Golfové noviny


15. listopadu 2021 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.golfinfo.cz
golfchampions
Výběr aktuálních zpráv
Vtip týdne: Golfista vznese dotaz

„Chlapče, myslíš, že je hřích chodit hrát golf v neděli?"

Celý článek...
Vánoce se blíží. Udělejte (si) radost!

predplatne-ts-2-750Hrajete golf, nebo jen znáte golfistu, kterému byste chtěli udělat radost? Pak pro vás máme jedinečnou, časově limitovanou nabídku tří extra bonusů za zvýhodněné ceny, kterými můžete obohatit roční předplatné časopisu Golf (ať již v tištěné nebo elektronické podobě) a sami si tak namíchat ten nejdokonalejší dárkový balíček.Celý článek...
TaylorMade2
PGA Tour: Kokrakova další zdařilá jízda

KokrJeště šest jamek před koncem Houston Open ztrácel Jason Kokrak na vedení dvě rány, ale čtyřmi birdie v řadě se přehnal přes Schefflera i Trainera, aby vybojoval už svůj třetí vavřín v uplynulých třinácti měsících. Celkem zahrál deset pod par a zvítězil o dva údery před zmiňovaným Schefflerem a Twayem.

Celý článek...
Pro začátek 200 milionů do Asie. Greg Norman plánuje novou golfovou túru

norman-greg-750Dvojnásobný majorový šampion, v osmdesátých a devadesátých letech celkem 331 týdnů nejlepší golfista světa: to je stručná vizitka australského matadora Grega Normana. Legendární hráč přezdívaný Bílý žralok ovšem nežije minulostí a brousí si zuby na novou kořist. Proslýchá se totiž, že má být hlavní tváří zbrusu nové golfové ligy - a pozor, nejedná se o mnohokrát zmiňovaný a stále poněkud mlhavý projekt Premiere Golf League.

Celý článek...
Golfisté jsou mezi sportovci s nejvyššími příjmy hodně vysoko

ilu-money-pixabay-750V golfu se hraje o velké peníze. To není žádné tajemství ani nějaké senzační odhalení. Jak jsou na tom ale ti nejlepší golfisté a jejich výdělky ve srovnání s ostatními sportovci. Nestojí si vůbec špatně. Mezi čtveřicí světových sportovců s nejvyššími finančními příjmy v kariéře totiž figurují hned tři golfisté.

Celý článek...
Golf ve Skotsku aneb Když vám královna otevře náruč

skot-ilu-750Islay, nejjižnější ostrov Hebrid v jihozápadním koutu Skotska je důvěrně nazýván „královnou Hebrid". Věhlas pátému největšímu skotskému ostrovu přinesla, jak už nejspíš tušíte, sladová whisky s kouřově rašelinovým aroma. Není to však jediné lákadlo. Skotsko je zemí golfu zaslíbenou, zveme vás proto do Argyllu, kde se nachází Machrie Hotel & Golf Links. Osmnáctka s déle než stoletou historií, po úpravě představující další z golfových klenotů.

Celý článek...
Nejstarší golfová hřiště v Česku aneb A na počátku byly...

marianky-750Organizovaný český golf slaví letos 90 let, ale první golfová hřiště existovala mnohem dříve, dokonce ještě před vznikem samostatného Československa. Centrem všeho golfového dění tehdy byly západní Čechy, ale později se přidala i další místa. Víte, kde se v tuzemsku hrálo vůbec nejdříve? Na počátku byly Karlovy Vary a Mariánské Lázně (na snímku). Zcela nejdříve se hrálo už v roce 1904 v Karlovy Varech u řeky Teplá. Ale ve stejné době se začalo s budováním hřiště v Mariánských Lázních, které slouží golfistům dodnes. Nutno však dodat, že v obou případech klientelu tvořili především lázeňští hosté ze zahraničí, tuzemských hráčů bylo v té době naprosté minimum.

Celý článek...
Podzimní fee v Panorama Golf Resortu

Kacov-club1-750V Kácově se k zimnímu spánku nechystají a letošní sezonu prodloužili až do poloviny prosince. A protože počasí golfu stále ještě přeje, určitě oceníte zvýhodněné ceny podzimního fee.

