Golfové noviny


04. dubna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Golfový vtip týdne: Nejlepší dřevo v bagu

Dva kamarádi seděli v klubovně, diskutovali o vybavení a po chvilce hovoru došla na řadu dřeva.
„Podle mého názoru je nejlepším dřevem v mém bagu trojka. Už mě dostala z tolika potíží, že si na všechny ani nevzpomenu," kasá se Tom.
„Tak to teda nesouhlasím," oponuje Karel. „Nejlepší dřevo v mém bagu mě dostalo z více potíží, než by zmohly všechny trojky dřeva na celé planetě."

Celý článek...
PGA Tour: Překonal pochyby a získal první titul

SpaunKolonka vítězů některého z podniků PGA Tour je bohatší o další jméno. J. J. Spaun ještě před rokem ztrácel cut za cutem, vypadalo to, že bude muset dát nejprestižnější profi sérii sbohem, ztrácel víru sám v sebe... Před týdnem však přišel zlom. Upravil držení patru, a rázem proměnil svůj 147. start na PGA Tour v první titul. Na Valero Texas Open zvítězil o dvě rány před zkušeným Mattem Kucharem a Mattem Jonesem.

Celý článek...
Turbo jednička. Schefflerovi stačilo k útoku na trůn pouhých 42 dní

Scheffler GettyImages-750Ruku na srdce, ještě před měsícem byste Scottieho Schefflera k favoritům letošního Masters na první dobrou asi neřadili. A teď? Z Američana je světová jednička a mezi potenciálními kandidáty na výhru v Augustě ho má nejspíš úplně každý - nutno dodat, že naprosto právem.

Celý článek...
Splněný sen Sáry Kouskové

Kouskova-ilu-750Golf a umění v případě Sáry Kouskové k sobě náramně pasují. Stačí se ohlédnout za rokem 2021 a do oka padne hned několik pozoruhodných výsledků. A nejen na amatérské scéně. Dvaadvacetiletá hráčka o sobě dala vědět i mezi profesionálkami. Do historie českého golfu se zapsala vítězstvím na turnaji LET Access Series na Konopišti a v závěru roku vybojovala kartu v Q-School i do první evropské golfové ligy. Na začátku toho letošního se dočkala další sladké odměny – zahraje si turnaj Augusta National Women's Amateur v dějišti slavného Masters. Jako první Češka.

Celý článek...
Počet golfistů ve světě stále roste. A zásluhu na tom mají i ženy

il-graf-up-750Celkový počet golfistů na celém světě narostl na 66,6 milionu hráčů. Oproti 61 milionům golfistů před pěti lety se tak počet golfistů zvýšil o necelých šest milionů. A zájem o golf se nijak nezpomaluje. Zásluhu na tom má i fakt, že jeho obliba roste především mezi ženami.

Celý článek...
Zahrajte si o saunu za 1,7 miliónu. Zahrajte si Firemní pohár

sauna-em-750V úterý 7. června odstartuje Firemním pohárem ve Slavkově u Brna nový ročník domácí série Czech PGA Tour, a pokud se rozhodnete být u toho, máme pro vás jen samé dobré zprávy. Pravidla se nemění, a tak v hlavní soutěži o jeden z největších domácích pohárů proti sobě hrají 2členné firemní týmy, zapojit se ale mohou i jednotlivci. Kdo zvítězí letos ještě netušíme, jedno už ale víme jistě. Kdo v úterý 7. června zahraje jako první na slavkovské sedmnáctce hole-in-one, získá luxusní modulární saunu od společnosti Ekomodular v hodnotě 1,7 miliónu korun!

Celý článek...
Pavel Malina: Naše hřiště je každý den jiné

Malina Pavel 750Karvinský Golf Resort Lipiny oslavil už deset let. Jaké to byly roky? Co se povedlo a co se naopak příliš nepodařilo? Nejen o tom jsme si popovídali s vedoucím resortu Pavlem Malinou, který před příchodem do Karviné působil v Čeladné, ale taky sbíral zkušenosti v Dubaji nebo USA.

Celý článek...
Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě

kaskada-pomoc-750Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky a přispěli na charitativní účet vedený u Komerční banky: 27-8683960217/0100, na který bylo za první dva dny jeho existence vybráno přes 250 tisíc Kč, a který slouží k úhradě stravování a základních potřeb ukrajinských uprchlíků nacházejících se v Kuřimi a na Kaskádě, která nabídla k bezplatnému ubytování ukrajinských uprchlíků 20 pokojů.

Celý článek...
Geoff Ogilvy: Jak ubrat ránu navíc

OgiJsou dny, kdy se vám na hřišti daří vše, nač sáhnete, ale jsou i takové, kdy máte do top formy daleko. V takových chvílích jste vděční za každou ušetřenou ránu, snad vám proto budou vhod rady někdejšího šampiona US Open Geoffa Ogilvyho.

Celý článek...
Evnroll: V novém hávu a s řadou vylepšení

EvPatry Evnroll už na golfové scéně zdomácněly a stále získávají na oblibě. Logicky se tak dočkaly hned několika vylepšení. V případě patru Zero se nově využívá technologie FaceForward, kdy je šaft připojen velmi blízko těžišti, nikoliv však směrem k úderové ploše, nýbrž směrem ke špičce. To způsobí, že se líc směřuje na cílovou linii. Tuto technologii navíc podporuje patentovaný grip Gravity, jehož součást tvoří ocelový prut pomáhající líc uzamknout ve směru zvolené dráhy patu.

Celý článek...
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru

1fee2hraci-750Pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Celý článek...
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...

Campiri bs
Další zprávy
Golf aktuálně
Ženský golf: Češky na chvostu
Kaskáda pomáhá Ukrajině. Přispět můžete i vy
Hřiště s vyhořelou klubovnou bude hostit dva ročníky US Open
Zemřela držitelka rekordu v počtu patů na jedno golfové kolo
Barty má talent být australskou amatérskou šampiónkou
Golfová role? Mark Wahlberg by prý takovou bral všemi deseti
Jak si vede Klára Spilková v Arizoně?
Uzávěrka pro Masters. Kdo měl těsně smůlu?
Tiger je v Augustě! Chystá se jeho start na Masters?
Mickelson do Augusty nedorazí. Poprvé od roku 1994
Golfová hřiště ČR
Hra na letní greeny na Golfu Kravaře
Už jste navštívili e-shop Golf Resortu Austerlitz?
Pavel Malina: Naše hřiště je každý den jiné
Zahrajte si neomezený golf v Rožnově pod Radhoštěm
Otevřené skupinové lekce pro začátečníky v Golfu Olomouc
BSR
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
tiskárna
1fee2hraci
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020