program včetně golfového tréninku, hry na hřišti, ale i cyklistiky, koupání, rybaření a noční bojovky. To vše pod dohledem zkušených trenérů.

Celý článek...
Happy pondělí ve Františkových Lázních

Fr-lazne-ilu1-750Do Františkových Lázní lze vyrazit nejen za léčením, ale také za golfem. Na osmnácti jamkách místního Golf Resortu Františkovy Lázně můžete využít zvýhodněnou cenu green fee v rámci akce Happy pondělí za pouhých 800 korun. Nebo si pořídit hrací kartu 5 green fee za 5000,- Kč s platností na dva roky. Kartu lze využít i pro svého spoluhráče a je přenosná. Normální cena fee je přitom ve všední dny 1600 korun a o víkendy a ve svátky si zahrajete za 1800 korun.

Celý článek...
Učte se hrát golf

UcteSeniorní věk přináší různé neradostné důsledky, ale pokud jsme vnímaví, nabízí rovněž jednu výhodu: větší schopnost odstupu a nadhledu a tím lepší pochopení toho, o co jsme se snažili. Takže dnes, po 42 letech prožitých na golfu a okolo golfu, vidím zřetelně, že jsou dvě cesty, jak učit lidi hrát golf. Buďto do nich hustit jakýsi údajně ideální jednotný golfový švih. Nebo je učit hrát golf.

Celý článek...
TaylorMade: Karbon v hlavní roli

StealthKarbon v nové řadě TaylorMade Stealth představuje pomyslnou nit, která se táhne napříč mnoha typy holí. Pokročilá multimateriálová konstrukce má za úkol podpořit vyšší rychlost míče, vyšší moment setrvačnosti a přesnost.

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Soudal Open v rukou Horsfielda
Potvrzeno. Woods a Mickelson jsou na startovní listině pro druhý major sezony
Nechroupat! Američana rozzuřil na greenu fanoušek pojídající čipsy
Výjimku k šejkům chtějí Westwood a Bland, na Wells Fargo si zahrál i Garrigus
Už se nemůžu dočkat, až z téhle túry vypadnu, zuřil na turnaji Garcia
Míček do jamky prostě nedostal. Na čtrnáctce McCormick kvalifikaci raději vzdal
Dva dny bez berdíka. A Dahmen si ho pak náležitě užil
Wolffovi došly v tréninkovém kole míčky. Pak ale mladá hvězda zazářila
Délka není všechno. Ranař Matthews na Wells Fargo nepochodil
Young byl letos už potřetí druhý, Jaeger poprvé v kariéře urval TOP 10
Golfová hřiště ČR
Andrea Šálová: Hřiště s výhledy doslova na kalendář
Kempy pro děti v České Lípě
Gurmánský i golfový zážitek na Čertově břemeni
Happy pondělí ve Františkových Lázních
Výhodné rodinné členství na Ypsilonce
Regulus-obecný
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
1fee2hraci
technotrasa2
Campiri bs
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020