Golfové noviny


21. února 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
předplatné
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Nepříjemná pravda

Víte, co získáte po dohrání poslední jamky vaší rundy?

Celý článek...
Vychází časopis Golf 1-2/2022

golf-1-2-avizo-750V tradičním čase, v polovině února, se ve vašich poštovních schránkách, na stáncích či klubových recepcích objevuje první letošní vydání časopisu Golf, které již motivem své titulní stránky nijak neskrývá převažující obsahové zaměření. Ano, jde o ženy. A třebaže se díky skotské královně Marii Stuartovně datují první krůčky žen po greenech již do poloviny šestnáctého století, jejich cesta k dnešnímu respektu a uznání nebyla jednoduchá...

Celý článek...
PGA Tour: Niemann za to od začátku vzal

JoaqChilan Joaquin Niemann přežil na Genesis Invitational několik kritických okamžiků a může se radovat z druhého vítězství na okruhu PGA Tour, když se stal po třiapadesáti letech hráčem, který podnik ovládl stylem start-cíl. Pomohla mu k tomu dvě parádně zvládnutá úvodní kola, v nichž shodně zapisoval 63 ran. Do finále šel s náskokem tří úderů.

Celý článek...
Dvě esa, hráči bez trička... Ikonická šestnáctka ani letos nezklamala

Phoenix-16-kelimky-getty-75V golfovém světě existuje řada ikonických jamek, jedna z nich má ale opravdu specifické parametry. K vidění byla právě minulý týden na Phoenix Open a řeč je samozřejmě o proslulé šestnáctce: v zásadě tuctovém tříparu, který má ovšem jednu mimořádnost. Tribuny připomínající starověké koloseum, které pojmou šestnáct tisíc lidí. A to je na golfové poměry opravdu hodně.

Celý článek...
Vylepšete svůj golfový švih a hru, 2. díl

ilu-advice-750Zatím jen nesměle, ale den za dnem se blíží jaro a tím pádem období, kdy se golfisté většinou „probouzejí ze zimního spánku". Nicméně, právě teď je vhodné období popracovat na vylepšení svého švihu. Nemusí jít přitom o nějaké zásadní předělání celého pohybu, ale možná postačí do své hry a tréninku zapracovat ve druhém díle naší „poradny" několik tipů a rad. Ne od nás, ale jednoho z top 100 trenérů v USA Michaela Hunta.

Celý článek...
abf-interior
Thajsko propaguje „Golf Sandbox"

Thajsko-RedMount-750Úžasné Thajsko – úžasný golf. Aby Thajský úřad pro cestovní ruch (TAT) prosadil Thajsko jako golfovou destinaci ve Východní Evropě, uspořádal ve spolupráci s partnery, jako jsou Yaro Travel, Siam Travel, golfový promotér Golf Tour CZ a Qatar Airways, golfový turnaj pro české a slovenské golfisty a golfové cestovní kanceláře na Phuketu.

Celý článek...
Kaskáda na letní greeny!

Kaskada-il2-750Vzhledem k lepšícímu se počasí vás chceme informovat o otevření devítky ŽELEZNÁ od pátku 18. 2. 2022 v částečném „letním provozu". Hra bude umožněna na letní greeny, do bankrů budou doplněny hrábě, postupně dojde i k označení překážek apod. V případě výrazného zhoršení počasí (zejména z důvodu mrazů) může být hra přechodně přesunuta znovu na zimní greeny.

Celý článek...
Přátelská nabídka členství v GK Brno-Žabovřesky s měsíční hrou na Kaskádě zdarma!

gkbza-web-750Pokud nehrajete golf každý den na stejném hřišti, nebo vám některý z golfových resortů neleží hned za humny, mohla by vám přijít vhod nabídka na členství v Golfovém klubu Brno-Žabovřesky, který pro letošní rok připravil ke standardním zavedeným členským benefitům i bonusovou měsíční hru zdarma na Kaskádě!

Celý článek...
Členství v Hostivaři s řadou výhod

Hostivar-jam14-750Sice pomalu, ale jistě se už blíží začátek golfové sezony. Pokud ještě váháte s výběrem členství na rok 2022, můžete vyzkoušet některé ze tří typů členství v Golf Clubu Hostivař. Základní Drive obsahuje jedno green fee na hřiště (až 18 jamek), kredit na trénink a hru v hodnotě 2000 korun, ale také třeba 3 hodiny tenisu v areálu Tenis Hostivař, nebo 3 celodenní lyžařské permanentky ve středisku SKIMU. Plus řadů dalších výhod. To vše za 3600 Kč. Na výběr je také členství Plus za 9000 korun, nebo členství VIP za 18 000 korun, které mj. obsahuje 30 green fee na hřiště, denně dva koše míčků na driving a neomezenou hru na akademii.

