tur-Gloria-GeneralView-750Největší golfový resort Turecka – víc než dva kilometry čtvereční – dvě osmnáctky a devítka – tři hotely, sportcentrum a kongres centrum. Samozřejmě v Beleku. Málokdo z vášnivých golfových cestovatelů se s pojmem Gloria nesetkal. Pětihvězdičkové hotely Gloria Golf, Gloria Serenity a Gloria Verde, sportovní komplex Gloria Sport Arena, hřiště Old Course, New Course a devítka Verde, celkem 45 nádherných jamek. 2 122 000 čtverečních metrů čisté golfové radosti v tureckém Beleku.

Perla nad tyrkysovými vodami
Gloria Hotels & Resorts leží v regionu Antalya – Belek, v krajině zářící krásou Středozemního moře, řeky Acisu a piniových lesů. Resort vítá hosty, aby si dosyta užili nejen golfu, ale i moře, kvality, elegance a přátelskosti slunce, wellness, skvělé kuchyně a komfortu pod jednou střechou.

tur-Gloria-GolfResort-250xGloria Hotels & resorts má 12 restaurací s různými koncepty a mezinárodní kuchyní – pět v Serenity, pět v Golfu a dvě ve Verde. V barech mohou hosté ochutnat špičkové nápoje, stylově servírované zkušenými barmany. V hlavním restaurantu každého z hotelů je hostům servírována široká nabídka pokrmů, ke zvýšení atraktivnosti často připravovaných před očima návštěvníků restaurace. Pro sportovní nadšence má každý z hotelů exkluzivní Gloria Fit fitness centrum (na snímku), kde lze trénovat i pod dohledem profesionálních trenérů.

Gloria Golf Resort se rozkládá podél víc než půl kilometru dlouhé písečné pláže, ležící mezi mořem a řekou Acisu – ideální volba pro rodiny a páry, využívající komfort a pohodlí resortu.

Gloria Serenity Resort se svou výjimečnou architekturou a stylovým designem nabízí privilegovaný servis ve svých pečlivě navržených pokojích a vilách, dále zvláštní číšnický a dovozní servis, exkluzivní fitness místnosti a velmi oblíbený ohřívaný venkovní bazén s mořskou vodou.

Gloria Verde Resort uprostřed piniového lesa poskytuje zdravotní a zkrášlovací procedury s pětihvězdičkovým komfortem v Asklépion Spa & Thalasso. Zdejší Spa nabízí hostům poklidnou atmosféru a první terapii v mořské vodě v regionu, stejně jako celodenní nabídku sportovních aktivit.

Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort a Gloria Verde Resort jsou spolu spojeny v jeden celek v souladu s přírodou. Gloria Sports Arena, nejkomplexnější sportovní hotel Turecka, leží 5 km od ostatních hotelů.

tur-Gloria-Serenity-250Letní i zimní golf v Gloria Golf
Mírné klima tureckého Středozemního moře, známého jako Tyrkysové, a unikátní příroda krajiny shlížející na dvoutisicové pohoří Taurus na severu, jako by byly stvořené pro golfové nadšence. Gloria GC je největším tureckým klubem, zároveň se svými třemi hřišti největším klubem Evropy, který je vlastněn hotelem. U velkých čísel můžeme zůstat: rozloha Gloria Old i New činí přes 700 000 m2, Verde 450 000 m2, k tomu největší klubovna s 3 200 m2. Ta je ovšem příjemně rozdělena do částí, žádné velikášství.
Na hřištích je rušno celoročně, jsou ideální platformou pro hru v měsících, kdy se v Evropě hrát nedá. Gloria Golf Club disponuje, jak už bylo řečeno, dvěma klasickými mistrovskými osmnáctkami, Old a New, a jednou devítkou (Verde), kvalitou a délkou jamek rovnocennou s oběma většími bratříčky. Všechna tři hřiště designoval pro Gloriu renomovaný architekt Michel Gayon.

A máme tu ještě jedno další prvenství v rámci tureckého golfu – Gloria se pyšní nejrozsáhlejšími tréninkovými plochami. I když se na start svého kola na třech hřištích logicky připravuje ve stejný čas vždy hodně hráčů, tréninkové plochy jim nechybí. Gloria Golf Academy má vše pro každého, od začátečníka po profesionála.

Hřiště klubu Gloria získávají ocenění od vážených světových institucí golfového světa pro jejich excelentní technický stav, design a údržbu. Prvotřídní servis včetně parádních kulinářských specialit je samozřejmostí. Budete uchváceni přírodou, faunou, klimatem a nádhernými zážitky, které vám poskytnou hotely a hřiště Golf Resortu Gloria. Budete se zde cítit jako doma.

Připravil: Ivo Doušek
Foto: Gloria Golf Resort
pŘEVZATO Z ČASOPISU golf 1-2/2022

 
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
GLORIA GOLF RESORT
Adresa: Belek Mah. Turizm Cad. No: 12A/A Serik/Antalya, Turkey
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.gloria.com.tr
Tel.: +90 242 710 0551

HŘIŠTĚ
Gloria Old
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 6 529 (bílá) | 6 057 (žlutá) | 5 637 (modrá) | 5 197 (červená)
Gloria New
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 6 523 (bílá) | 5 997 (žlutá) | 5 508 (modrá) | 5 066 (červená)
Gloria Verde
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 5 846 (bílá) | 5 294 (žlutá) | 4 910 (modrá) | 4 516 (červená)


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...