Golfové noviny


24. ledna 2022 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
Výběr aktuálních zpráv
Výrok týdne: Abych dal dlouhý drajv...

Abych dal dlouhý drajv, potřebuji pořádné obecenstvo...

Celý článek...
DP World Tour: Prestižní titul bere Pieters

PietBelgický ranař Thomas Pieters slaví zisk prvního titulu z prestižní série Rolex, jež je součástí DP World Tour. Ve finále Abu Dhabi HSBC Championship si Belgičan počínal poměrně konzervativně a navzdory jednomu bogey dokázal konkurenty udržet za zády, když hřiště obešel v paru. Nejvíce mu život komplikoval Španěl Rafael Cabrera-Bello. Ten měl partii velmi dobře rozehranou, avšak chyby na patnácté a šestnácté jamce se mu staly osudnými. Nakonec mu tak nepomohlo ani birdie ze závěrečné jamky. O ránu zpět za vítězem vedle Španěla skončil i Shubhankar Sharma, který pro změnu zaváhal na tříparové sedmnáctce.

Celý článek...
Old Tom Morris: da Vinci golfu

Old-Tom-Morris-750Bez něj by golf nebyl tím, čím je: legendární hráč, architekt a greenkeeper Old Tom Morris byl univerzální génius tohoto sportu. V roce 2021 uplynulo 200 let od jeho narození. Zavzpomínejme.

Celý článek...
Ještě nemáte golfové předsevzetí na rok 2022? Zkuste si vybrat

ilu-advice-750Možná už jste si stihli dát nějaké to nové golfové předsevzetí do roku 2022, ale pokud ne, nabízíme pár tipů, na co se zaměřit. A nejde jen o vylepšení handicapu. Několik možností už jsme vám nabídli, teď přinášíme druhou várku. Třeba vás něco zaujme...

Celý článek...
Petr Dědek: Czech Masters 2022? Stejný název, stejné místo, jen vyšší prize money

Dedek-jun-ilu-750Po sezoně, ve které covid doslova „vyplenil" turnajový kalendář European Tour a jednou z „obětí" byl i turnaj D+D Real Czech Masters, se letos golfový život téměř vrátil k normálu. Slovo téměř je však na místě. Na Albatrossu se odehrál po roční odmlce sedmý ročník Czech Masters a v režii společnosti Relmost i dva podniky Challenge Tour v Česku, nicméně strašák jménem covid stále vstupoval do hry. Jaký byl rok 2021 očima Petra Dědka juniora, který měl organizaci a vše kolem turnajů takříkajíc na triku?

Celý článek...
Zahrajte si s členstvím Play na Zbraslavi

Zbraslav-750Golfový klub Prague City Golf na Zbraslavi navazuje na loňské úspěšné zavedení ročních členství a pro sezonu 2022 členství Play ještě vylepšil. A jako jediný z pražských klubů nezvedl cenu denních fee. A pokud si členství Play za 6690 korun zajistíte ještě do konce ledna letošního roku, dostanete se do slosování o hru a tedy dalších 18 jamek navíc s ambasadorem klubu, jimiž jsou Ondřej Lieser, Sára Kousková a Stanislav Matuš.

Celý článek...
Roční green fee karty na Líšnici

Lisnice-il-01-750Golfisté, kteří se nechtějí dlouhodobě vázat v jednom klubu, nabízí golfový klub Líšnice několik typů green fee karet na celou sezonu. Pro dospělou osobu v ceně 10 000 korun, pro seniory nad 65 let za 7000 Kč. Dvojice ve společné domácnosti zaplatí 18 000 korun. Možností je i registrace v ČGF, tzv. nehrací roční registrace za 1500 korun, v níž je zahrnuto 1000 míčků na driving, nebo jeden voucher na 18 jamek.