Celý článek...
Letní příměstské kempy i letos na Černém Mostě

black-bridge-il-750Do léta sice zbývá ještě zdánlivě spousta času, ale už teď můžete pro své ratolesti naplánovat na letní prázdniny účast na příměstských golfových kempech pro děti a mládež od 6 do 15 let v Golf Resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě. Vybírat lze z varianty Golf, která je určena pro golfisty a golfistky, nebo z varianty Golf a hry, která je určena těm, kteří s golfem teprve začínají. Vedle tréninku golfu je pro děti připravena zábava a různé hry. Pro děti je zajištěné stravování včetně obědů, svačiny a pravidelného pitného režimu. Program pro děti začíná každý den v 9 hodin a končí v 16.30. První turnus kempů startuje 11. – 15. července, závěrečný se odehraje v termínu 29. – 31. srpna.

Celý článek...
Něco navíc

RelZ nového roku je již trochu ukrojeno a je zřejmé, zda ti, co si něco předsevzali, kráčí i nadále po cestě svého záměru, nebo z ní sešli. Ať tak či onak, na bilancování je ještě brzy. Nicméně, patrně se nebudu příliš mýlit, když řeknu, že všichni toužíme po šťastném životě plném zdraví, a i když máme kolem sebe řadu návodů, včetně našeho letitého setkávání v tomto časopise, ne vždy si něco z těch pouček začleníme do svého života, protože měnit životní styl či stravování nemusí být snadné. Upustit od hluboce zakořeněných zvyků nejde lusknutím prstů. Ale pro své zdraví lze udělat hodně, a přitom stačí udělat jen něco málo navíc.

Celý článek...
Jednička od Footjoye

SLKterá bota vévodí segmentu bezespajkové obuvi Footjoy? Pokud se domníváte, že jde o Pro|SL, pak je vaše domněnka zcela správná. V modelu pro letošní rok se zaměřili na zvýšení pohodlí i rychlost. Komfort souvisí s pěnou ve střední části, systém polstrování (Stratofoam) vychází z pěny tvořené směsí materiálů a rozmístěné tak, aby chodidlo mělo potřebnou oporu a pohodlí při švihu i chůzi.

Celý článek...


KOMERCE
Při golfu mohou klouby také trpět, posilněte je kolagenem

Inca Ilustrace 750Člověk, který chce podávat dobrý výkon, potřebuje adekvátní výživu. Týká se to nejen stravy, ale i výživových doplňků. Ty jsou jako tečka – garantují doplnění potřebného množství těch živin a bílkovin, které z jídla nedokážete získat, nebo jich máte málo. Typickým příkladem je kolagen: víte, proč ho tak často spojují se sportem?

Celý článek...

1fee2hraci
Další zprávy
Golf aktuálně
Tým USA má novou kapitánku pro příští Solheim Cup
Spekulace kolem DeChambeaua. Je zraněný, nebo končí s PGA Tour?
Imitátor si vychutnal golfové hvězdy. O čem se dohadovaly v irském pubu?
Rahmovi Arizona svědčí, letos potěšil i fandu s unikátním trikem
Wallace zachytil eso na šestnáctce během tréninku opodál. Podívejte se!
Zapomeňte na krokodýly. Na Kenya Open měly golfistky lepší společnost
Senzace turnaje? Sahith Theegala. O výhru ho připravila i smůla
Hoffman zaútočil na vedení túry, pak ale rychle vycouval
Přítelkyně a manželka v objetí. Ženy finalistů fandily ve Phoenixu spolu
Birdie? Tak ne. Na rozstřel ve Phoenixu málem ani nedošlo
Golfová hřiště ČR
Přátelská nabídka členství v GK Brno-Žabovřesky s měsíční hrou na Kaskádě zdarma!
Kaskáda na letní greeny!
Členství v Hostivaři s řadou výhod
Letní příměstské kempy i letos na Černém Mostě
Loreta Pyšely nabízí tři varianty členství
tiskárna
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
big 1 fitness
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020