Golfové noviny


25. dubna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Golf a housle

Víte, co mají společného golf a housle? Jejich učení. Učit se hrát golf je totiž jako učení se hře na housle.

Celý článek...
PGA Tour: Dvě skvělá kola jako cesta k titulu

ZurZpestřením PGA Tour je určitě netradičně hraný Zurich Classic of New Orleans, kde hráči bojují ve dvoučlenných týmech a hraje se tzv. alternate shot. Tým tak hraje jedním míčem a hráči se v ranách pravidelně střídají. Hned na úvod se zaskvěla dvojice Xander Schauffele a Patrick Cantlay, když zahráli 59 ran a předurčili tím ráz dění.

Celý článek...
Bývalá světová jednička je zpátky. Dokáže ale Spieth přidat i další major?

Spieth-family-getty-750Ještě před rokem a pár týdny (přesněji řečeno po loňském Farmers Insurance Open) se Jordan Spieth ve světovém žebříčku propadl až na 92. příčku, a golfový svět se ptal, co se stalo s hráčem, který ví, jaké je to oblékat si v Augustě zelené sako pro vítěze Masters. Nějakých čtrnáct měsíců poté je ale (stále ještě relativně mladý) Američan zpátky na vítězné vlně - a v novém vydání OWGR mu už patří desáté místo.

Celý článek...
Toužil hrát na PGA Tour. Jenže v kvalifikaci „nastřílel" 135 ran!

ilu-jméno-750Pondělní kvalifikace jsou pro řadu golfistů v zámoří šancí, jak se prosadit na golfové scéně a zahrát si některý z turnajů PGA Tour. Ne každému se to ale podaří. Jistý nejmenovaný hráč v kvalifikaci na Valero Texas Open nasbíral neuvěřitelných 135 ran, tedy 63 nad par. Někdy se prostě nedaří. Přesně to potkalo golfistu, který přijel na pondělní kvalifikaci do Kingwoodu v Texasu, aby se na hřišti Forest pokusil kvalifikovat na turnaj PGA Valero Texas Open.

Celý článek...
OGS 2022: V Pyšelích dominovali Robert Hucl a Martin Kavka

ogs-pysely-hucl-zimcik-750Ideální počasí, perfektní hřiště a jedinečný catering vytvořily ve čtvrtek 21. dubna v Pyšelích zahajovacímu turnaji Open Golf Series 2022 nezapomenutelnou kulisu. Turnaje se zúčastnilo téměř sedmdesát hráčů rozdělených do dvou výkonnostních kategorií, kterým dominovali Robert Hucl (na úvodním snímku vlevo) a Martin Kavka.

Celý článek...
Zahrajte si o saunu za 1,7 miliónu. Zahrajte si Firemní pohár

sauna-em-750V úterý 7. června odstartuje Firemním pohárem ve Slavkově u Brna nový ročník domácí série Czech PGA Tour, a pokud se rozhodnete být u toho, máme pro vás jen samé dobré zprávy. Pravidla se nemění, a tak v hlavní soutěži o jeden z největších domácích pohárů proti sobě hrají 2členné firemní týmy, zapojit se ale mohou i jednotlivci. Kdo zvítězí letos ještě netušíme, jedno už ale víme jistě. Kdo v úterý 7. června zahraje jako první na slavkovské sedmnáctce hole-in-one, získá luxusní modulární saunu od společnosti Ekomodular v hodnotě 1,7 miliónu korun!

Celý článek...
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru

1fee2hraci-750Pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Celý článek...
Návštěva Kláry Spilkové v Golf Resort Olomouc

olomouc-klub-750V pátek 6.5.2022 se v Golf Resortu Olomouc uskuteční jubilejní desátý ročník charitativního turnaje DOBROGOLF. Klára se bude pohybovat mezi flighty na hřišti. Akce tradičně proběhne ve spolupráci s Dobrým místem pro život a výtěžek z turnaje v letošním roce opět poputuje na podporu konkrétních hendikepovaných osob. Charitativní startovné je jako každý rok nastaveno na 1 500 Kč a je zajištěno celodenní občerstvení. Na charitativní turnaj je již možné se přihlásit na serveru ČGF.

