Golfové noviny


07. března 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Známý nešika odpálí do lesa

Známý nešika zadrajvuje špičkou hole přímo do lesa. Druhá rána z lesa přeletí fervej a zapadne do křovisek na druhé straně. Po několika dalších podobných úderech se dostane do bankru, u kterého stojí místní profík. Ptá se ho: „Co myslíte, jakou hůl teď?"

Celý článek...
PGA Tour: Scheffler na vítězné vlně

SchefDvě vítězství z posledních tří startů. Tak parádní bilancí se na PGA Tour může aktuálně chlubit jediný hráč – Scottie Scheffler se nenechal rozhodit několika dílčími zaváháními ve finálové rundě a díky tomu slaví titul z prestižního Arnold Palmer Invitational. V dramatickém kole, v němž se pořadí měnilo co chvíli, odrazil nápor Nora Hovlanda a krajana Garyho Woodlanda, nestačil na něho ani výborně finišující Angličan Hatton. Ti všichni dělili druhé místo se ztrátou jediné rány.

Celý článek...
První turnaj Spilkové nevyšel, přes vlastní potíže ale myslí i na Ukrajinu

spilkova-epson-750Kvůli zdravotním obtížím musela Klára Spilková odstoupit z rozehraného prvního turnaje Epson Tour 2022. Na Florida's Natural Charity Classic ve Winter Haven byl její výsledek 81 (+9) v 1. kole ovlivněn ženskými problémy. Křeče v břiše jí nedovolily následující den v turnaji pokračovat. Po nezbytném odpočinku se bude chystat na druhý start sezony, který je v plánu v Arizoně od 17. března.

Celý článek...
Prostořeký Mickelson. Po aféře ztrácí přízeň fandů a také dlouholeté sponzory

mickelson-reut-750Ještě loni koncem května byl Phil Mickelson naprosto nečekaně králem golfového světa. Po dlouhé sérii nepřesvědčivých výsledků vyhrál doslova zničehonic na PGA Championship v Kiawah Island svůj šestý major v kariéře a fandové byli nadšeni. Neuplynul ani rok a tolik oblíbený Lefty je najednou v pozici vyvrhela. Důvod? Pokračující spekulace o startu konkurenční saudskoarabské ligy, k níž má právě Mickelson podle všeho velmi blízko. A jak v minulých dnech vyšlo najevo, nebojí se to peprně okomentovat.

Celý článek...
Vyšel časopis Golf 1-2/2022

golf-1-2-avizo-750V tradičním čase, v polovině února, se ve vašich poštovních schránkách, na stáncích či klubových recepcích objevuje první letošní vydání časopisu Golf, které již motivem své titulní stránky nijak neskrývá převažující obsahové zaměření. Ano, jde o ženy. A třebaže se díky skotské královně Marii Stuartovně datují první krůčky žen po greenech již do poloviny šestnáctého století, jejich cesta k dnešnímu respektu a uznání nebyla jednoduchá...

Celý článek...
abf-interior
Je dobré znát aspoň několik základních pravidel golfu, 2. díl

ilu-prav-lupa-750Možná není na škodu ještě před startem golfové sezony trochu oprášit znalosti golfových pravidel. Pravda, pravidla kopírují historii golfu a stále se vyvíjejí. Reagují na aktuální trendy. Pro někoho můžou být složitá, ale v každém případě není od věci znát aspoň některá základní pravidla. Po prvních pěti nabízíme druhých pět základních pravidel, v nichž je dobré mít jasno...

Celý článek...
Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě

kaskada-pomoc-750Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky a přispěli na charitativní účet vedený u Komerční banky: 27-8683960217/0100, na který bylo za první dva dny jeho existence vybráno přes 250 tisíc Kč, a který slouží k úhradě stravování a základních potřeb ukrajinských uprchlíků nacházejících se v Kuřimi a na Kaskádě, která nabídla k bezplatnému ubytování ukrajinských uprchlíků 20 pokojů.

Celý článek...
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru

1fee2hraci-750Pokud rádi cestujete a poznáváte nová golfová hřiště, nejste samotář, raději jak za green fee utrácíte své peníze v resortním pro shopu či restauraci, pak by pro vás mohly být vouchery 1fee2hráči ideální řešení. S nimi dokážete na více než 50 hřištích u nás, v Rakousku a na Slovensku ušetřit ve dvojici za jedinou hru až 2 000 Kč! A jak vouchery 1fee2hráči získat?

Celý článek...
Loreta Pyšely zahájila novou sezonu

Pysely-clubhouse1-750Golfový resort Loreta Pyšely je jedním z prvních, který po zimní uzávěře už otevřel golfistům své brány a zahájil novou sezonu. Místní osmnáctka je otevřená od soboty 26. února, ale do „hry" stále může vstoupit i počasí. Vzhledem k ranním mrazíkům je otevřeno až od 11 hodin a návštěvníci se mohou těšit na slevu 15% z obvyklého green fee. Otevírací doba se může podle počasí nadále měnit, proto je důležité sledovat webové stránky, nebo se informovat na recepci.

