Korutany-2-750Zaujalo vás to? Přečtěte si, co všechno nabízí golf v Korutanech, organizace Golf Alpe Adria a jejich partnerské hotely: Korutany leží o poznání jižněji, jaro tam nastupuje rychleji, zdejší hřiště jsou hratelná dřív než ta česká. A nabídka je bohatá... Co je rozhodujícím kritériem pro dokonalou golfovou dovolenou? Z průzkumu vyplývá, že zásadních je sedm bodů. . Každý je blíže rozveden v jednom z následujících odstavců.

V Korutanech máte na výběr hned z 12 hřišť s rozmanitým charakterem a výjimečnými výzvami. Specialitou je přeshraniční golfová karta Alpe Adria Golf Card, díky které můžete hrát za jednotnou cenu na dvaceti nejkrásnějších hřištích v Korutanech, Slovinsku a Itálii. Karta zahrnuje 3, 4 nebo 5 green fee (225, 290, 350 euro) a díky ní se během své dovolené můžete podívat na golfová hřiště ve třech různých zemích. V Korutanech se této spolupráce účastní 10 hřišť.

Nezaměnitelný charakter každého hřiště a partnerské hotely, které jsou dokonale uzpůsobeny potřebám golfistů, se postarají o bezstarostnou golfovou dovolenou. 40 partnerských hotelů nabízí atraktivní balíčky služeb, které vycházejí z požadavků golfistů. V závislosti na vkusu se ubytování nachází u jezera, uprostřed dechberoucí přírody nebo hned u golfového hřiště. Většina hotelů se navíc specializuje na špičkovou gastronomii a wellness.

Korutany, rakouská spolková země sousedící s Itálií a Slovinskem, leží na slunečné straně Alp. Díky tomu je zde nadprůměrný počet hodin slunečního svitu a dlouhá golfová sezóna. V golfovém parku Klopeinersee-Südkärnten trvá golfová sezóna za mírnější zimy dokonce celý rok.

Na jaře a na podzim budete mít o důvod navíc, proč se s golfovými holemi vypravit do Korutan. Díky akci „2 za cenu 1" s vámi může druhá osoba od začátku sezóny do 30. dubna a na podzim od 7. října 2024 hrát zdarma. Také partnerské hotely nabízejí na tu dobu atraktivní balíčky služeb.

Dovolená s koupáním nebo golfová dovolená? Turistická dovolená nebo golfová dovolená? Dovolená na kole nebo golfová dovolená? V Korutanech neexistuje žádné buď, anebo. Než se dostanete k prvnímu odpalu, můžete už mít za sebou vyjížďku na kole nebo plavání v jezeře.

Gastronomie hraje v Korutanech výjimečnou roli. Kulinářské speciality a regionální produkty zde najdete na každém rohu. Jedinečná alpsko-jadranská kuchyně v Korutanech je výsledkem vlivu jižních sousedů, Itálie a Slovinska. Neměli byste si nechat ujít místní ryby, korutanské plněné těstoviny, polévku Kirchtagssuppe a korutanskou svačinu na prkénku. Cenné tipy pro kulinářské objevování Korutan, ať už v jednoduchém hostinci na venkově nebo na terase špičkové restaurace u jezera, najdete v průvodci Slow Food Guide 2024, který je dostupný u Kärnten Werbung na odkazu https://www.kaernten.at/slowfoodguide/. Uvádí přehled restaurací, alpských salaší, venkovských obchůdků a kulinářských festivalů, které stojí za návštěvu.

I když se váš partner na cestách zatím nenakazil golfovou horečkou, společná dovolená v Korutanech je určitě správná volba. Zatímco jeden z vás pokouší své štěstí na golfovém trávníku, druhý se může věnovat cyklistickým aktivitám (vyjížďkám na horském kole nebo e-biku), turistice a vodním sportům (např. paddleboardingu, pádlování, jízdě na kajaku). V Korutanech jsou vítáni také vaši čtyřnozí miláčci. V golfovém areálu Klopeiner See-Südkärnten za psa zaplatíte 12 euro, na hřištích v Moosburg-Pörtschach am Wörthersee a Velden-Köstenbergu se vybírá poplatek 10 euro. Golfarena Bad Kleinkirchheim a Nassfeld Golf jsou pro psy zcela zdarma. I na devítijamkový romantický okruh v golfovém klubu Klagenfurt-Seltenheim mají přístup psi na vodítku.

Partnerská hřiště Alpe Adria Golf Card
Korutany: Golfanlage Velden Köstenberg, Golfanlage Moosburg/Pörtschach, GC Klagenfurt-Seltenheim, Kärntner GolfClub Dellach, Golfclub Schloss Finkenstein,
Golfanlage Millstätter See, Championplatz Kaiserburg, Golfpark Klopeinersee-Südkärnten, APOS Golfacademy Velden, Jaques Lemans Golfclub St. Veit-Längsee, Golfanlage Nassfeld Golf,
Itálie: Golf Senza Confini Tarvisio, Golf Club Grado,
Slovinsko: Royal Bled, Golf Arboretum Ljubljana, Golf Livada, Golf Bovec

Více informací najdete na:
www.korutany.com/golf a www.alpe-adria-golf.com

Konkrétní nabídky k rezervaci


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...