Celý článek...
Martin Trita a Martin Šíma: Ypsilonka je otevřená všem, kdo si chtějí užít golf

Ypsilon-oba-750Když se řekne Ypsilonka, srdce každého golfisty se nejspíš zatetelí blahem. Není divu, tohle hřiště má vše, po čem hráči golfu touží: špičkovou kvalitu hracích ploch, neustálé výzvy, krásnou přírodu všude kolem, žádné dráty či hluk silnice. A jako bonus oku lahodící výhledy do krajiny nebo třeba, pokud zatoužíte strávit v resortu více dní, netradiční ubytování v hausboatech na vodní ploše mezi jamkami 9 a 10. Pravda ale také je, že start do letošní sezony měla Ypsilonka poněkud pomalejší. Paní zima se totiž jen tak nehodlala vzdát své vlády, a tak zkraje roku nabrala sezona zpoždění. Zhruba měsíc a půl, shodují se dva Martinové, Trita (na snímku vpravo) a Šíma (na snímku vlevo), od začátku roku 2021 dva noví muži ve vedení resortu.

Celý článek...
Do Beřovic na golf už za zimní fee

Berovice-750V Beřovicích je zvykem, že se na zimu brány hřiště golfistům nezavírají a hraje se, dokud to počasí dovolí. Navíc se hřiště udržuje stále v co nejlepší kvalitě a lákadlem může být i to, že se nejen neplánují aktuálně žádné aerifikace greenů, ale navíc se od 1. listopadu hraje za zvýhodněné zimní fee. Co to znamená? Že si dospělí zahrají osmnáct jamek od pondělí až do neděle za 900 korun, ale pokud si člen klubu přivede tři hosty do flightu, vyjde je fee na pouhých 630 korun.

Celý článek...
Loučení na Čertově břemeni s texasem a husou

cebr-750Pokud hledáte ještě golfový program na neděli 14. 11., co takhle vyrazit na Čertovo břemeno? Zahrajete si nejen závěrečný turnaj sezony texas trojic nebo čtveřic, navíc zpestřený i gurmánským zážitkem. Konkrétně svatomartinskou husou po hře. Těšit se ale můžete i na to, že některé jamky se mohou hrát jinak, než je obvyklé. Takže vezměte sebou přátele a přijďte se rozloučit s golfovou sezonou na Čertovo břemeno.

Celý článek...
Za členství v Hodkovičkách neplatíte desítky tisíc

Hodkovicky-750Za členství v golfovém klubu nemusíte platit žádné horentní sumy, ani desítky, nebo dokonce stovky tisíc korun. V pražských Hodkovičkách připravili na rok 2022 čtyři varianty členství podle věku – Play, Senior, Junior a Kid. Za členství Play zaplatí zájemci od 24 do 64 let roční příspěvek 3000 korun bez jakéhokoliv dalšího vstupního poplatku. A další typy členství? Senior od 65 let roční příspěvek 2500, Junior pro hráče od 19 do 23 let za 2500 a Kid pro děti do 18 let za 2000 korun na rok.

Celý článek...
Škola Davida Golce: Rotace

pohybPo dvou úvodních lekcích, ve kterých jsme se seznámili se základy patování a s chipem, který jsme následně procvičovali během třetí lekce, přichází ke slovu rotace. Tím se dostáváme k dlouhé hře. Při rotaci je důležitá práce celého těla. Zapojují se kolena, boky a nejvíc záda. Pakliže se některá část těla pohybu neúčastní, vzniká blok, v jehož důsledku ztratíte potřebnou energii.

Celý článek...
V hlavní roli Sensor

PING SenzorNa chladnější část roku zbrojí i PING ve svých kolekcích pro dámy i pány. V obou případech jde o nejdražší kolekci v historii značky. Kombinují v sobě špičkové tkaniny s nejnovějšími barevnými trendy a motivy potisku. Jak už víme z minulosti, oděvy se opírají o tzv. technologii Sensor, zaručující pohodlí ve třech směrech – teplo, sucho, chlad.

Celý článek...


