marianky-kolonada-750Uprostřed nádherné přírody Karlovarského kraje, Slavkovského lesa a Krušných hor se ukrývá ráj golfu, relaxace a zimních radovánek.

Karlovy-Vary-250Golf má v Karlovarském kraji více než stoletou tradici, proto jsou západočeské lázně považovány za kolébku českého golfu. Renomovaná golfová hřiště se nacházejí v těsné blízkosti historických lázeňských měst, což návštěvníkům umožňuje kombinaci relaxace ve wellness centrech lázeňských resortů a skvělého golfového zážitku.

 


Marianky-rimske-lazne-250Wellness a relax
Relaxační pobyty jsou určené k tomu, aby se člověk odpoutal od každodenních starostí, ulevil tělu od počínajících bolestí způsobených pracovními stereotypy, načerpal energii, zrelaxoval, očistil a lépe naladil jak organismus, tak psychiku, která je pro zdraví každého člověka velice důležitá. Dopřejte si i vy pobyt plný pohody a relaxace ve zdejších hotelech. Elegantně vybavené pokoje, kvalitní gastronomie a špičkové služby posunou váš pobyt do nebeských výšin.


ilu-lazensky-pobyt-250Posílení imunity
Jak se v poslední době projevilo naplno, imunita je nenahraditelná. Právě nyní se ukazuje důležitá role lázeňské léčby a význam zdejších unikátních přírodních léčivých zdrojů, které dokáží očistit organismus a posílit jeho obranyschopnost. Dovolená v lázních Karlovarského kraje je efektivní a příjemný způsob prevence zdraví a posílení imunity. Příroda má zkrátka mnohem větší moc, než si připouštíme. A proto využijme její sílu naplno.


ilu-zima-250Z lázní rovnou na hory
V Karlovarském kraji se kromě golfových hřišť nachází také jedno z nejkrásnějších pohoří České republiky – Krušné hory. A tak je naprosto jasné, že v zimních měsících sem míří milovníci sjezdového lyžování, bílé stopy i snowboardingu. Nadšeni budou i ti, kdo si chtějí zimní radovánky vychutnat se svými dětmi nebo jen tak odpočívat v zasněžené krajině, která obzvlášť v zimním období působí až pohádkovým dojmem.

Pokud toužíte po zimním dobrodružství a perfektním odpočinku, jsou pro vás lázně Karlovarského kraje jako stvořené. Ubytujte se v lázeňských centrech nedaleko lyžařských areálů a užijte si pohádkovou zimní dovolenou.

kv-logo-250

www.zivykraj.cz
www.laznezdravi.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...