Celý článek...
Zahrajte si osmnáctku v Kynžvartě za 1 000 korun

kynzvart-ilu2-750Osmnáct jamek v golfovém rezortu Kynžvart se otevřelo pro golfisty. Včetně letních greenů. A golfisté mohou v úvodu sezony využít speciální akci na fee na osmnáct jamek za rovných 1000 korun. Tato akce platí až do odvolání. Startovní časy jsou od 9 hodin do 16 hodin a stejné časy platí pro fungování drivingu. Každý hráč se musí před začátkem hry zaregistrovat v recepci klubu.

Celý článek...
Geoff Ogilvy: Uberte chip navíc

OgJsou dny, kdy se vám na hřišti daří vše, nač sáhnete, ale jsou i takové, kdy máte do top formy daleko. V takových chvílích jste vděční za každou ušetřenou ránu, snad vám proto budou vhod rady někdejšího šampiona US Open Geoffa Ogilvyho.

Celý článek...
Mizuno: ST 220 - seznamte se

STMizuno představuje své nejdelší hole. Drajvry řady ST 220 mají tři varianty. První z nich je ST-Z 220 nabízející rovný let a nízkou rotaci, vhodný je pro elitní hráče. Titanová líc proměnlivé tloušťky a konstrukce spodku napomáhají vyšší rychlosti míče. Loft lze nastavovat v rozsahu 4°. ST-X 220 charakterizuje střední míra rotace a podpora draw, let míče je vyšší. Sáhnou po něm hráči se střední švihovou rychlostí, kteří touží po prodlouženém letu míče. Hůl je velmi stabilní při zásahu mimo střed. ST-G 220 vyniká širokými možnostmi nastavení, a to díky posuvným portům a dvěma závažím. Snadno tak docílíte velmi nízké rotace a pronikavého letu, stejně jako střední úrovně spinu a podpory jak do draw, tak do fadu.

Celý článek...
Vlastní šperk od BENY

Beny parizska-750Rodinné šperkařství a hodinářství BENY nabízí v Praze už bezmála 30 let velkou škálu služeb. Zastupuje exkluzivní značky hodinek a šperků, postará se o jejich dokonalý servis a také vyrábí vlastní zlatnické skvosty podle osobitých návrhů, včetně šperků na zakázku podle přání zákazníka. Zvlášť výhodné je pro zákazníky členství v Klubu BENY.

Celý článek...
Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Larrazábalův domácí triumf
Padl golfový dražební rekord. Co si sběratel pořídil za pět milionů dolarů?
Woods i Mickelson nechybějí mezi přihlášenými na US Open
Budoucí hvězdy ještě jako děti. Na koho vyplavala fotka z mládí tentokrát?
Šejkům prý na novou ligu kývli Bubba Watson, Poulter, Westwood či Kevin Na
DeChambeau má za sebou úspěšnou operaci zápěstí
Faldo vyzradil divákům Roryho epickou ránu, pak se omlouval
Divočina v Utahu: Poušť, vítr a boulovaté greeny
Z míčku ve větvích vyčaroval par, rozhodčí o něj ale Frittelliho připravili!
Návrat po vážné nemoci. Hoffman neprošel cutem, přesto se cítil jako vítěz
Golfová hřiště ČR
Zahrajte si osmnáctku v Kynžvartě za 1 000 korun
Golf Club Beřovice a soutěž o vybavení Callaway
Dětské golfové tréninky v Lázních Kostelec
Návštěva Kláry Spilkové v Golf Resort Olomouc
Elektrický JuCad k zapůjčení v Golf Resort Ostravice
Regulus
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
1fee2hraci
technotrasa
Campiri bs
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020