KOMERCE
Ivar Mesenský: Vhodný talent loví i u nás stále více firem

Mesensky-Ivar-750Covid ovlivnil náš život po všech stránkách. O tom, jaký měl dopad třeba na nábor pracovníků či jak se změnil trh práce po covidu, jsme se bavili s Ivarem Mesenským, spoluzakladatelem headhunterské kanceláře WOLF HUNT.

Celý článek...
PETR GAZDÍK – ACOUSTIC BAND

gazdik-750Petr Gazdík je přední český divadelní herec a režisér. Je držitelem několika prestižních ocenění – Cena Thálie, Cena českého divadla, Cena Festivalu smíchu a další. Celý život se zabývá zpěvem a hudbou.

Celý článek...

Další zprávy
Golf aktuálně
EPGA Tour: Druhý titul pro Hansena
LPGA Tour: Nelly Korda opět vítězí
Rahm, Garcia nebo Spieth? Podívejte se na nejlepší hole-in-one loňské sezony
Golf na Instagramu. Uhodnete, kdo tam má nejvíc followerů?
Bellerive v St. Louis bude v roce 2030 hostit Prezidentský pohár
Reed čelí podezření, že si na Twitteru „pomáhá" pod anonymním účtem
Rok hry zdarma. Hřiště v Idaho slibuje odměnu za dopadení vandalů
Cabrera? Měl drsné dětství, vzpomíná na bouřliváka jeho mentor. A miloval fernet
Letošní QBE Shootout zná složení dvojic. S kým si zahraje Lexi?
Najdi pět rozdílů. Hovland pózoval po roce se stejnou trofejí
Golf nebo fotbal? Ortiz, Ancer a Niemann řádili v Mayakobě na pláži
Ďáblova tlama. Jeskynní bunkr na sedmičce děsil v Mexiku hráče i letos
Vedení PGA Tour si plánuje posvítit na hráčské yardage books
Hvězdný fotbalista dorazil na zápas v převleku za Phila Mickelsona
Hvězda formule 1 to schytala od manažerky. Hraješ moc golf, slyšel Norris
Gary Player slavil 86. narozeniny. A legendární golfista je stále aktivní
Jordan Spieth je zpátky v TOP 10 světového žebříčku
Místo výhry málem zůstal dánský golfista zamknutý na záchodě
Eagle s trestnou. Reed na Bermudách zažil kuriozní moment
Kanaďanovi pomohli na Bermudách fandové. Zazpívali mu i hymnu
Golfová hřiště ČR
Nejstarší golfová hřiště v Česku aneb A na počátku byly...
Podzimní fee v Panorama Golf Resortu
Martin Trita a Martin Šíma: Ypsilonka je otevřená všem, kdo si chtějí užít golf
Do Beřovic na golf už za zimní fee
Loučení na Čertově břemeni s texasem a husou
Za členství v Hodkovičkách neplatíte desítky tisíc
Mikulášská nadílka se blíží
Podzimní cenobraní na Ropici
Na svatomartinskou husu na Ostravici
Greenkeeperská Cross Country a narozeninový turnaj maršála Josefa Píchy
Ocenění World Golf Awards podruhé získalo Oaks Prague
Za golfem i na husu na Slapy
Martinská Husa Open 2021 na Hluboké
Martine, viděls to?!
Indoor na brněnském Výstavišti již otevřen!
Údržba v Sokolově. Hraje se se slevou 50%
Hledáte členství na sezonu 2022? Co třeba Kotlina?
Svatomartinský turnaj i menu v Českém Krumlově
Hledáte členství? Co třeba nabídka Loreta Pyšely?
Golf na Hluboké a řecká kuchyně
Pyšely
Aktuální číslo časopisu Golf
Aktualní číslo časopisu Golf
Vše o Golfu
a projektech:
Dárkové předplatné
1fee2hráči
Firemní pohár
NFLG
Financial Masters
Hole-in-One klub
Turnaje
Inzercwolfhunte
Janske-Lazne2
TaylorMade
golfinfo.cz Golf v ČR Golf ve světě Golfová hřiště ČR Cesty za Golfem Golfová výbava Jak hrát golf
Golf News - elektronický týdeník golfového portálu www.golfinfo.cz © Copyright 2007 - 2020 Golf - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2020 CCB, spol. s r.o.
Inzerce Ediční plán a ceník inzerce 2020