weitra-ilu-750Pro ty, kdo nevědí, Weitra je krásné lesní hřiště jen kousíček od Českých Velenic. Oficiálně se jmenuje Hauschachen podle zdejší výletní oblasti a u města Weitra jen leží. Jednou z neopominutelných lákavých záležitostí pro naše hráče je možnost využití voucherů 2=1 po všechny pracovní dny!

Golf
Samozřejmě v centru vašeho zájmu bude golf. Využijte společně teplé období ke zlepšení vašeho hendikepu! Hřišžtě v perfektní kondici, ferveje, greeny, nakrátko vystříhané roughy, jedním slovem přátelské hřiště. Mistrovská osmnáctka už byla několikrát dějištěm vrcholných rakouských turnajů a nezadržitelně spěje ke vstupu mezi rakouskou první ligu – Leading Courses Austria. Náročné, barvité, ale také zábavné hřiště nechává dobře si zahrát každého, pro nikoho není nepřekonatelné, pro vyspělé hráče představuje výzvu. A protže je ve výšce cca 600m n.m., je zde příjemně i nejparnějším létě.

weitra-rest-250Nejen golf – sem se jezdí i za gurmánskými zážitky
Léto je za dveřmi a prázdninová sezóna je v plném proudu! Dny se prodlužují, teploty stoupají a není lepší čas na objevování Waldviertelu.
Jsme rádi, že vám můžeme představit vzrušující novinky, nadcházející akce a letní zajímavosti v okolí našeho hotelu a restaurace Hausschachen.
A vášeň pro kulinářské speciality a nezapomenutelné zážitky oslavíme v přírodě.

weitra-haushachen-250x250V červnu je u nás všechno ve znamení prasete, pardon, vepřového!
Objevte naše vydatné speciality a nechte se inspirovat rozmanitostí a výraznými chutěmi našich jídel.
Náš vrchol měsíce: Schlachthausplatte – domácí zabijačkové prkno - lahodná kombinace smažených jelit, klobás, uzeného masa, kysaného zelí, houskových knedlíků a vypečené šťávy. Skutečná lahůdka pro milovníky masa!
Ale to není vše! V červnu můžete také očekávat:
Klasický Beuschel (pajšl) s octem
Špíz z vepřového
Vlažné Blunzn lasagne
A mnoho dalších „prasečinek"!
Přijďte si pochutnat na rustikální kuchyni, kterou připravujeme s láskou a vášní.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Cyklistika + golf
K nám si můžete vzít i kolo a projet si po golfu naše lesy. Máme pro vás cyklo balíček s dvěma přenocováními se snídaňovým bufetem, balíčkem na cestu a cyklogaráž s nabíjením. K tomu si přikoupíte jedno či víc green fee, využijete padesátiprocentní slevu s pomocí voucheru 1=2 a kostra vašeho výletu je vytvořena.

Kontakt:
Hausschachen 313
3970 Weitra
E-Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.hausschachen.at
Tel.:+43 2856 20360


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...