Golfové noviny


28. února 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Golfista stojí před nebeskou bránou

Po smrti nechtějí vášnivého golfistu pustit za nebeskou bránu, a tak se ptá: „Ano, hrával jsem golf velmi často a velmi rád. Ale copak je to hřích?"

Celý článek...
PGA Tour: Dramatické Honda Classic si podmanil Rakušan

SeppPoněkud překvapivé je jméno vítěze letošního Honda Classic. Rakušan Sepp Straka ale skvěle zvládl nástrahy Medvědí pasti, tří jamek od patnáctky po sedmnáctku. Nejprve se na čtyřparové šestnáctce dotáhl berdíkem do čela, aby na poslední jamce atakoval eagle. Z toho sice sešlo, ale jisté birdie ho vyneslo do čela, takže už jen čekal, jak s odpovědí naloží nejvážnější protivník Shane Lowry.

Celý článek...
Drsný týden pro saudskoarabskou túru. Nezbyl jí už skoro nikdo

asia-tour-norman-750Ještě počátkem minulého týdne zněly zákulisím PGA Tour téměř poplašné zprávy. Konkurenční projekt saudskoarabských investorů předběžně označovaný jako Super Golf League, jehož tváří je bývalý vynikající hráč Greg Norman, měl mít prý dohodnuto už dvacet předních světových golfistů. A co víc, oficiální oznámení plánoval provokativně do termínu blížícího se The Players, tedy jedné z turnajových vlajkových lodí PGA Tour! Jenže stačilo pár dní a najednou to vypadá, že všechno je úplně jinak. „Gregu Normanovi se o nedělích nikdy moc nedařilo," napsal škodolibě na Twitteru jeden ze zámořských novinářů - samozřejmě v narážce na Normanovy časté kariérní kolapsy ve finálových turnajových kolech. Byla totiž právě minulá neděle večer, když vrcholil příval zpráv, které pro australskou legendu byly všechno, jen ne příznivé. Ale popořadě.

Celý článek...
Justin Thomas: Zkrocení železa

ThoU ran železem do greenu ze vzdálenosti do 100 metrů a od 100 do 150 metrů je důležité soustředit se na dráhu hole a rovinu švihu. Zaměřím se proto na několik klíčových bodů, na které byste si měli dát pozor.

Celý článek...
Je dobré znát aspoň několik základních pravidel golfu, 1. díl

ilu-prav-lupa-750Golfová pravidla se mohou leckomu zdát až příliš složitá. Natolik, že mohou některé zájemce o golf dokonce odradit. Nicméně není důvod k obavám. To proto, že je důležité znát především ta základní pravidla. A ta až tak složitá nejsou. Nicméně před začátkem sezony není na škodu si je připomenout. Tady je prvních pět základních pravidel, která je dobře znát...

Celý článek...
abf-interior
Adidas: Šetříme vodu i energii

No dyeŘada výrobců oblečení a obuvi dává najevo, že jim vztah k životnímu prostředí v souvislosti s výrobou není lhostejný. A ve sportovním světě je to právě adidas, kdo se v tomto směru snaží určovat trendy. Důkazem jsou i dva modely bot z kolekce No-Dye. Jak už název prozrazuje, produkt se nebarví, respektive vrchní část obuvi je zcela zhotovena z materiálu v jeho přirozené barvě. Díky tomu mohli při výrobě použít až o 60 % méně vody i energie a je to další dílek firmy k trvale udržitelné produkci, kdy se zároveň zavázali k využívání recyklovaných plastů. „Neustále hledáme způsoby, jak snížit dopady výroby na životní prostředí," uvedl k tomu Masun Denison, šéf globální sekce obuvi. „S touto kolekcí golfistům přinášíme další důvod, proč kromě stylu i výkonu naše boty nosit a mít z toho dobrý pocit."

Celý článek...
Kaskáda na letní greeny!

