Spa Hotel Ulrika

Roatan 2V jižním Karibiku, u pobřeží státu Honduras, leží malý, jako poslední objevený ostrov Roatan, který vábí návštěvníky svou panenskou přírodou, půvabnými bílými písčitými plážemi i milými lidmi, kteří mají stále úsměv od ucha k uchu a z ničeho si nedělají starosti. Zřejmě proto se stal tak oblíbeným mezi českými investory, kteří tu v hojné míře nakupují nemovitosti. Ceny nemovitostí se na Roatanu pohybují několikanásobně níž, než je tomu u známějších ostrovů této oblasti, a vzhledem k rostoucímu trendu je výnosnost některých realit poměrně zajímavá.

 

Roatan M MusilMajitel společnosti Reality Roatan Martin Musil (na snímku) pomáhá Čechům najít vhodné pozemky, domy, apartmány a investiční příležitosti právě na tomto ostrově. „Každý klient je jiný a má specifické požadavky. Snažíme se, aby lidé, kteří na ostrov přijdou se zájmem o investici, nejprve celý ostrov poznali, seznámili se s místní kulturou a mentalitou. V případě, že se do ostrova zamilují, tak jako my, hledáme to pravé na míru každému. Překážkou není ani neznalost cizího jazyka. Dokážeme klientům tlumočit celý kupní proces, výstavbu domu i běžné situace, které na ostrově zažívají."

Roatan je známý svým překrásným podmořským životem. Okolo celého ostrova prochází druhý největší korálový útes na světě, a proto je tak vyhledávaný potápěči. Na západě ostrova najdete vyhlášenou pláž West Bay, která několikrát stanula na žebříčku internetových serverů a cestovatelských magazínů jako jedna z deseti nejkrásnějších pláží světa. Proto tato část ostrova patří k nejnavštěvovanějším.
„Pokud chce někdo vlastnit apartmán nebo dům a pronajímat jej s co nejvyšší vytížeností, pak je tato oblast pro investici nejvhodnější," vysvětluje Martin Musil. Deset minut pěšky od pláže West Bay roste nové devítijamkové hřiště Black Iguana, které letos slavnostně otevřou. Hlavním golfovým hitem ostrova je pak nádherná osmnáctka Black Pearl.

Roatan golfStřed ostrova je výjimečný přístavním městem French Harbor, kde se nachází veškerá občanská vybavenost, nové obchody, banky a restaurace a dále moderní nemocnice Cemesa. V této oblasti se také daří novým developerským projektům, ostatně sem míří i hotelové řetězce jako například Clarion.
Hned vedle French Harbor najdete vstupní bránu do resortu Pristine Bay s jedním z nejzajímavějších středoamerických golfových hřišť, zmiňovaným Black Pearl. Osmnáctijamkové hřiště navrhl slavný architekt Peter Dye a pyšní se jedinečnými výhledy na korálový útes, tyrkysové moře a tropickou zeleň okolní džungle.

Roatan il„Právě vedle tohoto hřiště se nachází náš úspěšný projekt Coral Views Village, kde vlastní velice atraktivní pozemky s fascinujícími výhledy na moře řada českých klientů. Nyní odstartovala třetí fáze prodeje a očekáváme vysoký zájem," prozrazuje Musil a dodává, „výhoda projektu spočívá v tom, že je mezinárodní, narazíte tu na fajn lidi z celého světa. Pro druhý karibský domov a občasný pronájem je toto místo ideální. Milovníky golfu pak jistě potěší, že z Roatanu vedou přímé lety nejen do amerických měst jako Atlanta, Miami, Houston a Dallas, ale i do Belize City, San Salvadoru a nyní dokonce třikrát týdně i na Kaymanské ostrovy, takže si mohou zahrát golf i jinde."

Roatan 4Rozhodnete-li se Roatan navštívit, pak se můžete těšit na spojení karibské pohody, teplého a klidného moře, bílých písečných pláží, kvalitního rumu a výborného jídla skládajícího se hlavně z ryb, krevet, zeleniny a tropického ovoce. A pokud se vám ostrov zalíbí tak, že se na něm rozhodnete zůstat, pak neváhejte a obraťte se na Reality Roatan. Budeme se snažit, abyste vlastnili kousek Karibiku, který si zamilujete.

(PR)

Více informací na www.realityroatan.cz
https://www.realityroatan.cz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...