Celý článek...
Užijte si wellnes v Grund Resortu

Mlade-Buky-750Na golf na hřišti Grund Resortu Golf & Ski v Mladých Bukách vzhledem ke sněhové pokrývce pokrývající místních osmnáct jamek sice můžete ještě nějaký ten týden zapomenout, ale užít si nezapomenutelný wellnes pobyt v Krkonoších včetně lyžovačky to určitě můžete. Hotelový wellnes nabízí bazén s protiproudem, vířivku, saunovou a odpočinkovou zónu. Resort nabízí řadu speciálních a zvýhodněných balíčků, z nichž si vybere každý, kdo touží po aktivním odpočinku, kulinářských zážitcích a potřebuje načerpat novou energii.

Celý článek...
Nabídka členství v Darovanském dvoře

Darovansky-dvur-budova-750Jaro a tím pádem zahájení golfové sezony se pomalu blíží. Pokud stále ještě nemáte vybrané členství na rok 2022, zkuste si vybrat z nabídky Golfového klubu Darovanský dvůr, který disponuje třemi devítkami. Co je na výběr? Například roční členství Rodina od 25 700 korun, které obsahuje hrací kartu pro dvě dospělé osoby a děti do 18 let. Cena karty je 25 000 korun plus 700 Kč za každé dítě. Získáte neomezený počet her na 27jamkovém hřišti plus další benefity. V nabídce je i roční hrací karta Standard za 17 000 korun s neomezeným počtem her na místních 27 jamkách, nebo členství Senior A a B.

Celý článek...
Gloria GC udělala významný krok do budoucnosti

gloria-driving-750Jako první evropský golfový resort instaloval Gloria GC na svůj driving range systém Trackman, kterým posunul možnosti tréninku na nejvyšší možnou úroveň. Tento nejmodernější systém, který je nyní přístupný veřejnosti, používá více než 10 000 profesionálů a instruktorů po celém světě a využívá dopplerovský radarový systém k zobrazování různých zábavných her a softwaru pro sledování míčů na 27palcových dotykových obrazovkách. každý záliv.

Celý článek...
Chcete hrát lépe golf?

KasChcete si více užít golf a u toho se současně zlepšovat? Že tahle kombinace není možná? Ale je! Stačí jen zapomenout motivační citáty, nečíst články mentálních koučů a lépe poznat vlastní schopnosti a slabiny. Nechtít nemožné a co nejlépe využít to, co opravdu dokážeme. Nepřítelem dobrého výsledku totiž často bývá nereálný sen o dokonalosti.

Celý článek...
Mizuno: Pro ty nejzdatnější z nás I

Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. První z modelů – PRO 221 – představuje dokonalý muscleback, inspirovaný ikonickými čepelemi předchozích želez. Schopnost tvarovat rány souvisí s úpravami tvaru a umístěním těžiště. Došlo ke zkosení, takže profil líce je kratší, horní hrana se zúžila, avšak nezměnila se hmotnost horní části čepele. Díky těmto úpravám jsou železa výrazně kompaktnější a skórovací než předchůdci.
„Pracovali jsme v malých postupných krocích, abychom se vyhnuli kritice," uvedl David Llewellyn, který zdůraznil použití měkké měděné podložky a vypíchl drobné úpravy zejména u želez č. 8, 9 a PW. Set začíná trojkou a končí PW, k dispozici je pouze pro praváky v ceně 220 euro za hůl.

Celý článek...


KOMERCE


Souběh veletrhů FOR INTERIOR 2022 přinese inspiraci, jak vylepšit bydlení

abr-forinterior-750Souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER přinese komplexní informace i produkty od vyhlášených značek pro proměny bydlení, rekonstrukce i zahrady. Akce se koná od 31. března do 3. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Celý článek...
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...

1fee2hraci
Další zprávy
Golf aktuálně
DP World Tour: Nejúspěšnější Číňan vládl v Keni, Lieser neprošel cutem
Zach Johnson povede tým USA v Římě. Bude u toho i Mickelson?
Annika Sorenstam opět na majoru! V létě si zahraje dámské US Open
Homa možná našel pravého otce. Podoba s bývalým šampionem baví fandy
Malý Kepa dostane sourozence. Jon Rahm bude podruhé otcem
Panther National. Thomas plánuje nové hřiště s legendárním Jackem Nicklausem
Svensson trefil na PGA National osmnáct greenů v regulaci. Jako druhý od roku 2007
Rozlučka se svobodou? Dustin Johnson ji uspořádal na ostrově v Karibiku!
Eagle pro bratra slavné Lexi! Nováček Thompson se blýskl na Honda Classic
Drama v kvalifikaci na Honda Classic. Ti úspěšní pak dobře zvládli i hlavní turnaj
Golfová hřiště ČR
Loreta Pyšely zahájila novou sezonu
Užijte si wellnes v Grund Resortu
Nabídka členství v Darovanském dvoře
Pomozte ukrajinským uprchlíkům v Kuřimi a na Kaskádě
1fee2hráči aneb Hrajte golf a ušetřete až 2 000 Kč za jedinou hru
tiskárna
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
abf-interior2
big 1 fitness
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020