Celý článek...
Co třeba členství v Chateau St. Havel?

chateau-750Pokud jste si ještě nevybrali z nabídek na členství v některém z golfových klubů na letošní sezonu, máme pro vás tip. Zkuste členství v Golf Clubu Chateau St. Havel v Praze s jedinečným aquadrivingem. Roční členství začíná na částce 2500 korun a v jeho ceně získáte i voucher na jednu noc v místním zámečku, 200 míčků na driving a také zajímavé slevy na hru na partnerských hřištích.

Celý článek...
Kluby zvané královské

Royal-Aberdeen-hriste-750Víc než šedesátka golfových klubů honosících se přídomkem „Royal", tedy královský, představuje barvitý výběr nejstarších, nejhistoričtějších a jinak význačných klubů z celého světa. Až na dvě výjimky leží všechny na území bývalého britského impéria, moderněji řečeno Commonwealthu (na úvodním snímku Royal Aberdeen, šesté nejstarší hřiště světa). Často se to plete: nejde o hřiště, jak se mnozí domnívají – titul Royal dostává vždy klub, nikoliv hřiště. Většina těchto klubů už také během dlouhých let své historie působiště měnila, některé kluby třikrát a jeden rekordman dokonce čtyřikrát! Aby klub přídomek získal, nejběžněji požádal člena královské rodiny, zda by se stal patronem nebo čestným členem klubu. V několika případech o udělení titulu kluby požádaly napřímo, bez patrona: titul musí každopádně nakonec udělit vládnoucí monarcha.

Celý článek...
Sebastián Muñoz: Únik z fervejového bankru

MunŘada hráčů má za to, že pokud jejich rána skončí ve fervejovém bankru, je na problémy a vyšší skóre zaděláno. Nicméně, nemusí tomu tak být. A to ani v případě, že váš míček leží u hrany, ze svahu nebo přímo uprostřed překážky. S několika drobnými úpravami vyváznete i z této „paseky" a stále si uchováte naději na slušné číslo. Dám vám pár tipů, jak si v některých typických případech počínat.

Celý článek...
Adidas: Pocta legendě

StanAdidas spojil síly se společností ZOZO, aby se zrodila limitovaná edice Stan Smith Golf. Třebaže jméno této legendy mají v paměti především fanoušci tenisu, vězte, že jde skutečně o golfovou botu, která však nezatírá nápadnou podobu s volnočasovou i tenisovou botou. Novinka byla uvedena na trh v souvislosti s návratem turnajů do Japonska po pandemii covid-19, kdy tak oslavuje turnaj ZOZO Championship.

Celý článek...


KOMERCE
Léto po celý rok a se zaručeným výnosem

Dubai Creek golf 750Přemýšlíte o nákupu nemovitostí a očekáváte od něho i budoucí výnosy? Na první pohled logické spojení a obecné očekávání, že každá realita má generovat příjmy, nemusí být v praxi až tak samozřejmé. Do hry totiž vstupuje řada faktorů.

Celý článek...

Planreal2
Další zprávy
Golf aktuálně
PGA Tour: Finále si podmanil Swafford
Nemají mě rádi, posteskl si novinářům Kisner
Twitterová hádka. Murray se pustil do Kevina Na, ten mu nezůstal nic dlužen
Homa vtipně glosoval neúspěch v PIP. Na Twitteru mu odpověděl i letošní král programu
Mají třetího do party. Kdo odstartuje s Nicklausem a Playerem letošní Masters?
Další pokus o comeback. Na Floridě si zahraje i ostře sledovaná Američanka
Nejvíc titulů mezi hráči pod třicet. Uhodnete, kdo vládne mladíkům?
Chystaná golfová série od Netflixu poodhalila první slavná jména
Bitva značek. Které drivery letos zatím vyhrávají nejčastěji?
Cink drží parádní sérii kol pod par. Přidá letos i další titul?
Golfová hřiště ČR
Roční green fee karty na Líšnici
Co třeba členství v Chateau St. Havel?
Zahrajte si s členstvím Play na Zbraslavi
Na Čeladnou se naučili jezdit i lidé mimo golf
Roční členství v Ostravici bez vstupního poplatku
kontakt-svk-bs
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
big 1 fitness
tp-knives
Royal Regent bs
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2022 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2022 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020