Kaskada-il2-750Vzhledem k lepšícímu se počasí vás chceme informovat o otevření devítky ŽELEZNÁ od pátku 18. 2. 2022 v částečném „letním provozu". Hra bude umožněna na letní greeny, do bankrů budou doplněny hrábě, postupně dojde i k označení překážek apod. V případě výrazného zhoršení počasí (zejména z důvodu mrazů) může být hra přechodně přesunuta znovu na zimní greeny.

Celý článek...
Přátelská nabídka členství v GK Brno-Žabovřesky s měsíční hrou na Kaskádě zdarma!

ilu-target-750Pokud nehrajete golf každý den na stejném hřišti, nebo vám některý z golfových resortů neleží hned za humny, mohla by vám přijít vhod nabídka na členství v Golfovém klubu Brno-Žabovřesky, který pro letošní rok připravil ke standardním zavedeným členským benefitům i bonusovou měsíční hru zdarma na Kaskádě!

Celý článek...
Hledáte členství? Co třeba Čertovo břemeno?

cebr-750Hledáte-li ještě členství v některém z českých golfových klubů, mrkněte i na nabídku golfového klubu Čertovo břemeno. V nabídce je řádné členství pro dospělé za 15 000 korun (senioři od 60 let a studenti do 25 let za 12 000), nebo roční členství pro nové i stávající členy za 2500 korun. A co se nabízí? V rámci řádného členství green fee po celou sezonu 2022 zdarma, bezplatné užívání tréninkových ploch, slevu na žetony na driving a další zajímavé benefity.

Celý článek...
Zahrajte si v zimě v Berouně

Beroun-Jamka-18-750Zimní období se sice blíží ke svému konci, ale ještě pár týdnů bude golfisty trápit. Otevřených zůstává jen málo hřišť. Jedním z nich je osmnáctijamkové hřiště Beroun Golf Clubu, které nejen, že zůstává v zimě v provozu, ale navíc se v zimních měsících otevírá i pro golfovou veřejnost. V hlavní sezoně je totiž hřiště, které se může pyšnit přívlastkem, že právě tady je doma golfové Czech Open žen i mužů, privátní. Za 18 jamek zaplatíte 1 300 korun, za devítku 900 korun. Tee time si zarezervujete na recepci na čísle 313 101 090.

Celý článek...
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...
Souběh veletrhů FOR INTERIOR 2022 přinese inspiraci, jak vylepšit bydlení

abr-forinterior-750Souběh veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER přinese komplexní informace i produkty od vyhlášených značek pro proměny bydlení, rekonstrukce i zahrady. Akce se koná od 31. března do 3. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletržního souběhu jsou automobily značky FORD.

Celý článek...

1fee2hraci
Další zprávy
Golf aktuálně
Vrátím se, potvrdil Tiger. Třípary na Masters? Zpomal Jimmy, smál se
Slavné americké hřiště postihl ničivý požár, oheň spolykal i řadu trofejí
Za vyhrnutá trička ve Phoenixu prý hrozí Američanům pokuta od túry
Druhý hráč světa? No a co? Morikawa posloužil snoubence i jako fotograf
Fowler hrál na Genesis jen díky sponzorům. A opět moc neoslnil
Perličky z Riviery? Scottův nesmrtelný svetr a mladičký neznámý Tiger
Hvězdy zůstaly v cutu. Pozornost poutali Američané víc módou, než hrou
Sedm ran ztráta? Letos vyhráli i tací, kteří ztráceli po dvou kolech devět
Nováček Young se blýskl druhým místem, poskočil i ve světovém žebříčku
Druhý nejmladší. Niemanna předčil jen historicky první kalifornský vítěz
Golfová hřiště ČR
Hledáte členství? Co třeba Čertovo břemeno?
Zahrajte si v zimě v Berouně
Na Zbraslavi letos ještě beze změn
Přátelská nabídka členství v GK Brno-Žabovřesky s měsíční hrou na Kaskádě zdarma!
Kaskáda na letní greeny!
tiskárna
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
abf-interior2
big 1 fitness
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020