Zala-ilu2-750To takhle frčíte plochou maďarskou krajinou k Balatonu, blížíte se ke světoznámému termálu Hévíz, v pravou chvíli se podíváte doleva a nevěříte vlastním očím. Sytá zeleň fervejí a greenů, krásné moderní budovy, monumentální vjezd. Pak jedete okolo drivingu, kde čekají vzorné pyramidy míčků. Ultramoderní klubovna vypadá jako budova banky, naproti luxusní apartmány, za jejichž design by se dokázal postavit každý architekt. Velkorysých 160 hektarů. Zala Land, území Zaly.

Resort sbírá hned od svého otevření jedno ocenění za druhým. Samotné hřiště za pět let uzrálo do kvality, kterou si jeho hvězdný americký architekt Robert Trent Jones přál, a směle se řadí k nejzajímavějším hřištím Evropy. Pobyt v jednom ze 32 nových komfortních apartmánů, perfektní tréninkové plochy, klubovna s velkou terasou a skvělou kuchyní i kvality samotného hřiště rozbuší srdce každého milovníka luxusu, pohodlí a špičkového golfu.

Resort se rozrůstá. Přibývají další nemovitosti – domy a apartmány. Tato činnost hned tak neskončí, počítá se s tím, že zde vyroste celá golfová vesnička. Ale zatím si zde užijete příjemného klidu. Další možnosti ubytování se nabízejí ve dvou hotelích půl kilometru od hřiště, které rovněž patří k resortu.

Převzato z časopisu GOLF 6-7/2021
Text: Ivo Doušek, foto: Ivo Doušek, archiv resortu

Zala-apartments-250Highlights
* Samo hřiště, perfektní stav, středně obtížné, hodně vody, jeden z tříparů vyžaduje carry 160 metrů přes vodu.
* Velkorysé apartmány dostaly letos luxusní wellness Boutique Spa s vnitřním i venkovním bazénem (termální voda) a obvyklou sestavou saun.
* Jídla v klubovně – velice zajímavý vzhled, skvělá chuť, většinu z nich zaručeně neznáte, vybírejte podle talířů sousedů. Dobré ceny! Večer: v okolí jsou další rázovité, velice maďarské csárdy.
* Velký výběr balíčků pobyt + golf – na webu
* Hévíz s největším přírodním termálním koupalištěm na světě

Příjezd do resortu Zala Springs
Od Vídně: 194 km, asi 2,5 h, přes Šoproň
Od Brna: dá se i přes Bratislavu a Györ, 340 km, 3 h 40 minut
Od Prahy: přes Brno, 540 km, 5,5 h

Zala-ilu1-250Zala Springs Golf Resort
8782 Zalacsány, Csányi László utca
+36 20 294 4866
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.zalasprings.com


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...