murau2-750Podzim přináší zkrácení denního světla a s tím výlety do bližších destinací než v létě. Září a říjen ale dokážou rozsvítit barvy na hřištích do nejkrásnějších barev z celého roku, na hřištích je nádherně. Pro ty, kdo ještě golfově neumdleli, přinášíme pár tipů na podzimní golfové výboje, na výjezdy za golfem na hřiště rakouských partnerů časopisu Golf. Jistě znáte oblíbené vouchery Jedno fee dva hráči, které produkuje časopis GOLF. Ty neplatí jen u nás – můžete je využít na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete voucherů využít na osmirakouských hřištích.

murau-250Murtalské údolí – 7 dnů v týdnu
V dlouhém krásném údolí řeky Mur leží čtyři hřiště: GC Murau – Kreischberg, GC Mariahof a GC Murtal jsou ve Štýrsku, řeka Mur pramení v Salzbursku a tam, v místech, kde Mur je jen větší potok, je hřiště GC Lungau. Všechna hřiště umožňují už třetí rok hru s vouchery 1 = 2 po všechny dny v týdnu!

 

Rak-Poysdorf-250Poysdorf – sedm dnů v týdnu
GC Poysdorf je tradičním partnerem projektu Jedno fee, dva hráči už po mnoho let. Vouchery tam platí také sedm dnů v týdnu, v sobotu a v neděli od 13 hodin. Hotel vedle klubovny koupilo vedle ležící vinařství Neustifter, nově se jmenuje Hotel Neustifter. I klub má nové jméno – místo GC Veltlinerland Poysdorf jen GC Poysdorf.

 


Weitra-250Weitra – 5 dní v týdnu

GC Weitra je nový, velmi zajímavý partner projektu. Hřiště leží u malého starobylého městečka Weitra (první rakouské město s právem vařit pivo, krásný renesanční zámek) jižně od Gmündu, asi 35 km od známějšího Haugschlagu. Zajímavě vedené hřiště, většinou rovinaté, ale se třemi výraznějšími kopci, je poskládáno do převážně lesního terénu. Nezáludné, přátelské. Změna majitele přiněsla výrazná pozitiva: investice do techniky, nový malý hotel, nová restaurace s výtečnou kuchyní a dobrými cenami. Platnodst voucherů po – pá.

Rak-Ottenstein-250Ottenstein – 5 dní v týdnu
Ottenstein je také tradiční partner projektu. Barvité, určitě ne rovinaté hřiště se na každé devítce spouští do lesnatého údolí, jímž protéká potok, a vystupuje zpět ko klubovně, v níž sídlí restaurant Hetteger, několikrát (a oprávněně) vyhlášený nejlepší golfovou restaurací Rakouska. Platnost voucherů po – pá.

 

rak-ennstal-250Ennstal – 4 dny v týdnu
GLC Ennstal leží na dolním konci údolí řeky Enns, nad ním proti toku jsou další tři hřiště: Pichlarn s tisíciletým zámkem, Schladming patřící Franzi Wittmannovi a Radstadt s unikátní golfovou lanovkou. GLC Ennstal je nejrovnější hřiště Alp, spousta přírody – leží v rezervaci Natura 2000 jako jediné evropské hřiště. Velmi oblíbené, snadno prostupné díky nulovému převýšení. Platnost voucherů po – čt.

Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...